MacOS-ница• 29 августа 2022
Спілкування з подругами зійшло на ні
А хотілось би в кафешку піти, на пляж, на відпочинок з´їздити, а немає з ким....
Лика-прилипка• 29 августа 2022
У меня почти все уехали, у них уже свои там интересы.
Хожу сама или с детьми, вначале было грустно, сейчас попустило как-то.
тогдалия• 29 августа 2022
Знайдіть нових подруг. А за тих, що були, не переймайтеся. Нехай ідуть своєю дорогою.
Слоник-тоник• 29 августа 2022
После войны, мы с подругами разъехались по разным странам. Очень не хватает их. Но вот недавно встречались с подругой в Швейцарии на 4 дня. Рыдала обе. Очень сложно без своих подруг
MacOS-ница
• 29 августа 2022
Ответ дляЛика-прилипка
а дітей немає...
MacOS-ница
• 29 августа 2022
Ответ длятогдалия
а де їх шукати?
MacOS-ница
• 29 августа 2022
Ответ дляeva7786
А в мене війна показала, що подруг не має
сумно, а чому так? що саме трапилось?
Детектор лжи• 29 августа 2022
В мене також, а я знайшла два нових друга....і так добре , ніхто мозг не виносить, соплі не пускає, завжди весело і на голову легше.