ЖаннаНеАгузарова• 02 сентября 2022

Что можно приготовить за выходные на целую неделю? Очень нужен совет

Я зараз в скрутному становищі. Весь тиждень маю працювати та бігати по не дуже приємних справах ( А дома родина, почалася школа...
Маю щось наготувати за вихідні, що буде зберігатися в холодильнику, а родина буде сама собі розігрівати та їсти. Хочу щоб мене не турбувало це питання.
Але в голові каша і я окрім великої каструлі борщу нічого вигадати не можу ((
Дівчата, допоможіть порадами!
автор ЖаннаНеАгузарова • 02 сентября 2022
(намагаюся переходити на українську, але тему все одно написала на російській - лошара)
дамаАмстердама• 02 сентября 2022
Плов, налисники.
ГугелП@лАмался• 02 сентября 2022
Морозильна камера є?
Я готую та заморожую готове. Котлети, битки, запечена курка, гуляш
Ответ длядамаАмстердама
Плов, налисники.
дякую
Ответ дляГугелП@лАмался
Морозильна камера є?
є, але тільки одна полка. Там вже лежать сире м´ясо, зелень, морозиво... Цей варіант гарний, але не підходить.
жижифреймут• 02 сентября 2022
Плов
ЛиЗа_ЛюБиТ_КаПрИзЫ• 02 сентября 2022
Млинці, супи/борщі, сосиски, м´ясна підлива, овочеве рагу, відбивна
Мандолина Бу• 02 сентября 2022
Плов, голубці, відбивні, млинці, борщ
Пописанная парта• 02 сентября 2022
Прямо на тиждень може не вистачить. Вареники, пельмені, котлети, все це можна заморозити, але ж все одно потрібно буде зварити, чи посмажити. На декілька днів це борщ, плов,битки насмажити, буженіну запекти.
Наверняка• 02 сентября 2022
Пельмени или вареники налепить и заморозить.
Блинчики ( налистники) и творогом или мясом и тоже заморозить
Налепите и заморозьте тефтели, тогда их можно просто протушить минут 40 в томатном соке/ соусе.
Запеките буженину, она долго не портится в холодильнике
Не будь КакСвета• 02 сентября 2022
Борщ, котлети чи відбивні, доварювати гарнір, пиріг, запіканку чи сирники.
ЗавЛабСнаб• 02 сентября 2022
У меня 3 человека, кастрюли борща 3 литра хватает на 3 дня. Котлет можно нажарить. А к ним раз в 2 дня гарнир, у Вас никто не может сварить кашу или макароны, кроме Вас? . Вот на 7 дней прям опасно даже в холодильнике. Лучше 3-4 дня, а потом купить готовое , тех же блинов, котлет.
100pudov• 02 сентября 2022
Тушёное мясо и к нему разные гарниры, отбивные куриные, перец фаршированный.
Marusia.• 02 сентября 2022
А що, родина ніяк не хоче допомагати?
Ответ дляЗавЛабСнаб
на 5 днів ) далі наступні вихідні.
Гарніри то швидко і просто, макарони, кашу зварять.
Ухахайкина• 02 сентября 2022
Ответ дляМандолина Бу
Плов, голубці, відбивні, млинці, борщ
Не знаю як у кого а в нас кастрюля плову з´їдається за день(я і двоє школярів) хоч є і борщ і котлети наприклад...
Так що для нас це не з розряду ’на тиждень’
Котлети - так, на дня 3 будуть
неДоЖиру• 02 сентября 2022
Плов, рагу...на перші дні. Млинці прямо начинити та заморозити, потім підсмажити можна і їсти.
М´ясо відбити, посолити, поперчити, на дощечці, обгорнутій плівкою заморозити, щоб окремо, потім скласти в пакет. І серед тижня розморозити в холодильнику та посадити. Немає часу смажити - на деко, зверху кубики цибулі, слайси помідора, трішки сиру та полити сметана + томат або гірчиця й запекти. А-ля ескалопи. Так можна й з невідбиьим м´ясом.
неДоЖиру• 02 сентября 2022
Запекти скумбрія у фользі з травами, сіллю та лимоном. Вона нормально зберігається в холодильнику,а їсти можна холодною, навіть краще не гріти.
Где тут 0?• 02 сентября 2022
Плов, млинці з різними начинками, каструлю супу, або борщу, гречку з м´ясом, чи каструлю якоїсь підливи з м´ясом, а до нього міняти гарніри, салатик з бурячка вареного, чи просто овочі, м´ясо запечене куском.
