singing birdie• 29 августа 2022

АУ!!!! Є ті, кому пощастило з МАМОЮ? відгукніться!!

Невже майже всім не пощастило з мамою?
Щотижня, а то й частіше, з´являються теми про поганих мам...Як з ними важко, які вони надокучливі, нав´язливі, як вони дратують, заважають, постійно щось вимагають, повчають і таке інше...
Таке враження, що не одне покоління виросло у нелюбові, непорозумінні, а може навпаки занадто егоїстичними?!
АУ!!!! Є ті, кому пощастило з МАМОЮ? ВІДГУКНІТЬСЯ!!!!
Так хотілось би прочитати вдячні історії, почути слова подяки!!!
vinika• 29 августа 2022
У меня была отичная мама и свекровь. Я у детей мама-подружка. Даже для их подружек

автор singing birdie • 29 августа 2022
Ответ дляЕлена1265
На этом сайте? Не смешите)))
Я помню тема была о мужчинах и кто-то описал своего мужа, одна похвала. И помогает, и зарабатывает хорошо, и все деньги жене отдает, ни в чем не отказывает. Так этого мужчину об…. с ног до головы. Дает деньги, потому что изменяет, помогает, потому что лох, и позволяет на себе ездить, отдает все деньги потому что не мужчина, инфантильный и самостоятельно не может распоряжаться бюджетом и т.п. и из автора того коммента рабовладелицу сделали, которая своего мужа не уважает и ни во что не ставит 😂🤣
Та ні! Не все,як бачу, так погано...
Розбійник• 29 августа 2022
Мені, дуже! І це на тільки моє бачення всі знайомі та подруги так кажуть. Ніколи не лізе з порадами, завжди допоможе !
завитушка• 29 августа 2022
Ответ дляOl-a
Стосунки батьків і дорослих дітей - це проблема 2-х сторін. А не, мені не пощастило з батьками, а може то не опрацьовані дитячі травми?
Чого це проблема двох сторін? Вони один одного не обирали з власної волі, так шо запросто проблема може бути з одної сторони.
Ирэн1983• 29 августа 2022
Ответ дляIrina-17
Ой, автор, тот же вопрос. После темы о странностях в семье я вообще в депрессии, думаю столько вкладываешь в детей, торт из магазина не разрешаешь и потом они всю жизнь обиду хранят. Там были и совсем печальные истории, но многие, конечно такое. Родители хотели как лучше, верили во что-то значит.
По теме, мама у меня не идеальная, было в детстве всякое, но я очень им за все благодарна и считаю, что с мамой мне повезло, так как было и очень много хорошего и оно перевешивает. Родителей очень люблю и за все благодарю.
знаете, дело не в торте , и не вденьгах.
дело в отношениях. Вот моя мама очень много помогла мне в жизни, но общаться с ней невозможно, она очень депрессивная, обидчивая, в общении очень сложно. Поэтому и не складывается общение.
А вот отец пил много лет, перестал пить, другой человек. И поговорить, и посоветовать, и обсудить. Все адекватно
автор singing birdie • 29 августа 2022
Ответ дляasia_mich
Мені повезло. Багато непорозумінь буває, але те, якою я є, відношення до світу, людей; моя освіта; постійна підтримка в різних аспектах життя - то усе мама) Та годину разом і все, ми починаємо сваритись) Але ж люблю її і пишаюсь нею.
КЛАС! Звичайно, легше порозумітись, коли живеш окремо - навіть на різних поверхах..Але це ж для Вас любляча і улюблена МАМА!!
автор singing birdie • 29 августа 2022
Ответ дляparele
Мне повезло. Дочка говорит, что и ей со мной тоже. Но я не считаю себя прям идеальной мамой и близко.
Це точно викликає маленьку заздрість...Хіба ми буваємо ідеальні? Це просто наші почуття, душа
Ol-a• 29 августа 2022
Ответ длязавитушка
Так а що дорослій людині заважає розставити особисті кордони?
_inka_• 29 августа 2022
І мені пощастило

Irina-17• 29 августа 2022
Ответ дляИрэн1983
Согласна, конечно зависит от общения в целом и какой человек, как настроен на общение сейчас.
Но что-то после той темы прям накрыло, кажется что ни делай, все не так по итогу.
allo4ka21• 29 августа 2022
На те і мама, щоб дзвонила, переживала. І покоління інше, їх не переробиш. Моя мама дзвонить, радить, просить допомоги з технікою, присилає листівки з привітаннями кожного дня, по 100 разів, але вона найкраща, мені дуже пощастило. Поки мама є і дзвонить, це величезне щастя.
KateSavch• 29 августа 2022
Ответ дляdulenok
на ней весь дом, она вкуснянски готовит - мне до нее, как до Луны, она создает уют и порядок, заботится обо мне и моем ребенке...а я работаю
Извините, но это выглядит очень странно, то что и как вы описываете в этом и предыдущем комменте.

