Не танцую- но пою• Изменено 06 сентября 2022

Програма Інтелект України перший клас

Дівчата, в мене питання до мам, чиї діти вчаться по програмі ІУ. Моя донька пішла у перший клас і через всі ці події: війна, чоловік на передку, купа іншого, я якось не дуже уважно поставилася до запису у перший клас. Подали документи у кращі школи району, нас прийняли у гімназію, на батьківських зборах я не була. Класний керівник подзвонила і сказала, що на соборах прийняли рішення вчитися по ІУ. Я залізла в інтернет і прочитала пару статей, що то дуже круто, ну думаю Супер! І тут сьогодні прозріла: відкриваю зашити і на першому уроці написано прочитайте слоги. Блін, да моя і літери через одну знає. Тобто виходить, що першачки по цій програмі мають читати, писати і лічити? Нам терміново потрібен репетитор?
Трактор Вика• 06 сентября 2022
Так.
Якщо Ви самі не можете дитину навчити літер.
Або її не вчили у садочку.

Трактор Вика• 06 сентября 2022
Ви ж вибрали гімназію, а не просту школу.
І активну програму навчання, а не НУШ.
автор Не танцую- но пою • 06 сентября 2022
Ответ дляТрактор Вика
Так.
Або її не вчили у садочку.
Взагалі то я букви знаю))) але сьогодні писали маленькі печатні а і б, то в мене одне око смикається. А в садочку не вчили, да і який садочок останні два роки? Один карантин.
Ответ дляТрактор Вика
І активну програму навчання, а не НУШ.
То я в каматозі, а тепер прокинулась і зрозуміла, що треба щось робити. В мене одна дитина, якщо чесно, то я до 18 серпня і не знала, що програми декілька.
С перепою• 06 сентября 2022
Так, потрібно гарно читати. Займіться зараз цим питанням, бо потім буде важко навчатися. Там по всім предметам потрібно багато читати.
С перепою• 06 сентября 2022
Ответ дляНе танцую- но пою
От пишуть там якраз мало, так що зараз за це не переживайте, їх навчать.
Неновая почта• 06 сентября 2022
А вы дома совсем не занимались ? У меня в нуш пошёл в этом году , знала что лучше идти уже умея читать ребёнку легче выполнять задания . Да дома просто сами начните , я научила читать по обычному букварю за пару недель уделяя минут 20 каждый день , так что не переживайте все научиться просто немного уделите времени и все
Ответ дляНеновая почта
Вона в мене ходила на підготовку до школи до вчителя перших класів. І та мене переконала, що читати дитині не обов´язково, бо якщо вона буде дуже багато знати, то їй буде не цікаво на уроках.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 06 сентября 2022
Ответ дляНе танцую- но пою
Ну тепер точно буде цікаво

С перепою• 06 сентября 2022
Ответ дляНе танцую- но пою
З ІУ навпаки, без читання дуже важко і буде не цікаво.
Трактор Вика• 06 сентября 2022
Ответ дляНе танцую- но пою
То навіщо Ви взагалі туди ходили?
Що за підготовка до школи, після якої дитина навіть всіх літер не знає?
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 06 сентября 2022
Мій йшов у перший клас і по факту не читав. По складах і то дуже повільно.
Програма точно була не для нього. Але ми йшли під вчителя.
Жах перших місяців навчання і на кінець першого семестру читав більше норми.
Але у 4 класі. Програма супер. Ми задоволені. Добре,що тоді не здалися і не змінили програму .
Мова тяжка. А всі інші предмети супер. Це для моєї дитини
Ответ дляТрактор Вика
То навіщо Ви взагалі туди ходили?
Як я теперь зрозуміла, для того,щоб покращити фінансове становище вчительки молодших класів. Бо дитині вона точно нічого не дала. Можливо з іншою програмою, то було б і нормально, а так... Треба шукати нормально репетитора.
С перепою• 06 сентября 2022
Ответ дляНе танцую- но пою
А ви сама не зможете навчити читати? Візьміть Читайлик Федієнка і по 15-20 хвилин в день займайтесь. Якщо через тиждень-два прогресу не буде, тоді вже репетитора шукайте.
Аннуитет• 06 сентября 2022
Дитина велика, навчиться швидко. Зараз великий вибір букварів. Купляйте, та швидко вчіться вдома. Все буде добре
Ответ дляС перепою
Дякую, можливо і спробую сама. Проблема в тому, що дитина з мамою, це одне, а з чужою тьотою інше. Але спробую все ж таки. Бо не дуже хочу зараз гроши на це тратити, зайвих немає. Гимназія - це і так не дешево, а з репетитором, так і взагалі.
С перепою• 06 сентября 2022
Ответ дляНе танцую- но пою
Це не важко. По сторінці в день і за місяць-півтора дитина буде читати.
Меряю линейкой• 07 сентября 2022
Ответ дляНе танцую- но пою
Бред
Уты-фрутик• 07 сентября 2022
На ІУ не вчаться читати. Там відразу дитина має вже вміти це робити, як і багато іншого. Коли мій сину йшов у перший клас, то був відбір, що я вважаю правильним саме для цієї програми. Бо не всім дітям вона підходить. Ми цілеспрямовано йшли на таку програму, то знали всі особливості. Дітям, хто погано читав, важко дуже. В нас на вступних іспитах техніку читання перевіряли, то виходить, що не просто так.

Меряю линейкой• 07 сентября 2022
Ответ дляУты-фрутик
Підтримую. Моя теж вчиться за цією програмою. Дають туди слабих дітей, а потім ті мамочки брудом поливають ІУ. А насправді це просто не їх рівень. ´