Без Баяна• 28 августа 2022
Син дорослий, вимагає надмірної уваги, важко
Молодшому сину 10,5 р
Не втихав з народження кричати, то животик, то зубки, то хз що
З 1,5 закочував істерики на рівному місці і валявся кругом, де можна валятись
В садочку завжди то втече від виховательки і його виловлюють всім садком, то всій групі спати заважає - балаболить
В школі вчителька з 1 кл садила по всьому класу - завжди як не говорить, то з дівчатами цілується, то коментує все на весь клас, коротше все, щоб зірвати урок і перетягти увагу на себе. Клоунада.
Здоровий, розумний, швидкий. Але правила для того, щоб порушувати. Зі старшим братом і зі мною весь час сперечається, на все є своя думка, завжди влізе в розмову з дорослими, коли я з тел трубкою - часто стоїть за спиною і коментує розмову. Може йти слідом, коли я відходжу, мотивує, що негайно хоче мені щось сказати і це так чекає мене. Буде виїдати мозок чайною ложечкою сльозами чи маніпуляціями, поки своє не отримає. Критикує все і всіх, наприклад, старший готує - що ти за гівно приготував?! На другий день старший не дав приготоване - йде жаліється і ридає, що "він мені їсти не дає" і то ж я вчора казав, що гівно, а сьогодні не казав.
Я вже люта як скажена собака. Готова прибити за це все. Колись це закінчиться? Люблені, ціловані обидва, менший за старшим не доношує. Боюсь, якось приб´ю кровосісю
Амели на мели• 28 августа 2022
Ответ дляБез Баяна
Так. Мені здається, що чужі кордони він промацує, на скільки далеко йому дозволять зайти. Якщо в хлоп´ячій компанії його за комірець і назад, бо забрехався чи рота нікому не дає відкрити, то приходить додому, ридає і свариться на ’придурків’. Я даю морозиво, обнімаю і прошу бути стриманим.
Вибачте, а що доброго Ви робите для дитини морозивом та обніманням в цій ситуації? Підтримуєте його та даєте зрозуміти, що він таки правий, а всі інші придурки і не треба звертати на них увагу, продовжуй далі в тому ж дусі? Замість того щоб пояснити дитині, які він робить помилки в спілкуванні і чого до нього так відносться інші діти? То чого Ви тоді жалієтесь, що він відноситься так до членів родини?
Аль_де_Барановна• 28 августа 2022
Точь в точь как про мою дочь написали. Ей 5,тоже младшая. Очень тяжело с ней, я думала только у меня такое... Я не думаю, что у Вашего сына есть проблемы с психикой. У меня старший ребёнок вообще беспроблемный, а дочка как ’босс- молокосос’. Она лидер и у нее есть стержень, я это поняла ещё до года, когда она всех с ног валила от усталости, а ей хоть бы что.
Без Баяна
• 28 августа 2022
Ответ дляАлина-1240
Каким’таким’?)с ним норм все,проблема в вашем воспитании
А як ви через екран бачите виховання? І мене навчіть. Старший же якось самовиховався в адеквата, хоча підліток
Сестрица Алёнушка• 28 августа 2022
Ответ дляБез Баяна
Отменное у вас воспитание. Детей называет придурками ,а вы ему за это мороженку
Кина_не_будет• 28 августа 2022
Автор, а скільки разів ви сину казали, що це абсолютно неприйнятно - стояти за спиною та коментувати приватну телефонну розмову?
Або на сдвг накладається відсутність виховання, або додаткові проблеми психики.
Алина-1240• 28 августа 2022
Ответ дляБез Баяна
С описания вашего.психиатрические проблемы вы бы далеко не так описали бы)
кнопкодав• 28 августа 2022
Ответ дляЧелюскина
Автор,почитайте про синдромом Туретта и покажите сына неврологу.