неДоЖиру• 02 сентября 2022
Якусь підливу зробити, картоплі чи каші звалять в поллють. Це не проблема. Зробіть кабачкову чи бакдажанну ікру. Суто на перекуси чи до кпщ теж варіант і нормально стоїть у садочку.
Я роблю часом ще намазки (бабагануш або паштет з курячої печінки).
Морковку дай• 02 сентября 2022
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
на 5 днів ) далі наступні вихідні.
Так уже пів діла зроблено )). Каструля борщу і відбивних( котлет). Плюс сир, ковбаса, овочі. Ну і печива/ моинців до чаю
lenakarp• 02 сентября 2022
Купите нагетсы и пельмени хорошего качества и в морозилку, пусть варят когда голодные! Сварить им суп на пару дней
Яблоки и творог купите, печенье
Дівчата, ви - супер!!
Багато ідей взяла, вже складаю список покупок )
Все буде добре!
Дякую вам велике!!!
Якщо будуть інші поради - пишіть ) Бо такий тиждень буде в мене не один, нажаль
Забагаловка• 02 сентября 2022
Можна каструлю биткiв. Або ще так роблю: печенi битки з овочами (у каструлю, в якiй можеа запiкати в духовцi кладу на дно рiзанi овочi (буряк, морква, цибуля), беру битки (з курячого фiле або свинини, дивлячись що е пiд рукою), загортаю у битки промитий чорнослив або курагу, складаю битки на подушку з овочiв, щоб вони стояли шаром, додаю троха присоленоi води, закриваю кришкою i в духовку до готовностi). Поки битки печуться можна ще суп який зварити, щоб менше морочитись. В мене вдома тi битки дуже добре розходяться, як е можливiсть яке м´ясо купити. Або ще можно макарони по-флотськи, чи млинцi м´ясом з рисом i трохи пiджареною цибулею набити (iх потiм можно розiгрiти чи навiть просто так вживати). Або приготувати квасолю з овочами - теж ситно i можно на кiлька днiв розтягнути як основне блюдо.
Мядуза аля моргонер• 02 сентября 2022
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
на 5 днів ) далі наступні вихідні.
Я у таких випадках готую м´ясо у сувіді. Багато, готую при температурі, щоб розпадалося на нитки або близько до того.
Потім при наявості гарнірів можна те м´ясо цілий тиждень їсти у різних варіаціях. Ми більше любимо з соусом барбекю, але можна з іншими соусами. Порізати і зробити макарони по флотськи, чи додати у рисову кашу. Покласти на бутеброд. Загорнути в лаваш.
Не знаю чи вам підійде, бо як нема сувіду, то не так легко приготувати. А в сувіді легко. Замаринувати (можна в різні маринади) це займе день-або скільки вам треба, хоч тиждень можна маринувати. І потім добу або дві у сувіді. Все разом готується. Практично нічого робити й не треба.
ДаЗдраПерма• 02 сентября 2022
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
Дівчата, ви - супер!!
Все буде добре!
Дякую вам велике!!!
Порада ще одна - вчіть сім´ю готувати... Якщо там не зовсім малі діти, або немічні старі, то вміння готувати прості страви - дуже полегчить і Ваше, і їх життя. Замаринувати курячі ножки і потім запекти їх в мікроволновці може навіть дитина. Якщо дитина може впоратися з духовкою, є ще купа простих рецептів.
СкокоМнеДадите• 02 сентября 2022
Помимо певрого (борщ, суп...)
Можно приготовить на 5 дней следующее:
1. Плов или голубцы (плов быстрее как по мне)
2. Отбивные 20 шт
3. Запечь буженину на бутеры + пару палок колбасы чтоб было в холодильнике
4. 3-4 упаковки сосисочек типа Нямки
5. Нажарить блинов гору (потом можно и на завтрак с вареньем, медом. И просто сосиску с сыром накрошить и разогреть)
6. Компот (если не покупаете газировку)
Астановитесь• 02 сентября 2022
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
дякую
Можно сырники, блинчики с творогом, голубцы, перец фаршированный, отбивные, паштет заморозить. Сварить большую кастрюлю борща, ну а гарнир и салаты ежедневно готовить.
ЗавЛабСнаб• 02 сентября 2022
Ответ дляЖаннаНеАгузарова
на 5 днів ) далі наступні вихідні.
В любую кашу модно бросить куриное филе.
Безникая• 02 сентября 2022
Можно ещё лаваши накрутить курица, сыр, лук, грибы и майонез, расходятся и съедаются хорошо, и с собой удобно на работу брать