А_я_ЛОЖУ!• 29 августа 2022
Порекомендуйте онлайн школу і якісь розвиваючі уроки онлайн для першокласника
Будемо ходити до школи за кордоном, але хотілось би продовжувати навчання і в Україні. Плануємо потім повертатися додому.
Порекомендуйте онлайн школу, заняття додаткові.І бажано якщо знаєте ціну .
из_под_тишка• 29 августа 2022
У меня первоклассница идет на экстернат в оптиму, уже есть прекрасный опыт с этой школой. 1500 в месяц