Це не турета. Скоріше сдв(гіп. Під питанням) і опозиційний синдром як писали вище. Тільки психолог, бо мав би вже перерости, але скоріше не переросте.
Без Баяна
• 28 августа 2022
Ответ дляАмели на мели
Добре те, що що б з ним не трапилось, я завжди підтримаю, бо я мати. А як переплаче, то потім поговоримо про стриманість язика і поведінки. Я вважаю неконструктивним прийти додому ’навзводі’ і ще й вдома найрідніші критикують. Він мене поважає і любить. Характер гівняний і мені його шкода. Він зі мною спорить, доказує, але не хамить.
кнопкодав• 28 августа 2022
Ответ дляВ танке
автор не треба нікого бити, може в нього ліліт на асценденті чи просто якийсь дисбаланс чи ще щось, по-перше не давайте йому цукру та мучного, бо в мене теж рве отак після шоколадки, по-друге видихайте та знайдить психолога дитячого, професійна допомога - найкраща інвестиція в таких випадках, а то будете битися як ота риба об лід
1000%, таким діткам заборонені будь які стимулятори, цукор особливо. А далі кофеїн, алкоголь..
Головная• 28 августа 2022
Ответ дляБез Баяна
Дякую.
Що ж мені, бити його зранку, увечері і для профілактики? Це ж моє дитя і я його таким народила.
Упорно игнорируете советы к неврологу сходить?
Неваляшкина• 28 августа 2022
Ответ дляБез Баяна
Дякую.
Не надо никого бить! Нужно пойти к психиатру и потом заниматься. Очень хорошо с такими детьми работают нейропсихологи. В Киеве тот же BrainUp
Кина_не_будет• 28 августа 2022
Ответ дляБез Баяна
Нездатність себе контролювати - це не характер
кнопкодав• 28 августа 2022
Ответ дляНе прохожу мимо
На моего похож, но у моего сдвг
Так і є. Ваш хлопчик змінюється з віком?
Безникая• 28 августа 2022
Ответ дляБез Баяна
От прямо до психіатра ніколи не звертались. Але ніколи ніяких зауважень з приводу розвитку не було. Все було вчасно, правильно, чітко, навіть випереджав ровесників у розвитку. Спостерігаю тільки надмірну вимогливість, егоїзм, критиканство.
Автор, у меня такой же. Клоунада в школе, всегда тянет одеяло на себя, где сын, там через минуту начинается кипеш, склоки и разборки, эгоист и вечно всем недоволен
Любим его, но с ним очень сложно жить. Моя копия, я в детстве такая же была. Цель - привлечь внимание любой ценой, хотя все было, симпатичная, медалистка и тд
На характер сына я просто забила, свои нервы дороже. Сейчас ему 14, стало намного проще
Муж вообще ржет над всем этим и радуется, что теперь я вижу себя со стороны
В танке• 28 августа 2022
Ответ дляБез Баяна
Мати боже! Є таке. Його треба кудись весь час впрягати і поганяти. В садочку він був вічним черговим, навіть постелі допомагав міняти. І я була тільки ’за’
ну от, гарний у вас хлопчина росте, з нього виросте справжній козак, просто не треба з ним нянькатися, почитайте про спартанців та як вони таких діточок виховували, зараз для цього є секції для спорту, якщо знайде той спорт котрий сподобається, стане олімпійським чемпіоном)
Не против• 28 августа 2022
Вы воспитанием младшего вообще не занимаетесь?
Это лень или принципиальная позиция?
Без Баяна
• 28 августа 2022
Ответ дляСестрица Алёнушка
Прикольно. А ваші діти не бувають з вами відвертими? А ви ніколи не жалілись своєму чоловіку, що зустріли придурка на дорозі чи в магазині?
Не прохожу мимо• 28 августа 2022
Ответ длякнопкодав
Мой младше. Но да, меняется. Иногда бывает просвет)
Не против• 28 августа 2022
Ответ дляБез Баяна
Молодцы хлопцы, хоть они воспитают, если маме похрен.
