Статус Ква• 26 августа 2022

Боржник по несплаті аліментів за кордоном

Колишній чоловік не платить аліменти більше року, до 24.02 виїхав за кордон у Чехію. Допомогла виїхати виконавець, яка не вносила його у реєстр боржників, я їй телефонувала, вона відповідала, що зателефонує йому, можливо він сам заплатить борг добровільно. Ніяких дій виконавець не зробила - не винесла жодної постанови про звернення стягнення з доходів, про арешт коштів, про заборону управляти автотранспортним засособом. Чи можна написати заяву у міліцію про злісне ухилення і чи будуть його розшукувати у Чехії (Прага)?Якщо додати докази, що він за кордоном і у якому саме місті?Хочу, щоб таких депортували і відразу на передову відправляли
автор Статус Ква • 26 августа 2022
Ответ дляПоумничка
Ну-ну.
А Ви дружина чи мама одного із таких неплатників??Що так гостро реагуєте??

Светка-пипетка• 26 августа 2022
Ответ дляРву и мечу
Автор від того нічого не втратить. Якщо не буде нічого робити, то так і до 18 років дитини чекатиме тих аліментів, а потім справу просто закриють і все.
Я дочекалася до 16ти. Вже не думала, що отримаю. Змінився начальник виконавчої і все пішло, правда бувший мені погрожував, щоб забрала виконавчий, але я не відступила
Boodia_• 26 августа 2022
зверніться до територіального управління юстиції - у нас передбачений механізм стягнення аліментів за міжнародними договорами - там можна подати клопотання про виконання рішення нашого суду в чехії - часу трохи займає, але може бути ефективно. дуже бажано знати місцезнаходження чоловіка в чехії (адресу проживання, роботи і т.д.)+ якщо він буде оформляти якісь папери в нашому консульстві , наприклад, дозвіл на проживання, йому можуть відмовити , поки він договір про сплату аліментів не принесе
ЕлькиПальки• 26 августа 2022
І щоб обов´язково вбили, щоб ви могли отримати 15 млн компенсації.
Поумничка• 26 августа 2022
Ответ дляСтатус Ква
Я дружина, в якої другий чоловік на фронті, а перший чоловік допомагає з амуніцією йому та ін.
Поумничка• 26 августа 2022
Ответ дляЕлькиПальки
Вона колишня
ЕлькиПальки• 26 августа 2022
Ответ дляПоумничка
Вона колишня
Ну то дитина спадкоємець
автор Статус Ква • 26 августа 2022
Ответ дляПоумничка
Я втратила роботу, уже ’фінансова подушка’ закінчується. Моя мама отримала інвалідність першої групи, тому не може допомогти з дитиною, навпаки я їй завжди допомагала з ліками, а зараз не можу. Садочки закриті. І страшно віддавати у садочок, навіть якби їх відкрили. Замкнуте коло. Півтори року назад у нього також був борг, понад 50 тисяч за минулі місяці, але хотів виїхати за кордон на заробітки, пішла назустріч, написала заяву у виконавчій, що все отримала готівкою і претензій немає. То він нічого не віддав зовсім після повернення, порушив домовленість, жив у своє задоволення, купив машину. Потім ще й за наступні платежі заборгував, але от виїхав .Так що не завжди з такими людьми потрібно гратися у благородність. Якби мій колишній був у ЗСУ, то це інша справа....
автор Статус Ква • 26 августа 2022
Ответ дляЕлькиПальки
Мені потрібні лише кошти, які він повинен платити дитині і які заборгував дитині. Не більше і не менше. Не судіть всіх по собі.

автор Статус Ква • 26 августа 2022
Ответ дляЕлькиПальки
Ну то дитина спадкоємець
Дитина не може отримати 1000 грн аліментів кожного місяця....