Поддакиваю иногДА• 27 августа 2022

Реєстрація в садок

Підкажіть, будь ласка, коли потрібно електронно зареєструвати дитину в садок, народжену у жовтні 2021 року? Боюся пропустити час
Кидстаффовна• 27 августа 2022
Сразу после получения свидетельства о рождении
автор Поддакиваю иногДА • 27 августа 2022
Теж так думала. Але дату не пропускає((
Кофе в лобби• 27 августа 2022
Ответ дляКидстаффовна
+1 оба ребёнка зарегистрировала почти сразу после того, как домой с роддома вернулись.
Кидстаффовна• 27 августа 2022
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Теж так думала. Але дату не пропускає((
Вы что-то делаете не так
Кофе в лобби• 27 августа 2022
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Теж так думала. Але дату не пропускає((
У мене дочка теж 2021 року народилася, але у грудні. Заявку я подала, все ок
Ответ дляКофе в лобби
Пише неправильний формат дати
Хоча вводжу як просить 12/10/2021
(((
А все, дочиталася)) Пише: для дітей з датою народження від 1 вересня 2020 року реєстрація відкриється 1 вересня 2022 року
Кофе в лобби• 27 августа 2022
Ответ дляПоддакиваю иногДА
Та наче все норм...
Я зі Львова. Можливо, якісь правила інші🤷🏻‍♀️
darya89• 27 августа 2022
В мене дитина народжена в 2021 році, зразу стали в чергу на садок як отримали свідоцтво про народження, якщо садки відкриються, то в вересні цього року вже підем.
Бусурманша• 27 августа 2022
Одразу після народження