Невидимка Майя• 31 августа 2022
Хтось відправляв через НП шопінг з США просто посилку?
Дівчата, підкажіть, будь ласка. Треба відправити посилку з США до України, хотіла скористатись Новою Поштою шопінг, але ніде не можу знайти чи приймуть посилку від приватної особи чи нє. Може хтось так вже надсилав, буду вдячна за інформацію
Невидимка Майя
• 31 августа 2022
мені здавалось що так. але читаю що має бути інвойс і оце трохи насторожує, бо вони ж чогось розділяють НП глобал і шопінг. вперше таким чином хочу отримати посилку, боюсь що застрягне...