Статус Ква• 26 августа 2022
Боржник по несплаті аліментів за кордоном
Колишній чоловік не платить аліменти більше року, до 24.02 виїхав за кордон у Чехію. Допомогла виїхати виконавець, яка не вносила його у реєстр боржників, я їй телефонувала, вона відповідала, що зателефонує йому, можливо він сам заплатить борг добровільно. Ніяких дій виконавець не зробила - не винесла жодної постанови про звернення стягнення з доходів, про арешт коштів, про заборону управляти автотранспортним засособом. Чи можна написати заяву у міліцію про злісне ухилення і чи будуть його розшукувати у Чехії (Прага)?Якщо додати докази, що він за кордоном і у якому саме місті?Хочу, щоб таких депортували і відразу на передову відправляли
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 26 августа 2022
анріал. забудьте. буде лише борг рости і штрафи додадуться.
Светка-пипетка• 26 августа 2022
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Штрафів макисмум 50% від боргу
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 26 августа 2022
Ответ дляСветка-пипетка
Звертайтеся в прокуратуру!
з якого приводу?
Статус Ква
• 26 августа 2022
Ответ дляСветка-пипетка
Звертайтеся в прокуратуру!
Щодо виконавця? Чи щодо нього також?
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 26 августа 2022
Ответ дляСветка-пипетка
Штрафів макисмум 50% від боргу
ну так це дофіга
Светка-пипетка• 26 августа 2022
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
ну так це дофіга
Ну як сказати, мені сплачено в 2020: 110 тис боргу +50% штрафу, але це за 15 років
Статус Ква
• 26 августа 2022
Ответ дляСветка-пипетка
1.не депортують
Якщо буде написана заява про злісне ухилення від сплати, а це кримінальна відповідальнасть, то зовсім нічого Чеська влада не зробить? Таким можна переховуватись у інших країнах?
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 26 августа 2022
Ответ дляСтатус Ква
куди заява?
Статус Ква
• 26 августа 2022
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
куди заява?
Заява буде написана у відділенні міліції і внесена в реєстр досудового розслідування.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 26 августа 2022
Ответ дляСтатус Ква
ааа, ну якщо міліції... то да) пишіть.
ЧукИГеки• 26 августа 2022
Ответ дляСтатус Ква
Вам к юристу нужно, кто занимается международными исками, скорее всего.
Светка-пипетка• 26 августа 2022
Ответ дляСтатус Ква
Ні
Рву и мечу• 26 августа 2022
Автор, накладіть заборону на перетин кордону і право керувати ТЗ. Якщо в´їде, то назад точно не випустять без сплати боргу.
Що стосується стягнення аліментів з зарплати за кордоном, то якщо він офіційно працевлаштований, то зверніться до Мін´юсту, МЗС і можете проконсультуватися у чеському посольстві в Україні чи передбачено стягувати аліменти на їх території згідно рішення українського суду і що ви можете зробити у цьому випадку.
Светка-пипетка• 26 августа 2022
Ответ дляСтатус Ква
Напишіть скаргу на виконавця, це прокуратурна справа.
Светка-пипетка• 26 августа 2022
Ответ дляРву и мечу
Ці митарства займать найменше два роки.
ДлинноНожка• 26 августа 2022
Якщо Він там легально, і буде рішення суду по кримінальній відповідальності, то він не зможе оформити нормально документи і доведеться закрити борг, як мінімум.
А взагалі, наша держава взагалі не захищає матерів. В нормальних державах не сплачувати аліменти просто неможливо, одразу за попу візьмуть.
Я б на Вашому місці лякала би виконавицю і саме на неї писала б заяви в першу чергу, бо це злочин, те що вона зробила, але довести ще треба. Крові попити всеодно можна. Тому дзвоніть і ходіть до неї, нехай вирішує питання.
Рву и мечу• 26 августа 2022
Ответ дляСветка-пипетка
Ці митарства займать найменше два роки.
Автор від того нічого не втратить. Якщо не буде нічого робити, то так і до 18 років дитини чекатиме тих аліментів, а потім справу просто закриють і все.
Статус Ква
• 26 августа 2022
Ответ дляРву и мечу
Я маю повноваження накласти ці заборони як стягувач ?
Поумничка• 26 августа 2022
Якщо він не повернувся в Україну після подій лютого, то на хєра він на передовій?
Чи ви аліментів тих, як мани неьесної чекаєте?
Поумничка• 26 августа 2022
Ответ дляСтатус Ква
Ви дійсно вважаєте, шо інтерпол Вашим боржником буде займатися?
Рву и мечу• 26 августа 2022
Ответ дляСтатус Ква
То робить держвиконавець)
Але у вашому випадку, очевидно, вам треба напружитися.
Зайдіть в інтернеті на сайт УКЦ, 1545, і зробіть там звернення.
’Повідомляю, що маю судове рішення # від... щодо стягнення аліментів з ПІБ (батька дитини) на мою користь на утримання спільної дитини ПІБ дитини. Рішення перебуває на виконанні у **** виконавчій службі, проте станом на 26.08.22 рішення не виконується, аліменти не стягуються з (дата коли отримали востаннє). З даного приводу неодноразово зверталася до державного виконавця ПІБ, проте станом на 26.08.22 не вжито жодних заходів для виконання судового рішення, внаслідок чого боржник перетнув державний кордон, вже маючи заборгованість з аліментів.
З урахуванням викладеного прошу невідкладно вжити заходів для виконання зазначеного судового рішення у повному обсязі: накласти обмеження на право боржника керувати транспортними засобами та виїзду за кордон до погашення заборгованості, обрахувати суму боргу з аліментів з усіма передбаченими законодавством штрафами та пенею, вжити інших заходів в межах компетенції’.
Удачі)
Рву и мечу• 26 августа 2022
Паралельно звертаєтеся до дільничного з заявою про притягнення боржника до кримінальної відповідальності за злісне ухиляння від виконання судового рішення. У всіх держустановах все подаєте письмово! Заяву через канцелярію зареєстрували і чекаєте собі місяць на відповідь. На письмове звернення зобов´язані відреагувати.
Статус Ква
• 26 августа 2022
Ответ дляДлинноНожка
Виконавцю уже телефонувала... Була розмова. Вона спочатку казала, що він у військовій частині, буде з´ясовувати де саме і направляти туди копію виконавчого листа. Тому і не хочу накладати арешти на рахунки, щоб він міг платити. У групі фейсбук ’Чехія. Прага’ , у якій я також є мені видні його дописи, як він у Празі шукає стоматолога собі і не тільки. І від спільних друзів інфо, що виїхав у січні. Хочу звернутися до адвоката, щоб подав запит про перетин кордону, а у відповіді на запит буде видно дата перетину.
Статус Ква
• 26 августа 2022
Ответ дляПоумничка
Коли була робота, то не дуже і чекала.. А зараз у відпустці за свій рахунок без збереження зарплати, садочки закриті, дитину немає з ким залишити... Тому і зайнялась цим.
Поумничка• 26 августа 2022
Ответ дляСтатус Ква
Ну-ну.
Статус Ква
• 26 августа 2022
Ответ дляРву и мечу
То робить держвиконавець)
Удачі)
Дуже дякую, спробую.
Статус Ква
• 26 августа 2022
Ответ дляРву и мечу
Дякую)