Без Баяна
• 28 августа 2022
Ответ дляКина_не_будет
Багато разів, дуже багато... Він завжди знаходить виправдання - ’мені було потрібно з тобою поговорити’, або ´я ж не заважав, я мовчав’
Мені дуже нагадує це мою свекруху в давні часи проживання з нею. Коли мені дзвонили, а тел стаціонарний стояв у коридорі, вона негайно затівала прибирання і витирала пилюку круг мене на столику, і тел підіймала, щоб протерти під ним))
Сумчатая кошка• 28 августа 2022
Ответ дляЧелюскина
А что Вы увидели в описании от этого синдрома?
Челюскина• 28 августа 2022
Ответ дляГоловная
Мамы боятся услышать диагноз, и корректировать/ лечить ребенка. Но не боятся, что психика без тормозов,просто запустит процесс самоуничтожения, а это происходит всегда, когда ситуация не контролируется, вопрос только времени ...
Без Баяна
• 28 августа 2022
Ответ дляГоловная
Та ні.
Не против• 28 августа 2022
Ответ дляА я на шпагате
бідна майбутня дружина..
Дружини там не будет, так с мамой и будет жить до старости.
Без Баяна
• 28 августа 2022
Ответ дляБезникая
Тобто, надія, що переросте є? Бо малий так же нещадно критикує себе. Хоча приводів у нелюбові, у зовнішності, в інтелектуальних здібностях у сина, я вважаю, немає.
Без Баяна
• 28 августа 2022
Ответ дляНе против
Это лень или принципиальная позиция?
Думала, що виховую. По іншому, окрім своїм прикладом, не вмію.
Челюскина• 28 августа 2022
Ответ дляБез Баяна
Ваш ребенок живёт в постоянном стрессе, не только психическом ,но и физическом. И не может расслабиться и отдохнуть самостоятельно. Вы понимаете,что это значит? И что будет, если вы продолжите ждать,что он перерастет?
Борисфенка• 28 августа 2022
Ответ дляБез Баяна
Я пояснюю сину чи чоловіку, що вони зустріли звичайних людей і треба вчитися жити в соціумі.
Чому для вас це так складно? Вседозволеність зайва.
Амели на мели• 28 августа 2022
Ответ дляБез Баяна
То виходить, що йому можна критикувати брата та інших, а йому й слова не можна сказати, бо жалко? І плакати в 10 років, бо посварився з однолітками, це не нормально якось для хлопчика. Ніхто й не каже, що його дії треба критикувати, але пояснити що не так в поведінці і до чого це призводить потрібно. Я теж мати, але адекватно реагую на ситуацію. І якщо моя дитина приходила та жалілась, що інші не приймають в гру чи ще щось (іноді і плакала), то я першим ділом питала як це відбувалось (або сама спостерігала за цією ситуацією). Потім пояснювала, як краще було себе поводити, щоб іншим дітям хотілось гратися з тобою, також казала що можеш робити так як робиш зараз, але не засмучуйся тоді, що з тобою не хочуть гратися і не приходь не жалійся.
Безникая• 28 августа 2022
Ответ дляБез Баяна
Ну, я переросла после замужества и то меня иногда несет )))) Сын уже сейчас более комфортный в совместном проживании
А раньше мне казалось, что он прям тянет из меня внимание, вот прям физически. И эта уникальная способность за минуту завести и перессорить всю семью
Не могу сказать, что он критикует себя. Обычное подростковое - ’Я тупой, я урод’, хотя учится в лучшем лицее города да и выглядит вполне нормально
Зато у моего есть огромный плюс - он полностью самостоятельный. Я его сейчас могу отправить в другую страну и не переживать
И еще, автор, это абсолютно не зависит от воспитания ))) Наш младший сын - милый котенок, вечный позитив. Он куда не придет - вокруг сразу появляется атмосфера милоты и спокойствия