ГЛЮкоза• 28 августа 2022

Які страви ви готуєте протягом тижня?

Що готуєте протягом тижня, які страви? Порадьте щось, що можна готувати, крім першого, щоб не "било по кишені", на сім´ю з трьох чоловік, так щоб швидко і не дорого, а то щось фантазія закінчилась)
ДА да да• 28 августа 2022
овощи в основном

Кундалини• 28 августа 2022
Запекать любое мясо , птицу, рыбу с овощами, либо делать гарнир из круп.
Ну а если потроха, то их тушить, а не запекать
Somik• 28 августа 2022
Тушеное мясо с подливой, к нему гарниры разные , запеканки, плов
Мания-Величия• 28 августа 2022
Ніяких.
автор ГЛЮкоза • 28 августа 2022
Ответ дляSomik
👍
ЯблокоРаздора• 28 августа 2022
Плов; ленивые голубцы; овощное рагу
автор ГЛЮкоза • 28 августа 2022
Ответ дляSomik
Підливу робите з мукою?

Somik• 28 августа 2022
Ответ дляГЛЮкоза
Підливу робите з мукою?
Ні, просто тушу з овочами ( лук і морква крупно) , лавровий лист, духмяний перець
Патриотка• 28 августа 2022
Борщі, супи, часто з пл сирком і мівіною, пельмені, чебуркеи, яєшня з помідорами, запіканку з м,ясом і картоплею, крила з картоплею запікаю, запікаю дом ковбасу, шубу, сирники, молочні каши. Вермишель по флотському. Плов. Котлети. Битки.
Плету интриги• 28 августа 2022
Все что угодно. Рагу, тушеная картошка, жаренная, варенная, печеная в рукаве, картошка по селянски, пюре, деруны, каши, макароны, подливы, отбивные, оладушки печеночные, киши с рыбой и мясом, плов, фаршированый перец, голубцы, ленивые вареники, вареники с творогом, вишней, стейки, кабачки жаренные, оладьи аабачковые, рулетики из баклажан, икра баклажанная и кабачковая, рататуй и т.д. и т.п.
Украиночка• 28 августа 2022
останнім часом часто робемо рублені котлетки. (мілко порізане мʼяско на ваш вибір, 2 яйця, трошки муки). приправки, зелень за смаком.

можна з грибами всередені, буде смакота прям і сочніше, якщо філе птиці. (в пакетик фарш, потім як би нашпиговуєте посмажені грибочки туди і зверху ще трошки ’фаршу’ щоб сформувати котлетку.)

смажимо на пательні покритою пергаментом, олії зооовсім трошки.

ще люблю дуже різні котлетки овочеві: з квасолі, нуту, сочевиці, гороха. теж можна насмажити майже без масла цілю кастрюлю і топтати тиждень. тільки щось на гарнір свіженьке доварювати. кидаю туди все, що хочеться з приправ і зелені. чоловік дуже любить мʼясо, але навіть такі уплітає із задоволенням. дуже люблю такі дні без мʼяса)
lana_banana04• 28 августа 2022
Кабачки с рисом и фаршем в подливе (лук, морковь, помидоры на блендере). Или просто тефтели мясо-рис в подливе. Без обжарки, сразу в кастрюльке тушу.
автор ГЛЮкоза • 28 августа 2022
Ответ дляlana_banana04
Дякую 😉
Губы рыбы• 28 августа 2022
Ответ дляПатриотка
Що за запіканка з м´ясом та картоплею?
автор ГЛЮкоза • 28 августа 2022
Ответ дляПатриотка
Дякую за меню😊
автор ГЛЮкоза • 28 августа 2022
Ответ дляПлету интриги
👍👍👍Дякую)
ЛЮБА• 28 августа 2022
Фарш у меня домашний из того мяса что вы любите , протушить с луком и измельчёнными помидорами ( или с любыми овощами что любите ), и затем к любым кашам, вермишели , картошке .
Патриотка• 28 августа 2022
Ответ дляГЛЮкоза
Дякую за меню😊
Ще голубці. Смажений філе сома в клярі з пюре. Запікаю ще скумбрію з картоплею. Карасі смажу. Картошку в горщиках. Сьогодні просте і смачне рагу з сметаною. І міні піци (на батоні)
автор ГЛЮкоза • 28 августа 2022
Ответ дляЛЮБА
Дякую!

