Красавица писяная• 03 сентября 2022

Поїздка в Іспанію - хто в темі?

Потрібні поради - як добратися найдешевше, як бути зі школою - поїздка до кінця місяця, дозвіл на дітей потрібен, які параметри багажа, якщо лише ручна кладь, що з ковідом - можна без вакцини, чи потрібно тест, чи потрібні мед страховки? Дякую. Буду вдячна за підказки, хто недавно їздив, чи в темі.
Советничаю тут• 03 сентября 2022
Про школу не зрозуміла питання. Параметри багажу на сайті вашої АК, ковідних обмежегь нема ніяких, страховка звичайно потрібна
Надежда наш компас• 03 сентября 2022
Запам’ятайте правило на майбутнє - страховку ви купуєте для себе, а не для когось
автор Красавица писяная • 03 сентября 2022
Ответ дляСоветничаю тут
Як місяць школи прогуляти? Дякую, що відгукнулися
Ответ дляНадежда наш компас
Та зрозуміло, наскільки вона працює там?
Советничаю тут• 03 сентября 2022
Ответ дляКрасавица писяная
Напишете заяву, що дитина буде відсутня. А у вас є школа?
Ответ дляСоветничаю тут
Онлайн, потрібно до 13 годин сидіти, по 5 уроків, в п´ятницю це був треш. Просто якщо там займатися теж онлайн, то немає сенсу їхати в ту Іспанію. Та й поки в дорозі то теж не позаймаєшся.