Я не в теме• 25 августа 2022
Дівчата з Тернополя, буду вас подумки цьомкати
...якщо підкажете хорошого офтальмолога.
Бажано у приватній клініці.
Мої запити: професіоналізм, сучасний підхід до лікування, доступність сучасного діагностичного обладнання.
Можливо, знаєте хороших лікарів зі східних регіонів, які переїхали сюди.
Дякую за поради. Буду вас подумки тицяти, цьомкати.
Дуууже потрібна інформація.
Бажано у приватній клініці.
Дуууже потрібна інформація.
Я не в теме
• 25 августа 2022
Ответ дляЛедиДи
Тицяти...навіщо ж ви так?
Ніжнесенько. Або обіймати. Як хочете!
Тільки розкрийте місцеві секрети :)
Настенные трусы.• 25 августа 2022
Ответ дляЛедиДи
Тицяти...навіщо ж ви так?
Тыц-тыц-тыц
Тырыстыц-тыц
Мания-Величия• 25 августа 2022
Ответ дляЯ не в теме
Ніжнесенько. Або обіймати. Як хочете!
Тільки розкрийте місцеві секрети :)
Тицяти має зовсім інше значення, ніж обійми.
Нетутешня• 25 августа 2022
Ответ дляМания-Величия
Та не чіпайте людину, можливо вона російськомовна і намагається бути ввічливою. На жаль я з іншого регіону, допомогти не можу(
Рогнеда Карповна• 25 августа 2022
Я в Тернополе несколько месяцев, точно не уверена, но тут вроде нет хороших офтальмологов, по крайней мере слышала такое. Сталкивалась с клиникой Анатолия Совы, не очень хорошие впечатления.
Хотела бы сама попасть к хорошему специалисту.
Я не в теме
• 25 августа 2022
Ответ дляРогнеда Карповна
Дякую. Негативний відгук теж корисний. А чим вам не сподобалась та клініка?
Рогнеда Карповна• 25 августа 2022
Ответ дляЯ не в теме
Туда ходил родственник, не я, ему не понравилось отношение, отсутствие сервиса и ограниченные варианты, которые могли предложить по лечению
Мания-Величия• 26 августа 2022
Ответ дляНетутешня
Ми не чіпаємо, а виправляємо))