Невже майже всім не пощастило з мамою?
Щотижня, а то й частіше, з´являються теми про поганих мам...Як з ними важко, які вони надокучливі, нав´язливі, як вони дратують, заважають, постійно щось вимагають, повчають і таке інше...
Таке враження, що не одне покоління виросло у нелюбові, непорозумінні, а може навпаки занадто егоїстичними?!
АУ!!!! Є ті, кому пощастило з МАМОЮ? ВІДГУКНІТЬСЯ!!!!
Так хотілось би прочитати вдячні історії, почути слова подяки!!!
Ответ дляPolz
Мені не пощастило. Мама дуже токсична, з нею ніхто не хоче спілкуватись, тато амеба, може раз в рік зателефонує, а так йому все пох
Шкода... А ви, яка мама?
Loredana17• 29 августа 2022
Що означає повезло з мамою? У вас був вибір? Батьківщину і маму не вибирають!!). Останнім часом тут багато читаю про хренових мам.Навіть предлагають не спілкуватись. Це страшно! Куди котиться світ? Люди! Це мама! Якщо вона не жорстоко з вами поводиться, не алкоголіка, не уголовниця і т. д. , радуйтесь, що у вас є мама. Нехай бурчить, повчає, хвилюється. Але вона є. Повірте, ви в цьому світі нікому не потрібні так, як мамі.
Ответ дляLoredana17
Мене це теж останнім часом здивувало. Можливо, це тому, що більшість жили окремо раніше. Хоча скоріше, не всі, хто і окремо живе, ставляться до батьків з любов´ю і терпінням. Хотілось би вірити, що Вони виправдають сподівання своїх дітей потім
Ответ дляsinging birdie
Вибачте, і я не зрозуміла...
Люди які радять ’просто вистроїти кордони’ чи ’просто’ відпустити, пробачити і все інше ’просто’, не розуміють що не просто, ти пізнаєш світ через насилля, вчишся виживати, битися, інакше будуть бить тебе . А потім, розумієш що це все ненормально, і вчишся сам жити, нормально, без насилля і принижень, і це не просто, і вдається одиницям, а оце ’просто’ - це ......
Ответ дляLoredana17
ну-ну , то ви ніколи не знали що таке токсична мама
Loredana17• 29 августа 2022
Ответ дляtarveldy
Новомодне слово? Ви знаєте, у мене дитинство було дуже складне. Але, ставши дорослою, я пробачила маму і все минуле відпустила.
Ответ дляPolz
Діти підростуть, скажуть. Поки кажуть, що найкраща)
Бажаю, щоб так було і надалі
Ответ дляLoredana17
То ви не бачили токсичних мам і тому так думаєте. Моя наприклад любить моїй свекрусі, чоловікові чи родичам дзвонити і на мене набріхувати. То я їсти не готую, то я гуляща, то я не потрібна така. Ніколи не посидить з дітьми, бо в мене діти не такі. Якщо я з нею зочу поговорити по душам чи сказатт, що мене турбує - просто кладе трубку чи виходить з кімнати. А ще постійно приїжджає без попередження на стільки днів, скільки вона хоче. І всі ці дні ходить бубнить, що їй все не так
Ответ дляtarveldy
Від молодшого теж чую це слово.. Але не вважаю себе токсичною мамою. 100% майже кожен з нас знайде, чим бути незадоволеним у батьках, зокрема і в мамі.
Ответ дляtarveldy
Я за вас рада, я свою ні , може як помре
Як помре Вам стане легше?
Ответ дляPolz
На жаль, мами теж бувають різні... їх теж хтось виховував...Хоча, хіба є рецепт, як бути НАЙКРАЩОЮ мамою?! Але ж, хотілось побачити, що комусь і пощастило і хтось ЛЮБИТЬ, СУМУЄ та ШАНУЄ її. Такій людині легше жити, напевно вона більш щаслива
Ответ дляtarveldy
так
Жорстоко. Не ображайтесь, але думаю, що Вас і тоді не попустить...Образа, як тягар, який або тягнеш за собою, або позбавляєшся його. Хоча, у Вас є і гарний приклад відносин
Ответ дляsinging birdie
мені було 5, коли вона мені, маючи живих батьків, брата, чоловіка, та ще купу родичів давала інструкцію як її труп обмивать, а я на колінах плакала просила її не вмирати , бо та той час вона була для мене всесвітом
Я не хочу її прощати, я хочу щоб вона відчувала все те що відчувала я дитиную
Ответ дляtarveldy
Це Ваш вибір. Наврятчи Ви робите боляче їй тим, скоріше навпаки..У Вас болить і буде боліти надалі
Ответ дляtarveldy
ви праві , але це результат багаторічних знущань і мого шляху у життя, вже так як є
Хай надалі більш щастить і Вам і Вашим дітям!!!
В мене була найкраща в світі МАМА. Страшенно важко пережила її смерть і зараз наче билина в полі. Хитає мене вітром і нема до кого пригорнутись.Так хотіла бути поряд з нею в той важкий час, тримати її за руку щоб їй не було страшно. Любов мами це найцінніше і найсправжніше що в мене було.
Ответ дляjumbo2
Дякую за Ваш коментар!
Ми всі по суті одинокі, але коли не стає МАМИ ми стаємо сиротами. Наврятчи хтось може замінити її та бажаю Вам, щоб поряд була людина, яка огорне Вас своєю любов´ю та турботою!!!
Ответ дляsinging birdie
Дякую за Ваш коментар!
Дякую вам за побажання! Діти виросли і я дуже хочу щоб у нас з ними були такі ж відносини-любов, взаєморозуміння і взаємопідтримка.
Ответ дляjumbo2
Думаю, що так і буде, бо в них є Ваш приклад! В дитинстві ми всі особливо потребуємо МАМИ, але класно, коли ставши дорослими ми не забуваємо про це
Petrovna after 50• 27 сентября 2022
мне повезло ,никогда ни во что не вмешивается, и не навязывает свое мнение и с каждым годом отношения теплее ,маме 74