Белочкой зови• 31 августа 2022
Хто бачив вживу Дашу Астаф‘єву? Вона така ж гарна в житті?
Подруга працювала в прессі і бачила її на тусовці. Казала що від її краси дар мови пропадав і що такої красотки в житті більше не бачила. Цікаво хто ще бачив чи таке ж враження?
Мені вона дуже подобається
Капитанша• 31 августа 2022
Ответ дляБелочкой зови
Брежнева ніколи для мене красунею не була. Тіло - так, лице не дуже. Каменських красуня, але Даша мені гарніша
Вы по девочкам?
Белочкой зови
• 31 августа 2022
Ответ дляНичеНипанимаю
Я бачила вчора вживу дівчину-офіціантку у Балуваній Галі - я, мабуть, таких ідеальних ще не бачила. Неймовірна красотка.
Ох.. це так мило)
Пощастило дівчині що про неі так говорять)
Плету интриги• 31 августа 2022
Ответ дляКапитанша
Из наших молодая Каменских ух и Брежнева, вот где красота
Брежнева?
Белочкой зови
• 31 августа 2022
НичеНипанимаю• 31 августа 2022
Ответ дляБелочкой зови
Ох.. це так мило)
Мені аж хотілось їй комплімент зробити, але, думаю, ще зрозуміє якось не так
Женщинас• 31 августа 2022
Ответ дляПополняю_Карму
Зашла в гугл посмотреть кто такая. Без макияжа обычная моль, что там красивого
Не. Без макияжа вот
Белочкой зови
• 31 августа 2022
Ответ дляНичеНипанимаю
Я так одного разу в аптеці бачила дівчину дуже гарну. Ідеальна просто
СССРовна• 31 августа 2022
Ответ дляБелочкой зови
Ну наприклад?
Хто з українок відомих краще за Дашу?
Не сказала б що прям краще, але дуже красива дружина Діми Комарова
Белочкой зови
• 31 августа 2022
Ответ дляКапитанша
Вы по девочкам?
Ні, я захоплююся красою інших жінок і надихаюся
Белочкой зови
• 31 августа 2022
Ответ дляНичеНипанимаю
Уявляю як ій було б приємно)
Белочкой зови
• 31 августа 2022
Ответ дляСССРовна
Погоджуюся. Шикарна)
Я такое• 31 августа 2022
Я пам´ятаю, колись у мо єї подруги була знайома - нереальна красотка, риси обличчя, очі дууууже гарні, висока, волосся, фігура. Зустрічалась недовго з чоловіком телезірки нашої (ще до їх знайомства). Але характер був - капець, істерила по поводу та без. А ще, вона не вважала себе красивою і навіть знаходила, що не так....
Так цікаво як склалось її життя. Нам було 24 тоді, їй 20 і чоловіками крутила як хотіла.
Мотылек• 31 августа 2022
мне она нравится, когда с проф.макияжем. Так, в жизни, я не считаю ее собо красивой. Фигура хорошая, а лицо мне ее без мейка не нравится
Белочкой зови
• 31 августа 2022
Ответ дляКапитанша
Очень много красивых, странно что вы ее выделили
Я завжди її виділяла і вважала найкрасивішою українкою.
Був період коли вона налисо постриглася і якусь фігню в зуби повісила, то на той період я про неі була забула)))
Але то було не довго
Удачная• 31 августа 2022
Ответ дляЖенщинас
Не. Без макияжа вот
И где красота? Обычная
Имя таким легион
Аль_де_Барановна• 31 августа 2022
Ответ дляeuhunter
Да, у меня точно такое же было впечатление, потрясающая
А Лобода ?
Кубик Рубика• 31 августа 2022
Ответ дляПополняю_Карму
я бачила її в літаку Київ Одеса, років 5-7 тому. вона тоді була лиса, тобто майже лиса, без макіяжу та в розтягнутих сіріх спортивках. видно, що риси правильні, але бомбою її робить лише макіяж. в селі в якомусь сільському вбранні та з відром вона б зовсім не виділялась би серед інших дівчат. Об*єктивно. Я ще й зі своїхм хлопцем була, це і його думка теж.
задумчивая мордочка• 31 августа 2022
Ответ дляПополняю_Карму
Так она здесь ещё с макияжем)
Капитанша• 31 августа 2022
Ответ дляБелочкой зови
Але то було не довго
Чтобы так говорить, надо видеть всех украинок
Леди_на_драндулете• 31 августа 2022
Ответ дляАль_де_Барановна
А Лобода ?
Лобода? Вы ее вживую видели???
Капитанша• 31 августа 2022
Самые красивые обычные девушки, я часто на улице взглядом провожаю, мужиков очень редко, девочки же такие конфетки.
Антонина матушка• 31 августа 2022
Ответ дляАль_де_Барановна
А Лобода ?
Лобода на лицо?Она на транса похожа
Кубик Рубика• 31 августа 2022
Ответ дляЖенщинас
Не. Без макияжа вот
о, я таку її й бачилоа, але ще й без волосся. вона на обличчі вся в веснушках, що створює враження, що шкіра в рубцях після прищів
Ацетилсалициловая кислота• 31 августа 2022
Лично не видела, но знаю людей, которые учились с ней в одном классе и общались. Говорят, она была всегда супер красоткой…
Леди_на_драндулете• 31 августа 2022
Ответ дляАнтонина матушка
Лобода на лицо?Она на транса похожа
А фигура? Это на экране она норм, а в жизни - кощей с губами...