Ро30BbIu_CJIoHuK• 03 сентября 2022
Кардіограма
Загубила телефон, почалася паніка, там було купа документів і фото по роботі, я дуже перенервувала і тут починається приступ, серце дуже сильно б´ється, ритм порушується, в очах темніє, хв 10 в такому стані була, здавалося, що ось - ось і зупиниться. Через години 2 зробила кардіограму, подивіться, будь ласка, хто розуміє що це, бо до лікаря тільки в понеділок потраплю.
Радикальная• 03 сентября 2022
Нормальна екг.
Щоб піймати якесь короткочасне порушення ритму, треба знімати екг в період нападу аби ставити холтер
тогдалия• 03 сентября 2022
Не бачу там нерегулярного ритму . Пароксизм тахікардіїї . Нічого страшного.
Ро30BbIu_CJIoHuK
• 03 сентября 2022
Ответ дляРадикальная
Нормальна екг.
Дякую, хочу поставити холтер, бо інколи є порушення, може вийде зловити і побачити причину, раніше діагностували ав блокаду
Ро30BbIu_CJIoHuK
• 03 сентября 2022
Ответ длятогдалия
Дякую за відповідь. Як тільки
заходжу до поліклініки так зразу і тахікардія починається) але цей приступ мене дуже налякав, серце почало битися з перебоями, думала зупиниться
Радикальная• 03 сентября 2022
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Ну конкретно на цій плівці до ав-блокади 1 ст інтервал pr наче не дотягує.
А вручну - то я не бачу клітинок, щоб перераховувати :))
Ро30BbIu_CJIoHuK
• 03 сентября 2022
Ответ дляРадикальная
Дуже Вам дякую
Пацаааааааан• 03 сентября 2022
Ответ дляРо30BbIu_CJIoHuK
Дякую за відповідь. Як тільки
У меня 2 раза были приступы. Пульс 220. Первый раз причступ получилось снять только в больнице. Поставили диагноз - пароксизмальная тахикардия. Второй раз вот недавно.
Аритмолог говорил, носить часы, которые измеряют пульс и постараться, когда приступ, записать его.