Кактус из кожезаменителя• 03 сентября 2022
Анонсують Холостяк 30 вересня
Дівчата, дивитися будете?
Завжди загальну тему створювала Машунчик. Вона є на форумі?
Кашка-маняшка• 03 сентября 2022
Ответ дляНа привозе
Я обожаю под винцо с подружкой, обсудить посмаковать, насладиться красивыми нарядами, свиданиями. Эх ностальгия. Теперь в другой стране, буду с советчице обсуждать 🥂
Вам сподобається з нами).
На привозе• 03 сентября 2022
Ответ дляКашка-маняшка
Вам сподобається з нами).
Не сомневаюсь. Скорее бы
Кашка-маняшка• 03 сентября 2022
Ответ дляНа привозе
Не сомневаюсь. Скорее бы
Тільки не тікайте зразу, бо в нас НЕ лише наряди обговорюють)
На привозе• 03 сентября 2022
Ответ дляКашка-маняшка
Добре))
Кашка-маняшка• 03 сентября 2022
Ответ дляvalleriya14
Буду смотреть) весело было, аж соскучилась)
В мене аж настрій піднявся. Таке враження, що ось зараз начнеться і ми вже на низькому старті.
Трусы с капюшоном• 03 сентября 2022
Ответ дляКактус из кожезаменителя
Зайку з минулого сезону помітила
Де Ви її помітили? Я щось не бачу
Кактус из кожезаменителя
• 03 сентября 2022
Трусы с капюшоном• 03 сентября 2022
Ответ дляКактус из кожезаменителя
Оце ж вона?
Ні, я на неї підписана в інстаграмі, обличчя добре знаю, це не вона
Да будет так• 03 сентября 2022
Ответ дляКактус из кожезаменителя
Дівчата, так що з Машунчик? Давно її тут не бачила(
Она из Мариуполя, я знаю что она выехала в марте оттуда, но куда не знаю. На Советчице не вижу ее
Да будет так• 03 сентября 2022
Ответ дляКашка-маняшка
Я дуже скучила за нашими посиденьками. Краще за антидеприсанти).
Дааааа, я тоже, не так за Холостяком, как за нашей темкой. Только мы раньше знали, что наша темка та, что Машунька создала, а теперь даже не знаю. Получается их несколько будет. А я хочу в нашу)
Да будет так• 03 сентября 2022
Ответ дляКактус из кожезаменителя
П´ятниця, вечір, вино і найкраще дівоче товариство порадниці) Влучні смішні коментарії, клікухи участницям та участникам...
Та я полпередачи наверное мимо ушей пропускала)
Да будет так• 03 сентября 2022
Ответ длямимАпроходила
в Раше она, поэтому не отсвечивает и пишет анонимно. Выехала из Мариуполя туда
Это предположение?
Да будет так• 03 сентября 2022
Ответ дляКактус из кожезаменителя
Якщо це так, це дуже сумно((( подобалася ця дівчина(
І мені дуже подобалася
Да будет так• 03 сентября 2022
Ответ дляvalleriya14
Я Вас помню)
Кашка-маняшка• 03 сентября 2022
Ответ дляДа будет так
Де ми зберемся, там і буде наша. Адміни раніше закріплювали як єдину, думаю, і зараз якусь закріплять, там і будем збиратись. Або потрібно назначити чергового)). Он автор анонсувала, хай створює, а ми прийдемо.
Да будет так• 03 сентября 2022
Ответ дляКашка-маняшка
Или можем назначить советчицу valleriya14, она без анонима, мы ее узнаем)
Кашка-маняшка• 03 сентября 2022
Ответ дляДа будет так
Можна. Я з радість прийду до любого автора, це не принципово. Головне компанія)