Потрібні поради - як добратися найдешевше, як бути зі школою - поїздка до кінця місяця, дозвіл на дітей потрібен, які параметри багажа, якщо лише ручна кладь, що з ковідом - можна без вакцини, чи потрібно тест, чи потрібні мед страховки? Дякую. Буду вдячна за підказки, хто недавно їздив, чи в темі.
Напишете заяву, що дитина буде відсутня. А у вас є школа?
Онлайн, потрібно до 13 годин сидіти, по 5 уроків, в п´ятницю це був треш. Просто якщо там займатися теж онлайн, то немає сенсу їхати в ту Іспанію. Та й поки в дорозі то теж не позаймаєшся.