Все буде Україна• 26 августа 2022
Друга вагітність
Дівчата, такі відчуття як до місячних, болить поясниця, тягне внизу живота,в‘ялість, цілий день би лежала, до лікаря 1 вересня. Термін 2-3 тижні.Підкажіть у кого так було?
З першою вагітністю до тижня 10 змін не відчувала взагалі.
Принцепесочка• 26 августа 2022
Не хочу лякати, но в мене було( Не чекайте 1-го вересня, бігом до лікаря
Ошеламиссимо• 26 августа 2022
Можливо треба прогестерон приймати.. Зверніться зараз на консультацію. Можливо в приватну. На вагінальне узі.