автор ГЛЮкоза • 28 августа 2022
Ответ дляПатриотка
Супер!
Патриотка• 28 августа 2022
Ответ дляГубы рыбы
Що за запіканка з м´ясом та картоплею?
Відбиваю м,ясо як на битки. На дно форми картоплю, цибулю, мясо і це все слоями. Між слоями поливаю сметана+гірчиця+сіль, трохи води і тертий сир. Сметану бажано домашню) з купованою не смачно)
ЛЮБА• 28 августа 2022
Ответ дляГЛЮкоза
Дякую!
Вареники с картошкой , капустой налепить .тефтели , риса побольше - гарнир на ваш выбор . Блины .
Мои ещё любят лепешки сырно - колбасные ( тесто можно на кефире - жарю на сковородке , или дрожжевое в духовке)
JulJul07• 28 августа 2022
Ответ дляУкраиночка

Поділіться, будь ласка, рецептом котлеток. Так апетитно написали!
ДваДваВосемь• 28 августа 2022
кабачкові оладі, драники, зрази, вареники з картоплею, фруктами, грибами, печінка тушена з морковою та цибулею, шийки індичі тушені з луком, голубці, фарширований перец, фаршировані кабачки, млинці з різними начинками, картопля з грибами, запіканки з різними овочами та фаршем у духовці, фарширована картопля з різними начинками, печинковий паштет, печинкові котлети, омлет чи яєчня зі шпинатом, курка тушена у духовці з рисом та яблуками....
автор ГЛЮкоза • 28 августа 2022
Ответ дляПатриотка
Супер, завтра таке і приготую👍👍👍
Патриотка• 28 августа 2022
Ответ дляГЛЮкоза
Супер, завтра таке і приготую👍👍👍
Дуже смачно) і салат з помідори, огірки, червона або біла цибуля, олія нерафінлвана і Франц гірчиця
Stepa_nida• 28 августа 2022
Гм, ми влітку практично не готуємо, якщо казати про складні страви. Живемо зараз комуною, у звʼязку з війною)

Зазвичай, сніданки це сир (творог), будь-що з яєць або бутерброди. Кожен готує сніданок собі сам за потребою, бо абсолютно всі члени сімʼї снідають у різний час, в проміжку між 7 ранку та 11. Мама моя їсть сир з ягодами або шакшуку, тато не снідає, я смажу яйця чи омлет, мама чоловіка та чоловік снідають бутербродами.

Обіди це овочі у всіх видах, бо ба постачає городину відрами, якщо була неспекотна година, то запікаємо рататуй чи рагу. Або ж салати, мікси овочів із заправкою тощо. Мʼясна страва готується одна, теж найчастіше запечена, тефтелі, мʼясо шматком із часником чи стейки. Батьки постують двічі на тиждень: запікаємо рибу, готуємо страви з грибів, завжди в доступі є свіжі фрукти та випічка.

Завжди в холодильнику маємо щось для швидкого перекусу або для пісних днів - хумус, тахіна, оливки, печінка тріски, тунець (додати хлібці з розмарином чи висівковий хліб і виходить чудовий перекус), різні види сирів.

Батьки ще люблять перші страви, зазвичай з вечора готується бульон, потім поки ще немає спеки доварюється зелений борщ чи суп. У холодну пору року - борщ.

На вечерю кожен збирає собі страву з ’залишків’ обіду у холодильнику, якщо хтось зголоднів то може зробити собі щось істотне. Наприкла, я додаю до рататуй сметану та скибку запеченого мʼяса або моцарелу.
Украиночка• 28 августа 2022
Ответ дляJulJul07
хі) дякую)

ріжете мілко мʼяско (ми робимо з філе кури/індички), але думаю можна будь-яке мʼясо. навіть сочніше може бути з іншого. але якщо будуть курині стегна, то може муки більше треба буде.

на кг філе 2 яйця, 4 ложки столові муки. приправи, зелень за вашим смаком. пательню застелити пергаментом, трошки масла капнути і смажити з обох сторін до готовності. формую котлетки ложками, бісить руками робити, липнуть) ложками ідеально.

я ніколи не засікаю час. просто дивлюсь коли починає біліти мʼясо, то перевертаю. потім на іншій стороні коли золотавий колір, то знімаю. вогонь маленький.
автор ГЛЮкоза • 28 августа 2022
Ответ дляStepa_nida

Дякую)
автор ГЛЮкоза • 28 августа 2022
Ответ дляДваДваВосемь
Чим фаршируєте картоплю?