Daimyo• 03 сентября 2022

Молитви людей, а чи Богу

Не можна молити Бога про те, щоб він допоміг комусь здохнути, та ще й такими гидкими словами в молитві.
Це не правильно, бо Бог не зло, а добро!
Заповіді читайте, та зупиніть свою увагу, на останній.
- Не пожадай нічого того, що є ближнього твого (це життя).
Ближнього, це будь кого, хто народився природнім шляхом.
Як можна не розуміти цього.
Таке враження, що люди моляться дияволу.
А потім плачуть, чому їх Господь Бог не чує.
Але вони ж моляться.
Звісно Бог не чує.
А диявол радіє обраним лише самостійно жертвам.
Які люди добровільно йому підносять своєю молитвою, забуваючи що, диявол обирає собі все сам.
Навіяно тим, що на фото.
Без анонімів - пробачте.
Тема для роздумів і щоб поспілкуватися.
автор Спогад • 03 сентября 2022
російські засранці не розуміють заповідей, вони їх не знають, та впевнена на сто відсотків, що вони не вірять в Бога зовсім.
Тому навіщо ж ми українці в своїх молитвах Богу бажаємо смерті їм, якщо не давали життя, та віримо в Бога.
Не розумію

автор Спогад • 03 сентября 2022
Кому ми молимося
4мама• 03 сентября 2022
Спересердя звісно щиро бажаю москальноті повиздихати. У молитві до Бога завжди прошу лише про Добро.
Але Ви, авторе, не там зраду шукаєте. На мою думку основний відвід людини від Бога велеться зараз саме в релігійному фанатизмі. Коли людські думки та серця заариваються і натомість нав´язуються якісь слова якимось ’батюшкою’. Ну яскравий приклад - ото кирило мокшанське, але й в нас того добра вистачає.
lapulik• 03 сентября 2022
Самсон кликнув до Бога: «Господи, згадай про мене, дай мені ще один раз мою колишню силу! Нехай я загину, але дай мені помститися филистимлянам». Цієї миті Самсон відчув, що до нього повертається колишня сила. Тоді він оперся на дві колони, на яких тримався храм, і дах рухнув на всіх филистимлян. Того дня загинуло набагато більше филистимлян, ніж за все життя Самсона.
freedom_2015• 03 сентября 2022
А без молитви можно сто разів на день бажати їм повиздихати?
автор Спогад • 03 сентября 2022
Ответ для4мама
Приємно що до Бога звертаєтеся з добром, це щира молитва від серця 🙏
А московитів нехай диявол карає невпинно, кожного дня та ночі.
Вважаю це справедливо, але нажаль диявол обирає лише сам, яку собі жертву брати
kuskus• 03 сентября 2022
Предстоятель Православної церкви України Єпіфаній розповів, як церква відноситься до вбивств ворога в умовах війни.

Позицію він озвучив у ефірі телемарафону на одному з українських каналів у вівторок, 15 березня.

«Ми як народ не прагнемо смерті тих, хто є нашими сусідами. Але оскільки вони прийшли до нашої домівки, ми захищаємо свою сім´ю, свою Батьківщину, свою землю. Наші воїни захищають усіх українців. Захищати, вбивати ворога – це не гріх. Ми захищаємо, ми не прагнемо чужого. І той, хто прийшов до нас із мечем, він від того меча і загине», - заявив Єпіфаній.
ВЗРЫВ_МОЗГА• 03 сентября 2022
Если Бог добро, то почему тогда гибнут маленькие дети? Они успели нагрешить и отвечают за свои грехи? Или ща грехи родителей?
автор Спогад • 03 сентября 2022
Ответ дляfreedom_2015
Я бажаю, звісно не звертаючись до Бога, просто бажаю і бачу що кількість в статистиці більшає, це гріє моє серце

