Часто вижу здесь на советчице заявление что люди не верят выборам украинским. Давайте проверим хоть примерное соотношение)
Результат:
вже голосів:
68 (31.63%)
Я за Зе, доволен
65 (30.23%)
Я за По
60 (27.91%)
Не голосую/другой кандидат
22 (10.23%)
Я за Зе, разочарован
За Зеленского (не голосовала, но хотела)
Он ведь типа такой хороший, обещал мир, хоть с чертом договариваться... а Порошенко с армавирой мягко говоря не нравился ((
Эх (((
Лучще бы Порошенко оставался, так, может, не довел бы до войны... как опытный политик и коррупционер, отпетлял бы...
Эх (((
Ответ дляДонаФлор
За кого голосовали, того и выбрали.
Я тоже так считаю, всегда верила что +-всё честно по выборам у нас
Lolla-0848• 03 сентября 2022
Ответ дляMan-Gust
Эх (((
Вот и я так думаю . За По и голосувала
Ответ дляMan-Gust
Эх (((
Сама уже так думаю .. хотя пороха не уважаю за его алчность и не любовь к украинцам .
одежда для собак• 03 сентября 2022
ходила голосовать , но испортила бюллетень, чтоб не использовали, была против обоих , из двух говен не хотела голосовать за менее вонючее...не ошиблась
Oksana0612• 03 сентября 2022
Західні регіони не голосували за паяца, так і за Кравчук в 1991 році. Сподіваюся всі хто хотів шоу, його отримали.
The Show Must Go On!
ArmUkraineNow• 03 сентября 2022
де це ви читаєте, що люди не вірять у вибори в Україні. на відміну від раші вони в нас є і демкоратичні. і народ дійсно вибирає кого хоче - це можу засвідчити особисто, тому що на минулих була спостерігачем і все дійсно було прозоро і без підтасовування результатів. інша справа - хто балотується і кого народобирає.
а ви, шановні користувачі, перш ніж відповідати також загляньте у профіль автора і зробіть висновки.
пам´ятаєте всі ці опитування перед війною типу ’за кого голосували б’ і там яник. і як багато (в тому числі і я) писали як їм класно було в 2010 році. а класно було, бо ми були молоді, бо стали розвиватися після помаранчевої і тому що яник і ко розбазарювали все, але то вже діло десяте. головне, що ботики подавали звіти у свій п´ятий відділ фсб, мовляв ’....українці сумують за яником і наші асфабадітєльниє вайска встрєтять с цвятами і будут ради, шо ми їм апяць яника паставим лєгітьомним’. і той плєшивий попер сюди свій фарш з парадною формою.
зараз знов шукають нові теми ІПСО і прощупують грунт.
потім знову будуть вимльовувати звіт, бо негативний від них не приймуть і бабок не дадуть.
ДУМАЙТЕ!
Mrs.Ochmonek• 03 сентября 2022
За Кошулинського. Зараз він на фронті. Коли вже українці зрозуміють, що націоналісти у владі - це те, що потрібно Україні (запитання риторичне). Поляки, литовці, чехи - розуміють, а українці, як завжди, компромісять де не треба
ArmUkraineNow• 03 сентября 2022
Ответ дляviika65
вот зачем вам эти знания? что это изменит?
Удалено администрацией...
Ответ дляviika65
А зачем вы это написали? Ваш комент тоже не особо информативный)
Затем же зачем люди создают темы по типу - упала пустышка в комок пыли или на свидании не узнала логотип на футболке у парня, это из сегодняшних перлов
Ответ дляRocka Rolla
а зачем вам уподобляться таким перлам?
ArmUkraineNow• 03 сентября 2022
Ответ дляRocka Rolla
автор, та то ж прекрасний комент.
проявіть фантазію і облюбуйте і його у своєму звіті.
а чергова порція ряжених росгвардійців поїде у мішках в обмін на ладу.
Ответ дляMrs.Ochmonek
Да куда же Вам еще бОльшего националиста, чем Зеленский? Он же за нашу нацию полстраны готов уложить... за мир камня на камне не оставить.
Ответ дляMrs.Ochmonek
Кошулинський не пройшов у 2 тур, там було 2 кандидата, і він був вирішальним
Ответ дляArmUkraineNow
автор, та то ж прекрасний комент.
У вас паранойя
ArmUkraineNow• 03 сентября 2022
Ответ дляRocka Rolla
У вас паранойя
Ніт. І підтвердження моїх слів за вікном і у звітах ГУР.
Бажаю, щоб усіх таких як ви, також визнали винними у цьому геноциді і судили на рівні військивих злочинців.
Це саме те, на що подібні вам заслуговують. Не тільки ваші генерали винні.
Ответ дляArmUkraineNow
ДУМАЙТЕ!
Від того що у вас на аватарці Україна та регістрація в 14р, це вас не робить більше українцем ніж я
Ответ дляMan-Gust
Эх (((
Т.е. с 2014 не война была? Ах да, он это АТО называл...
ArmUkraineNow• 03 сентября 2022
Ответ дляRocka Rolla
Звичайно не робить. А от теми обговорення - так.
Mrs.Ochmonek• 03 сентября 2022
Ответ длянова_Я
у другому турі мені не було за кого голосувати