singing birdie• 29 августа 2022

АУ!!!! Є ті, кому пощастило з МАМОЮ? відгукніться!!

Невже майже всім не пощастило з мамою?
Щотижня, а то й частіше, з´являються теми про поганих мам...Як з ними важко, які вони надокучливі, нав´язливі, як вони дратують, заважають, постійно щось вимагають, повчають і таке інше...
Таке враження, що не одне покоління виросло у нелюбові, непорозумінні, а може навпаки занадто егоїстичними?!
АУ!!!! Є ті, кому пощастило з МАМОЮ? ВІДГУКНІТЬСЯ!!!!
Так хотілось би прочитати вдячні історії, почути слова подяки!!!
автор singing birdie • 29 августа 2022
Ответ дляPolz
Мені не пощастило. Мама дуже токсична, з нею ніхто не хоче спілкуватись, тато амеба, може раз в рік зателефонує, а так йому все пох
Шкода... А ви, яка мама?

Loredana17• 29 августа 2022
Що означає повезло з мамою? У вас був вибір? Батьківщину і маму не вибирають!!). Останнім часом тут багато читаю про хренових мам.Навіть предлагають не спілкуватись. Це страшно! Куди котиться світ? Люди! Це мама! Якщо вона не жорстоко з вами поводиться, не алкоголіка, не уголовниця і т. д. , радуйтесь, що у вас є мама. Нехай бурчить, повчає, хвилюється. Але вона є. Повірте, ви в цьому світі нікому не потрібні так, як мамі.
автор singing birdie • 29 августа 2022
Ответ дляLoredana17
Мене це теж останнім часом здивувало. Можливо, це тому, що більшість жили окремо раніше. Хоча скоріше, не всі, хто і окремо живе, ставляться до батьків з любов´ю і терпінням. Хотілось би вірити, що Вони виправдають сподівання своїх дітей потім
Татьяна@..• 29 августа 2022
У меня мамочка самая лучшая
tarveldy• 29 августа 2022
Ответ дляsinging birdie
Вибачте, і я не зрозуміла...
Люди які радять ’просто вистроїти кордони’ чи ’просто’ відпустити, пробачити і все інше ’просто’, не розуміють що не просто, ти пізнаєш світ через насилля, вчишся виживати, битися, інакше будуть бить тебе . А потім, розумієш що це все ненормально, і вчишся сам жити, нормально, без насилля і принижень, і це не просто, і вдається одиницям, а оце ’просто’ - це ......
tarveldy• 29 августа 2022
Ответ дляLoredana17

ну-ну , то ви ніколи не знали що таке токсична мама
Loredana17• 29 августа 2022
Ответ дляtarveldy

Новомодне слово? Ви знаєте, у мене дитинство було дуже складне. Але, ставши дорослою, я пробачила маму і все минуле відпустила.
Polz• 29 августа 2022
Ответ дляsinging birdie
Шкода... А ви, яка мама?
Діти підростуть, скажуть. Поки кажуть, що найкраща)
tarveldy• 29 августа 2022
Ответ дляLoredana17
Я за вас рада, я свою ні , може як помре

автор singing birdie • 29 августа 2022
Ответ дляPolz
Бажаю, щоб так було і надалі
Polz• 29 августа 2022
Ответ дляLoredana17
То ви не бачили токсичних мам і тому так думаєте. Моя наприклад любить моїй свекрусі, чоловікові чи родичам дзвонити і на мене набріхувати. То я їсти не готую, то я гуляща, то я не потрібна така. Ніколи не посидить з дітьми, бо в мене діти не такі. Якщо я з нею зочу поговорити по душам чи сказатт, що мене турбує - просто кладе трубку чи виходить з кімнати. А ще постійно приїжджає без попередження на стільки днів, скільки вона хоче. І всі ці дні ходить бубнить, що їй все не так
автор singing birdie • 29 августа 2022
Ответ дляtarveldy

Від молодшого теж чую це слово.. Але не вважаю себе токсичною мамою. 100% майже кожен з нас знайде, чим бути незадоволеним у батьках, зокрема і в мамі.
автор singing birdie • 29 августа 2022
Ответ дляtarveldy
Як помре Вам стане легше?
автор singing birdie • 29 августа 2022
Ответ дляPolz
На жаль, мами теж бувають різні... їх теж хтось виховував...Хоча, хіба є рецепт, як бути НАЙКРАЩОЮ мамою?! Але ж, хотілось побачити, що комусь і пощастило і хтось ЛЮБИТЬ, СУМУЄ та ШАНУЄ її. Такій людині легше жити, напевно вона більш щаслива
tarveldy• 29 августа 2022
Ответ дляsinging birdie
Як помре Вам стане легше?
так
автор singing birdie • 29 августа 2022
Ответ дляtarveldy
так
Жорстоко. Не ображайтесь, але думаю, що Вас і тоді не попустить...Образа, як тягар, який або тягнеш за собою, або позбавляєшся його. Хоча, у Вас є і гарний приклад відносин
tarveldy• 29 августа 2022
Ответ дляsinging birdie
мені було 5, коли вона мені, маючи живих батьків, брата, чоловіка, та ще купу родичів давала інструкцію як її труп обмивать, а я на колінах плакала просила її не вмирати , бо та той час вона була для мене всесвітом
Я не хочу її прощати, я хочу щоб вона відчувала все те що відчувала я дитиную
автор singing birdie • 29 августа 2022
Ответ дляtarveldy
Це Ваш вибір. Наврятчи Ви робите боляче їй тим, скоріше навпаки..У Вас болить і буде боліти надалі
tarveldy• 29 августа 2022
Ответ дляsinging birdie

ви праві , але це результат багаторічних знущань і мого шляху у життя, вже так як є

автор singing birdie • 29 августа 2022
Ответ дляtarveldy

Хай надалі більш щастить і Вам і Вашим дітям!!!
tarveldy• 29 августа 2022
Ответ дляsinging birdie
Дякую ))) вони в мене найкращі
jumbo2• 30 августа 2022
В мене була найкраща в світі МАМА. Страшенно важко пережила її смерть і зараз наче билина в полі. Хитає мене вітром і нема до кого пригорнутись.Так хотіла бути поряд з нею в той важкий час, тримати її за руку щоб їй не було страшно. Любов мами це найцінніше і найсправжніше що в мене було.
автор singing birdie • 30 августа 2022
Ответ дляjumbo2
Дякую за Ваш коментар!
Ми всі по суті одинокі, але коли не стає МАМИ ми стаємо сиротами. Наврятчи хтось може замінити її та бажаю Вам, щоб поряд була людина, яка огорне Вас своєю любов´ю та турботою!!!
jumbo2• 30 августа 2022
Ответ дляsinging birdie
Дякую за Ваш коментар!
Дякую вам за побажання! Діти виросли і я дуже хочу щоб у нас з ними були такі ж відносини-любов, взаєморозуміння і взаємопідтримка.
автор singing birdie • 30 августа 2022
Ответ дляjumbo2
Думаю, що так і буде, бо в них є Ваш приклад! В дитинстві ми всі особливо потребуємо МАМИ, але класно, коли ставши дорослими ми не забуваємо про це
Petrovna after 50• 27 сентября 2022
мне повезло ,никогда ни во что не вмешивается, и не навязывает свое мнение и с каждым годом отношения теплее ,маме 74
double-mama• 27 сентября 2022
И с мамой и с папой, у меня прекрасные родители.