Гарачый Шыкалад• 28 августа 2022
Ваші діти в Німеччині до якого класу пішли?
Мій син в червні пішов до 3го, в Україні також ходив у 3й. І ось у серпні з цим же класом перейшов до 4го... Вже купила книжки все підписала, а тепер думаю, може треба було залишити в третьому(
Сфера влияния• 28 августа 2022
Пусть идёт в 4-ый. В 3-ий пойдет, что изменится? Язык выучится сам по себе? Нет.
У меня ребенок вообще год за два закончил.
Гарачый Шыкалад
• 28 августа 2022
На всю школу пару дітей українців, одна з них, дочка знайомої, наче хотілось би, щоб діти разом навчались, але вона її залишає аж в 2му класі, хоча вдома мала б йти до 4го. Але зателефонувала, й каже, що таки пішли до 3го, давайте і ви до нас. Я от думаю, чи треба воно мені, підв´язуватися під знайомих, вчитель сину подобається в його класі, дітей вже знає.
Магиня• 28 августа 2022
Ответ дляГарачый Шыкалад
Что вам даст то, что дочка знакомой будет в одном классе? Надеетесь, что они за вас домашку будут делать?
Гарачый Шыкалад
• 28 августа 2022
Ответ дляСфера влияния
Там легше програма, плюс по суті, третій вдрма був лише січня, потім канікули, ну і три тижні у лютому... В 4 подобається, що діти всі одного віку +-
Гарачый Шыкалад
• 28 августа 2022
Ответ дляМагиня
Тю, до чого тут домашка? Він її на продовженій робить. До того, що буде спілкування на своїй мові з одноліткою.
Дама_с_караваем• 28 августа 2022
В Украине дочка заканчивала 4-й, здесь пошла в 3-й. Ее хотели взять в 4-й (немецким владеет), но тогда ей бы пришлось сейчас идти в гимназию, а в хороших гимназиях здесь места уже были распределены ещё с зимы
КвартираЧья• 28 августа 2022
Ответ дляСфера влияния
Для него отдельная ’растянутая’ программа была? Или два года в одном классе был?
После 4-го класса детей делят по уровню школ. Лучшие пойдут в гимназию.
Если у ребенка есть перспективы жить в Германии в будущем- надо думать с какими оценками он закончит 4-й класс и в какую школу его дальше определят. Если пребывание в Германи временное- можно не париться по этому поводу.