Просто звязда• 30 августа 2022

А вам сказали чергувати, на випадок повітряної тривоги?

Ну що ж директор повідомив всім вчителям щоб ті повідомили батькам , щодня батьки будут чергувати коло класу. На випадок повітряної тривоги допомогти вчительці та дітям йти у підвал.
Щодня двоє батьків.
Мда…А на роботу хто буде йти ? ….
Манка Я• 30 августа 2022
Ещё не было собрания. Завтра узнаём.

LarsonPeterson• 30 августа 2022
нам пока нет, я лично готова, работаютщихтоже подтсрахую если надо
LarsonPeterson• 30 августа 2022
Ответ дляМанка Я
Ещё не было собрания. Завтра узнаём.
унасбыло, нам ничегот акого не говорили.
Пишу_граммотно!• 30 августа 2022
какой бред... Ну сделайте дистанционку, будут дома родители детей сторожить
Краденые абрикосы• 30 августа 2022
Это будут одни и те же ходить,кто не работает,или бабушки? Да и как бы утомительно у двери торчать.
автор Просто звязда • 30 августа 2022
Ответ дляКраденые абрикосы
Нет.каждый родитель.
Каждый день меняться
Гуру троллинга• 30 августа 2022
Ідіть всім класом на дистанційну і не будете гратися у цей дибілізм
Ms. Любмая жена• 30 августа 2022
У нас такого немає. Але пів школи на дистанційному, пів школи вчаться оффлайн тиждень через тиждень. Дітей небагато
автор Просто звязда • 30 августа 2022
Ответ дляГуру троллинга
А хто йде на дистанційне. У нас і мови про дистанційне немає

Манка Я• 30 августа 2022
У вас младшая школа?
Жертва интернета• 30 августа 2022
Це де такое? Є письмове розпорядження?
Садоводница• 30 августа 2022
А у нас дистанционка, но сказали приготовить справки о медосмотре
автор Просто звязда • 30 августа 2022
Ответ дляМанка Я
У вас младшая школа?
Перший клас
Гуру троллинга• 30 августа 2022
Ответ дляПросто звязда
Під час війни ви самі мусите вирішувати у який спосіб навчати своїх дітей.Збирайте усіх батьків і гоу у свій відділ освіти чи що там у вас. З вас тупо знущаються.
Яке чергування під дверима?
автор Просто звязда • 30 августа 2022
Ответ дляГуру троллинга
Яке чергування під дверима?
Та а чого. Батьки всі раді що діти йдуть до школи. В нам мер вирішив що всі мають навчатись.
Це Чернівці
english book• 30 августа 2022
Ні,в нас такого немає.
Бомбосховище зате обладнали за 2 місяці,завтра запрошують на перегляд батьків.
Гуру троллинга• 30 августа 2022
Ответ дляПросто звязда
Це Чернівці
А,ну то до мера,хай його жінка стоїть під дверима або свекруха.Зовсім люди втратили свідомість та почуття гідності.
Пишу_граммотно!• 30 августа 2022
Ответ дляПросто звязда
Це Чернівці
в честь того, что самый спокойный город?
А у вас опросы были среди родителей какую форму обучения выбрать?
автор Просто звязда • 30 августа 2022
Ответ дляПишу_граммотно!
Да опрос был
Нам его и не показали.

Гуру троллинга• 30 августа 2022
Ответ дляПросто звязда
Да опрос был
Нам его и не показали.
Ясно.У вас мало часу,щоб показати,що ви не раби.
Акуна_Матата• 30 августа 2022
Ответ дляПросто звязда
Нет.каждый родитель.
Каждый день меняться
Да не будут приходить и все, с работы никто не отпустит. И что директор сделает?
english book• 30 августа 2022
Ответ дляПросто звязда
Перший клас
Тоді зрозуміло.В першому і без війни допомога по догляду за дітьми потрібна.
Я впевнена,що це власна ініціатива школи,або прохання.
Мама Чели• 30 августа 2022
Какой бред, школы не перестают удивлять
Краденые абрикосы• 30 августа 2022
Ответ дляПросто звязда
Нет.каждый родитель.
Каждый день меняться
А кто на работе им не интересно видимо)
Котенок аки рысь• 30 августа 2022
Хорошо, что мы на дистанционке.
Но тем, кто очно, вроде ничего не говорили. Разве что это секрет и в общей группе не пишется
Луноходик_Ик• 30 августа 2022
Мы в первый класс и без войны ходили обязательно помочь в столовой, бассейн, физкультуре. Деткам только 6 лет исполнилось. Во время войны тем более была бы под классом/школой. Но мои уже старше и самостоятельные
Краденые абрикосы• 30 августа 2022
Ответ дляenglish book
Зачем, как их на физкультуру водят ,или в столовую?
Акуна_Матата• 30 августа 2022
В нас в опитуванні не було варіанту ’дистанційне навчання’. Можна перевести дитину на домашнє навчання, але в цьому випадку батьки самі навчають дитину. Був варіант очне навчання, але буде воно дистанційне чи треба буде ходити в школу, це вирішують не батьки, а школа. От зараз триває нарада, ввечері будемо знати онлайн чи ні.
Булку Дай• 30 августа 2022
Ответ дляКраденые абрикосы
в том, что это надо сделать за 5 минут.
То есть очень быстро. Всех подогнать и поторопить.
автор Просто звязда • 30 августа 2022
Ответ дляАкуна_Матата
есть те кто сказал что будут приходит, но они начали возмущаться когда другие родители сказали что они на работе и приходить не будут. И понеслось.
А бабушки дедушки сидеть не будут пол дня