когдадеЦкие• 02 сентября 2022
Як поділити квартиру при розлученні?
Чоловік подав заяву на розлучення. За час шлюбу разом купили квартиру в новобудові (не жили там).
Три роки проживаємо окремо. Чоловік квартиру ділити не хоче, залишити собі хоче. Заяву на поділ квартири не подавав. Є 2 спільних дітей.
Чи можу я подати заяву на поділ квартири? На що я можу розраховувати? Буду вдячна за відповідь.
Сосулька• 02 сентября 2022
Ответ длякуркулиха
це за яким законодавством ’совмєстная опєка’?
бо в Україні опікун призначається дитині, батьки якою померли, зникли безвісти або позбавлені батьківських прав.
Не знаю, как оно называется, может место проживания, но моя подруга через суд распределила время, что все выходные ребенок с отцом, а 5 дней- с ней. И если он противится- грозится обратиться в полицию. Можно было распределить 50/50
когдадеЦкие
• 02 сентября 2022
Ответ длякуркулиха
хто це вам таке розповів? чи самі вигадали
Жінці з неповнолітніми дітьми присуджували більшу частину. Зараз такого немає
куркулиха• 02 сентября 2022
Ответ дляСосулька
так, це визначення місця проживання дитини, але воно ні в якому разі не звужує об’єм батьківських прав
Ленне-Рейма• 02 сентября 2022
Ответ длякогдадеЦкие
Такого ніколи не було
Блины со смайликами• 02 сентября 2022
Ответ длякогдадеЦкие
У даному випадку про порядність не йдеться взагалі
А вам жить есть где?
Что ж за скоты такие, эти мужики.
Автор, очень сочувствую вам.
Я прошла через ещё хуже, никогда б не подумала, что прожив 14 лет душа в душу, человек просто превратиться в животное
Что ж за скоты такие, эти мужики.
Автор, очень сочувствую вам.
когдадеЦкие
• 02 сентября 2022
Ответ дляБлины со смайликами
А вам жить есть где?
Что ж за скоты такие, эти мужики.
Автор, очень сочувствую вам.
Что ж за скоты такие, эти мужики.
Автор, очень сочувствую вам.
Я живу з дітьми у батьків..
куркулиха• 02 сентября 2022
Ответ длякогдадеЦкие
не вигадуйте
суд мав можливість відійти від принципу рівностей часток у спільному майні подружжя з урахуванням інтересів неповнолітніх дітей, але по-перше, це не так просто, а по-друге, така правова норма діє і на цей час.
Блины со смайликами• 02 сентября 2022
Ответ длякогдадеЦкие
Я живу з дітьми у батьків..
Ну хоть не на улице.
Но я б судилась за кусок этой квартиры, нервы б этому скоту потрепала
когдадеЦкие
• 02 сентября 2022
Чоловік отримав цю квартиру за пільговою ціною, як АТОшник, сім´ї з 1 дитиною отримали однокімнатні, а ми отримали 2-кімнатну, бо 2 дітей. Як тільки отримав квартиру - подав на розлучення! і має тепер один там жити? а ми в тісноті? Зловживає алкоголем..Думаю, може варто розповісти про цю ситуацію спілці АТО, щоб вони знали кому надали це житло?
Але соромлюсь
когдадеЦкие
• 02 сентября 2022
Ответ дляБлины со смайликами
Ну хоть не на улице.
В тому той й діло, що він спокійний як удав, а нерви у мене
Блины со смайликами• 02 сентября 2022
Ответ длякогдадеЦкие
Потому что вы больше переживаете
Ванна Тазиковна• 02 сентября 2022
Ответ длякогдадеЦкие
Але соромлюсь
В такому випадку Вам нема чого соромитися... мова йде про ваших дітей!
Щас ухожу• 02 сентября 2022
Ответ длякогдадеЦкие
Я пропонувала мирно віддати мені грошима третину або хоча б четвертину вартості квартири. Нічого не хоче ділити, все собі
Почему это третью часть или четвертую? Вам положена половина и мало ли , что он там не хочет
Щас ухожу• 02 сентября 2022
Ответ дляКурс капусты
Ого! А там не делится квартира как-то с учётом детей?
Странно, что он отхапает свою половину и будет жить с новой семьей, а автор будет в своей половине с двумя детьми…
Такие законы, на детей не делится.
когдадеЦкие
• 02 сентября 2022
Ответ дляЩас ухожу
Він мирно не віддасть нічого, тому хай суд ділить пополам
Щас ухожу• 02 сентября 2022
Ответ длякогдадеЦкие
Обращайтесь в суд, не отдавайте ему свою часть, боритесь до конца и забирайте свое, хотя бы ради детей
Иванка Бур• 02 сентября 2022
Ответ длякогдадеЦкие
Как можно было что-то присудить, если квартира была государственная?
Бутербродница• 03 сентября 2022
Ответ длякогдадеЦкие
Только через суд, подавайте иск и не тяните