Обращеница• 03 сентября 2022

Карта якого банку найкраща для користування за кордоном?

В якому банку краще відкрити карту, щоб зручно було користуватись за кордоном? І яку - гривневу чи валютну?
После шести ни-ни• 03 сентября 2022
А зачем там наша карта вообще? Для этого есть револют - карта Европы. Работает во всех странах со всеми валютами

Менее Более• 03 сентября 2022
за кордоном більше 190 країн
автор Обращеница • 03 сентября 2022
Ответ дляМенее Более
за кордоном більше 190 країн
Я маю на увазі зручну для будь-якої країни. Якщо така є))
автор Обращеница • 03 сентября 2022
Ответ дляПосле шести ни-ни
Дякую
автор Обращеница • 03 сентября 2022
Ответ дляПосле шести ни-ни
Її можливо відкрити ще в Україні? Я в нашому ’селі’ ніколи про таку не чула))
ПМСница• 03 сентября 2022
А чим відрізняється зручна карта від незручної?
автор Обращеница • 03 сентября 2022
Ответ дляПМСница
Вигідністю як мінімум.

После шести ни-ни• 03 сентября 2022
Ответ дляОбращеница
Нет, оформляете уже в Европе. Все деньги можно потом перекинуть туда и перевести в любую валюту
ПМСница• 03 сентября 2022
Ответ дляОбращеница
Вигідністю як мінімум.
Тоді на валютних вигідність однакова, а на гривневих - знизу табличка https://minfin.com.ua/currency/cards/
автор Обращеница • 03 сентября 2022
Ответ дляПосле шести ни-ни
Дякую, але така ситуація, що бажано вже тут мати карту, якою вигідно буде користуватись за кордоном. Щось порадите?
автор Обращеница • 03 сентября 2022
Ответ дляПМСница
Дякую
Люблю_смаколики• 03 сентября 2022
Ответ дляОбращеница
Я користувалась Моно в Угорщині
Курс конвертації був дуже вигідний
автор Обращеница • 03 сентября 2022
Ответ дляЛюблю_смаколики
Я користувалась Моно в Угорщині
Курс конвертації був дуже вигідний
Дякую!
english book• 03 сентября 2022
Колись в банках були travel карти.Я такою користувалася.Перевага в тому,що зняття готівки за кордоном безкоштовне,кеш бек в аеропортах та готелях,і ще щось.Але то було досить давно.Чи є такі зараз,я не знаю.Вона була небезкоштовною.Але дуже вигідною в подорожах за кордоном.
Липка-прилипка• 04 сентября 2022
Карта Ідеальна від Ідея банку. Відкриття 1200 грн. 3 роки безкоштовно знімаєте готівку по всьому світу до 250 т.грн. щомісячно. 3 роки безкоштовне обслуговування. Тілько конвертація 1%.