У вас перекручены роли в семье.
Как будто вы стали мужем для своей матери, а она для вас женой.
автор singing birdie • 29 августа 2022
Ответ дляIrina-17
Це Ви про своїх дітей зараз?
Mari4ka 25• 29 августа 2022
Ответ дляsinging birdie
Думаю и Ви така!!!
Дякую
автор singing birdie • 29 августа 2022
Ответ дляallo4ka21
Поки мама є і дзвонить, це величезне щастя.
tarveldy• 29 августа 2022
Ответ дляsinging birdie
Вам ближче його батьки?
Спочатку були так, але потім я зрозуміла, що просто не здатна зрозуміти батьківську турботу, мені не зрозуміла їх допомога, турбота і все таке, але дивлюся на чодовіка і його сестру, їх розмови, їх зустрічі, це прекрасно. Надіюсь я зможу бути гарною мамою, вчуся у них
Leona13• 29 августа 2022
Да, папа был очень тяжёлым человеком, хотя сейчас его ума и просто совета, ох как не хватает! Мамочка супер добрый, всегда понимающий, всегда поддерживавший, всепрощающий ОЧЕНЬ ЛЮБИМЫЙ Человек! Дай ей Бог многие лета и здоровья!!! Так что да, хорошие мамы бывают.
Nataliiazp• 29 августа 2022
У меня была самая лучшая, любимая и любящая мама. Подруги в гости приходили вроде ко мне, но в итоге общались больше с мамой🙂 и парни тоже.
prosto_aisha• 29 августа 2022
Я завжди заздрила тим подругам які мали гарні та щірі стосунки з мамами. Нажаль в мене таких немає і ніколи не було. Звісно вона вважає себе правою. Але це не так.

завитушка• 29 августа 2022
Ответ дляOl-a
Як кордони допоможуть налагодити стосунки?
Ми ж говоримо про добрі стосунки між мамою та дитиною.
tarveldy• 29 августа 2022
Ответ дляOl-a
Посидіть навколішках годину, а потім в секунду встаньте і біжіть , от це буде гіпер лайт версія
Ol-a• 29 августа 2022
Ответ длязавитушка
А що особисто для Вас ’добрі стосунки’, а для Вашої мами?
artushik• 29 августа 2022
Мне повезло, с бабушкой и мамой. Никаких других и не представляю рядом. Дали все, что нужно детям. Сейчас будучи взрослой понимаю, насколько это было сложно в постсовке.
Ol-a• 29 августа 2022
Ответ дляtarveldy
Дорослу людину навколішки? Чи таки в цій темі не подорослішанні діти?
автор singing birdie • 29 августа 2022
Дівчата, хотілось тут почитати про добрі стосунки, не ідеальні звичайно, бо таких не буває. Ми всі різні, різні у всьому, навіть з батьками - час, родина, виховання, статки, бачення життя...Просто стільки негативу до батьків...Хотілось позитивчику, а не роздратування інших. Заздрю, ПО-ДОБРОМУ, чудовим відносинам! Мене особисто це надихає!!!
Ш.а.л.у.н.ь.я• 29 августа 2022
Мені пощастило, але на жаль я це пізно зрозуміла.
автор singing birdie • 29 августа 2022
Ответ дляtarveldy
Вибачте, і я не зрозуміла...
chudo-mama• 29 августа 2022
Всегда были с мамой подругами. Вместе ходили по магазинам, вместе придумывали фасоны одежды для заказа в ателье. И сейчас живём в домах рядом. Теперь я балую маму нарядами. Она помогает с уроками моему сыну. Никогда мне ничего не запрещала, только советовала. Правда, я была сверх ответственным ребенком. Муж тоже не понимает анекдотов про тещу.
Polz• 29 августа 2022
Мені не пощастило. Мама дуже токсична, з нею ніхто не хоче спілкуватись, тато амеба, може раз в рік зателефонує, а так йому все пох
автор singing birdie • 29 августа 2022
Ответ дляchudo-mama
Дякую! Читаю і посміхаюся