Семен Семеныч• 03 сентября 2022
Алергія на фарбу для волосся
Дівчата, я схильна до алергій, кілька років фарбувалась однією фарбою, все було гуд. Після перерви з півроку пофарбувалась і відчуваю набряк на обличчі. Візуально помітно зовсім трошки, але відчуваю наче оніміння і набряк зсередини. Випила Діазолін та Супрастин. Може, вколоти ще Дексаметазон для заспокоєння? Ситуація ускладнюється ще тим, що зараз я в іншій країні.
Чи трубити в дзвін і викликати швидку?
Семен Семеныч
• 03 сентября 2022
З моменту нанесення фарби пройшло майже 3 години. Почервоніння та зуду немає
Ms. Анонимная• 03 сентября 2022
Дексаметазон пока не надо. Супрастин в уколах есть на всякий случай?
Ms. Анонимная• 03 сентября 2022
Я так сначала перешла на мелирование, а теперь и его делать не могу, язык распухает от запаха, даже если не слышно его.
Семен Семеныч
• 03 сентября 2022
Ответ дляMs. Анонимная
Так, є. До ранку треба тепер чергувати?
Семен Семеныч
• 03 сентября 2022
Ответ дляMs. Анонимная
Язик теж набрякав, було видно сліди від зубів.
Захотіла себе порадувати, блін...
Ms. Анонимная• 03 сентября 2022
Ответ дляСемен Семеныч
Так, є. До ранку треба тепер чергувати?
Да, до 48 часов может быть ухудшение. Пару часов посмотрите действие уже выпитых таблеток. Потом если что укол супрастина, а уже потом через час дексы если что, потом скорая.
Семен Семеныч
• 03 сентября 2022
Ответ дляMs. Анонимная
Дякую
Семен Семеныч
• 03 сентября 2022
Ответ дляMs. Анонимная
Зараз оніміння трохи сходить, відчуваю. Якщо гірше не стане, продовжувати пити Супрастин, так? А якщо стане, то вже колоти, як ви вище написали?
Ms. Анонимная• 03 сентября 2022
Ответ дляСемен Семеныч
Да, попейте недельку, я не врач, тоже аллергик, и вот у меня есть хороший врач.
Семен Семеныч
• 03 сентября 2022
Ответ дляMs. Анонимная
Зрозуміла. Дякую вам ще раз.