Телепузик• 04 сентября 2022

Музычка к своим видео в инстаграмм где берете и платно ли это?

У меня пару мелодий встроено в телефон коротких, а вот ролики свои музыкой накрыть, то где ёе скачивать?
Борщец• 04 сентября 2022
Исполнители мне лично шлют

lorena28071970• 04 сентября 2022
Качайте лицензионное!
Телочка• 04 сентября 2022
На ютубе или в гугле поищите музыка без авторских прав
navariya• 04 сентября 2022
Ответ дляlorena28071970
Качайте лицензионное!
Но потом нужно обработать, чтоб не прислали счёт за лицензию.
Достаточно изменить пару нот, и это уже не лицензия - кавер.
tarveldy• 04 сентября 2022
Ответ дляnavariya
Ні, не достатньо
navariya• 04 сентября 2022
Ответ дляtarveldy
Ні, не достатньо
Коли мені щось треба (з музики), я обробляю в Adobe A..., а потім затираю теги. Але, це не дуже важливо, якщо відрізок малий. В мене є відео (ліцензійні), після обробки - ніхто не впізнав (з інтернет ботів та Ютуб).
tarveldy• 04 сентября 2022
Ответ дляnavariya
В мене є трохи досвілу судовох тяганини з авторським правом зображення, так юристи казали це все фигня у порівнянні з музикою, там за ноту можна бабло рубить якщо є з кого
Тобто, якщо ви платоспроможна, то ван може бути. Є цілі юридичні компанії які цим зацмаються, і там нікого не цвкавить срівпоаця, лише гроші ща позовом. Вони самі шукають плагіат і пропонують авторам свої послуги
navariya• 04 сентября 2022
Ответ дляtarveldy
Можливо
Дякую за співпереписку)
Гарного, безхмарного дня)
tarveldy• 04 сентября 2022
Ответ дляnavariya
Можливо
Дякую за співпереписку)
Гарного, безхмарного дня)