Я шалунья• 31 августа 2022
Хто працює у держустановах, як у вас із ЗП?
Чи скоротили вам зп? Чи кажуть, що буде ближайщі місяці? Чи багато скоротили людей у вас на роботі?
Цікавлюсь, бо у нас нічого не кажуть…а ми з чоловіком на держ работі вдвох…якщо нас разом скоротять, ух буде «веселуха»
Може хтось тут учитель, вихователь.
Скорішої перемоги всім нам:)
Може хтось тут учитель, вихователь.
Скорішої перемоги всім нам:)
Единая страна!• 31 августа 2022
Сокращение 10%, зп не вразили, но задерживают, в отпуск не пускают, работаем 6 раз в неделю.
Зняли премії,що досить відчутно,заклади культури на простої. Про скорочення поки мовчать,але вже говорять про те,що скорочуватимуть фінуправління. Якось так. Присутності щодня не вимагають,все залежить від сектору і можливості виконувати свою роботу дистанційно. Київська область
Я шалунья
• 31 августа 2022
Ответ дляckorpuon
А які заклади культури, наприклад?
Манный комочек• 31 августа 2022
скоротили фінансування на 30 відсотків. зарплату дають, но познімали все( а ставки у нас менші за мінімалку). про звільнення не говорять, так как в нас виїхало 20%.
Фамильная фондюшница• 31 августа 2022
Ответ дляЯ шалунья
А які заклади культури, наприклад?
Будинки культури,клуби,а так і всі гуртки,а також спортивні секції. Бібліотеки правда працюють