Сусановна• 04 сентября 2022
Дивлюсь М1, що не відео, таке самолюбування
Вас не дратують ці ідеальні люди , в ідеальних позах, з ідеальними обличчями, мейкапом тощо.... Просто фу, що жінки, що чоловіки. Спочатку була Огнєвіч, потім якийсь чувак, такий самий
Мстящий за Зайца• 04 сентября 2022
канал еще существует? Сто лет не смотрела, а там только украинские исполнители?
Директор Пляжа• 04 сентября 2022
Ні, нітрохи. На те він і шоу-бізнес, щоб бути візуально привабливим. Ви їх критикуєте за ідеальність.. але уявіть, як їм прилітає за найменший недолік, який роздивляться під мікроскопом.
Корсет_на_шурупах• 04 сентября 2022
Люблю живих і справжніх артистів. Які на сцені викладуються задля звуку і музики, а не себе прийшли показати.
Півоваров наприклад зараз популярниц він як виступає, то і дихалка в нього перекривається. Мокрий до нитки так викладується.
Жінкам тут складніше.
Кліпів давно гарних не бачила, щоб з сенсом і без томних поглядів з привідкритим ротом, наче кожна артистка так і просить через екран трахни мене прямо зараз я як шльондра цього жду
Жінкам тут складніше.
Сусановна
• 04 сентября 2022
Ответ дляМстящий за Зайца
так, може іноземці бувають, поки українців крутять)
Сусановна
• 04 сентября 2022
Ответ дляToriN-iKA
Нет, меня не раздражают ’идеальные’ лица и тела, самолюбовальщики. Я на толстых, небритых неопрятных, обычных, серых могу и в жизни посмотреть, на улицах.
Ну, от просто міміка у людей вже неприродня, бо думають як зробити гарну картинку
Сусановна
• 04 сентября 2022
Ответ дляША все! я пришла
М1 может бесить только своей колхозностью
Зараз норм треки, сучасні українські.
Сусановна
• 04 сентября 2022
Ну от зараз співак, гарний, в татухах, але немає такого надмірного самолюбування.
Братья Капли• 04 сентября 2022
Мене не ідеальність їх дратує, а самоторчкізм отой.
І так кожий перший/перша.
Дуже рідко зараз бувають кліпи, коли люди просто співають, а не демонструють себе у всіляких позах.
І так кожий перший/перша.
Сусановна
• 05 сентября 2022
Ответ дляБратья Капли
І так кожий перший/перша.
Я про те і говорю