Наша судова система — це відверте знущання над правосуддям. Концентрація влади в руках офісу президента — знущання над демократією. Концентрація офісу президента на Єрмакові — знущання над владними інституціями, а концентрація Єрмака на Татарові — знущання над здоровим глуздом. До речі, саме протеже Татарова Мельник із БЕБ і пропонує робочими групами лікувати корупцію при накладанні санкцій на росіян. БЕБ — це Бюро економічної безпеки, якщо ви не в курсі. І так, ми в небезпеці, шановні. !!!!І що довше ми тут одне одного вмовляємо утримуватися від критики, то більшою стає ця небезпека!!!@. Зрештою, ми можемо програти війну, бо за нашої мовчазної згоди ці «знущання» різних калібрів розкрадуть і розвалять наші тили.
АЛЕ і далі дехто буде розповідати про неначасі та нн можна критикувати когось там у воюючій країні.
Ответ дляРешка7777
Про Ермака Виктория Спартс, просила расследование и
Ермак и поныне держит все в руках
Ще до війни, Шабунін Віталій, очільник Центру протидії корупції створив петицію про негайне звільнення Татарова с посади заступника, наприклад Татаров тоді був ’смотрящим’ в тому числі над будівельним бізнесом в Києві, ств масу проблем в судах забудовникам, і тоді найвеличніший відповів на петицію ЩО ТАКА ПРОЦЕДУРА НЕ ПЕРЕДБАЧЕНА законодавством. Попри те що петиція набрала 25000 голосів за пару днів.
Ответ дляJave
Мне наш найвеличніший Горбачева напоминает, а Лена - Раису Максимовну, прям дежавю какое-то.
Ответ дляtarveldy
Ок, завтра винесуть ОП вперед ногами і Зеленського разом з ними, і??? От от післязавтра країна залишить повністю без керівництва що буде ?
А чому виносити відразу? Контролювати по -іншому не можна. Тільки дуже недалекі люди із однієї крайності впадають в іншу. Перше, перестаньте говорити, що є якась заслуга Зе в тому що відбув на фронті, друге, Зе не об´єднав країну, країна сама об´єдналась навколо людей, які воюють, по-третє, не зе заслуга, що нам зброю дають, Захід дає зброю тому що захищає свої цінності і основні принципи, на яких у них побудована їхня державність і ГОЛОВНЕ перестаньте людей залякувати якимись ХИМЕРНИМИ наслідками, коли вони говорять правду.
Nathalie27• 02 сентября 2022
Ответ дляJave
Які методи контролю української влади Ви вже використовуєте?
Ответ дляJave
Ви не аідповіли на питання шо ьуде? Ви і армія таких воїнів правди хитають ситуауію, виводять на емоціх, давлять і маніпулюють найбрлючишім, результат винос діючої влади, що далі?
Ответ дляNathalie27
Ну хоча б те що виношу сюди важливу на мій погляд інфо, друге роблю репости про корупцію в мережах, яка в у війну в часи найвеличнішого процвітає, коментую ці пости .. а ви що зараз робите? Чи голову в пісок заховали як страус і повторюєте все неначасі..неначасі.
Ответ дляtarveldy
І не пишіть хєрню, що коли говорять правду про те що діється в ОПі зараз це розхитує ситуацію... виносити, як ви виразились, вашого найвеличнішого ніхто не буде( ще раз пишу тільки НЕДАЛЕКІ і ТУПЕНЬКІ із однієї крайності впадають в інщу) але говорити що робить опа і зе, як проводить реформи треба..
Nathalie27• 02 сентября 2022
Ответ дляJave
І яка ефективність у Ваших методів? Когось зняли? Зменшили корупцію? Відкрили кримінальні справи?
Kvitkaliliia• 02 сентября 2022
Ответ дляtarveldy
Буде #водинтур, атопутіннападе.
Ответ дляJave
Ви знову не відповіли на питання. Але вже перейшли на образи
Ще раз, що буде після виносу ОП і президента?
Ответ дляtarveldy
Ви підтверджуєте лише мої думку про нинішніх фанатів зе..я вам двічі відповіла, але вам немає чого сказати мені тому ви прикидаєтесь чи ігноруєте відповідь, мені немає про що з вами говорити далі.
Ответ дляJave
Ви жодного разу не аідповіли на питання, а перещєшли на особистості
Тому ви звичайний пропогандист
Nathalie27• 02 сентября 2022
Ответ дляJave
Ви що робите? Заховали голову в пісок і продовжуєте як мантру повторювати неначасі...
Тобто, замість того, щоб пояснити, як працюють подібні кейси - Ви розводите демагогію і звинувачуєте інших!?
Зрозуміло
Ви смішна травелді, дуже смішна.. як зручно що всіх хто читає аналітику економістів та юристів на різних ресурсах можна звинуватити в пропаганді (не зрозуміло чого) і замітьте у мене була можливість вас заблокувати також як ви це зробили, але я не зррбила цього, тому що ви нічого не можете сказати на ті факти що наведенні в статті
Ответ дляNathalie27
Зрозуміло
А ви що робите зараз? ЧИ заховали голову в пісок і повторюєте неначасі , що дуже зручно для тих людей, я про оп, єрмака, татарова, які знімають обмеження з рос бізнесу в Україні із власним зиском..Дуже зручно з когось питати самому не відповідаючи
Nathalie27• 02 сентября 2022
Ответ дляJave
У мене немає жодного комменту по типу «неначасі».
Я просто хочу дізнатися, яка у Вас мотивація для створення подібних тем.
І Ви замість того, щоб написати мені про мету - вже третій коментар мені строчите про «голову в пісок».
Ответ дляNathalie27
То що ви робите, ви прочитали статтю? Що ви з цією інформацією зробите? Наприклад, я розповім її найбільшій кількості людей, щоб на виборах у 24 році вони знали що робив офіс під час війни
Ответ дляNathalie27
А от ви що винесли для себе прочитавши статтю?
Nathalie27• 02 сентября 2022
Ответ дляJave
Нічого нового
Nathalie27• 02 сентября 2022
Ответ дляJave
Тобто те про що писала автор, коли Ви читали не викликало ніяких почуттів?
Тобто і стаття і Ваша тема мають викликати емоції, а не закликати робити висновки?
Ответ дляNathalie27
Моя тема не повина у вас викликати емоції. Але коли ви читаєте якусь інформ ви робите висновки для себе. Якісь емоції відчуваєте. Наприклад у мене в чергове це розчарування.. у вас я так розумію 0 висновків та емоцій