автор Спогад • 03 сентября 2022
Ответ дляkuskus

Дякую Вам, я 15 березня на превеликий жаль, пропустила розповідь Предстоятеля Православної церкви України Єпіфанія
Він правий, ми захищаємо, але не бажаємо зла, бо зі злом вони вдерлися, та нищать все живе до чого дотягнуть свої криві лапи
автор Спогад • 03 сентября 2022
Ответ дляВЗРЫВ_МОЗГА
Швидше за все, що за гріхи дідусів та бабусь маленькі дітки страждають, ніхто нажаль не може знати, якими гріхами вони колись завинили перед Богом.
Ваша величність• 03 сентября 2022
Да, автор, у меня 10 мин назад были мысли как на картинке 1.
Вы наверное не видеди как над головой летит ракета?
автор Спогад • 03 сентября 2022
Ответ дляВаша величність
Пишу по русски как и Вы мне написали) мне пришлось пережить два месяца страшных событий, я выдела над головой и самолеты и ракеты, это не передать словами как страшно.
Я не молилась, а выла от ужаса, а потом рыдала и благодарила Бога что осталась жива.
автор Спогад • 03 сентября 2022
Ответ дляВаша величність
Я молюсь чтобы у Вас никогда не происходило того что мы пережили вначале, молюсь чтобы к неразумным пришло понимание и они покинули Украину, не причиняя страданий ни себе ни нам, пусть идут жить в своем благе, а нас оставят в благе нашем, чтобы в благополучии всем свой век доживать🙏
Истинная молитва не может звучать проклятием.
Ваша величність• 03 сентября 2022
Ответ дляСпогад
Я не тримаюся за це життя. Хто зна де мені буде краще, тут чи десь ’там’.
Я не боюся померти. Страшно залишитися інвалідом.
Ваша величність• 03 сентября 2022
Ответ дляСпогад
Згодна з вами
автор Спогад • 03 сентября 2022
Ответ дляВаша величність
Так Ви праві, я також не тримаюсь за життя, але дуже боюся залишатися нікому не потрібною та скалічиною, це страшніше за все для мене.
Bosikom• 03 сентября 2022
Ответ дляСпогад
’каждая овечка будет подвешена за свой хвостик, какое тебе дело до чужих хвостиков?’ следи за своим. это так...на все воля Его. великая человеческая сила состоит в том, что бы все принимать без ропота и осуждения. заботясь о своих действиях и жизни.
автор Спогад • 03 сентября 2022
Ответ дляBosikom
Я не имею права воле Господа перечить и не вправе проклинать в молитве тех кто совершает злодеяния.

Bosikom• 03 сентября 2022
Ответ дляСпогад
согласна
Yog-Sothoth• 03 сентября 2022
Мне Ктулхуся разрешает и поощряет молитвы о об тотальном уничтожении врагов. ’Пх’нглуи мглв’нафх Ктулху Р’льех вгах’нагл фхтагн’
MamaGalya• 03 сентября 2022
Ответ дляСпогад
А хіба Бог не милосердний?) от ніколи не розуміла, як так вправно маніпулюють людьми століттями саме християни.
Ви моліться, але якщо що - то так Вам і треба, бо Бог карає до 7 коліна, але ж Він милосердний. Прям як у Арестовича)))
MamaGalya• 03 сентября 2022
Ответ дляСпогад
Щось не допомагає. Напевно наші діди дуууууже згрішили, так? І чомусь нам ніяк ті гріхи простити не хочуть.
Kimi• 03 сентября 2022
Ответ дляMamaGalya
Бог милосердный. Он прощает любые грехи тем, кто ПРОСИТ у Него пощения, искренне кается, принимает Жерву Иисуса Христа.
А не просто так всех подряд, кто даже не осознает свои грехи, не хочет даже верить, смеется на Богом, возмущается.
’Бог гордым противится, а смиренным дает благодать’. Нет покаяния - нет и прощения. Такие люди живут по законам дьявола и дети их страдают дьяволу на потеху (((
автор Спогад • 04 сентября 2022
Ответ дляMamaGalya
Можливо не тільки діди, а й прадіди дуже грішили, хоча для кожного з нас, вони були безгрішними людьми, які нічого поганого в житті не робили.
Але якщо розібратися, ми напевно не можемо знати всі подробиці їхнього життя
автор Спогад • 04 сентября 2022
Ответ дляMamaGalya
Просити потрібно не тільки за себе, а й за тих хто грішив, так говорить Біблія, так говорить Господь.