Сподіваюся це правда🙂
ЩОДО ВІЙСЬКОВОГО ОБЛІКУ ЖІНОК.
Міністерство Оборони України.
Жодних заборон на виїзд жінкам за кордон з 1 жовтня немає.
Наразі в парламенті на рівні профільного комітету Верховної Ради доопрацьовується проект Закону «Про внесення змін до статті 1 Закону України «Про військовий обов’язок і військову службу».
Свої пропозиції, які серед іншого передбачають, що взяття на військовий облік жінок носить виключно добровільний характер, Міністерство оборони України раніше направило до Комітету.
Разом з тим, розуміючи, що законотворчий процес є тривалим, паралельно Міноборони, в межах повноважень, підготувало наказ, яким вчергове відтермінувало строки взяття жінок відповідних професій/спеціальностей на військовий облік ще на рік - до 1 жовтня 2023 року. Відповідний наказ вчора, 6 вересня, підписав міністр оборони Олексій Резніков.
Нагадую, що норма про обов’язкову постановку жінок відповідних професій/спеціальностей на військовий облік регулюється ☝️саме законом.
Цей наказ не змінює норм чинного законодавства, але він дозволить Комітету, а потім і парламенту в цілому, доопрацювати і внести зміни до законодавства, аби врегулювати це питання.
Ми ж, в межах своїх повноважень, можемо лише відтермінувати строки.
Тож, ще на рік - до 01 жовтня 2023 року, їх відтерміновано, а за цей час парламентарі зможуть на законодавчому рівні встановити, що військовий облік жінок відповідних професій/спеціальностей є виключно добровільним.
Робота в комітеті Верховної Ради активно продовжується.
Тому, ніякої паніки і зради.
Ніяких обмежень для жінок не існує.
Після прийняття відповідних змін до законодавства щодо виключно добровільного взяття на військовий облік жінок, необхідності знов і знов відтерміновувати строки наказами Міноборони ❗️більше не буде.
Як заявив Генеральний Штаб, досвід розгортання всіх військових частин Збройних Сил України та інших військових формувань до повних штатів воєнного часу свідчить, що на сьогодні в державі немає гострої потреби збільшувати кількість жінок на військовому обліку.
(с) Ганна Маляр.
ЩОДО ВІЙСЬКОВОГО ОБЛІКУ ЖІНОК.
Міністерство Оборони України.
Тому, ніякої паніки і зради.
Ніяких обмежень для жінок не існує.
(с) Ганна Маляр.
LudaSHOPSale• 07 сентября 2022
Ответ дляVikyha23
Не
Я думаю она точно закончится максимум через год
Но потом через год-два будет снова
И как раз база женщин будет готова тоже )
Но потом через год-два будет снова
не будет через 1-2
рашке уже чтоб выйти по военке на запасы 21 года надо 10 лет
путин вон просит -лижет ким чен ину чтоб тот боеприпасы продал. не хватает
Ответ дляLudaSHOPSale
не будет через 1-2
Ой надеюсь
Ещё б Северная Корея и Иран его послали (((
А то они походу не против продавать оружие им (((
LudaSHOPSale• 07 сентября 2022
Ответ дляVikyha23
Ой надеюсь
Яхно
37 мин. ·
Россия покупает оружие у Северной Кореи.
Я вчера видела эту новость, но она мне показалась слишком немыслимой. Фантастичной!
Этого не может быть, потому что не может быть. Отмахнулось!
Но сейчас услышала от одного умного человека, что это данные американской разведки. А американской разведке я доверяю больше, чем себе.
Еще раз почитайте эти слова и вдумайтесь: Россия покупает артиллерийские снаряды у КНДР, которая отстала от всего мира на 50 лет. В которой голод, нищета и сельское хозяйство на уровне феодального развития.
Вторая армия мира, !
Ладно, дроны.... Но снаряды! Их должно было остаться несметное количество еще с советских времен! И это при том, что на обновлении армии РФ было потрачено триллион долларов!
****
Мы все поняли, что у них плохи дела, когда Пригожин начал ездить по колониям и мобилизовать зэков.
Но чтоб настолько! Чтоб снарядов не хватало! Мда....
37 мин. ·
Вторая армия мира, !
****
Natalia505• 07 сентября 2022
Ответ дляNathalie27
Не мобілізацію, а військовий облік. Це різні поняття
І в чому ж різниця?
Ви ж писали що облік це можливість закидати фронт мясом.
Natalia505• 07 сентября 2022
Ответ дляЛеска
Опрацьовується....
От коли допрацюють і приймуть, тоді й будемо говорити. Поки шо зарано заспокоюватися.
Як на мене, не варто було взагалі нервувати.
Nathalie27• 07 сентября 2022
Ответ дляNatalia505
І в чому ж різниця?
Ви вже стали на облік?
Natalia505• 07 сентября 2022
Ответ дляNathalie27
Ви вже стали на облік?
Ви не відповіли на моє питання.)
Nathalie27• 07 сентября 2022
Ответ дляNatalia505
Ви не відповіли на моє питання.)
А Ви самі не знаєте, в чому різниця і що саме з цих двох понять ми обговорюємо?
Natalia505• 07 сентября 2022
Ответ дляNathalie27
Ні не знаю, розкажіть.
Nathalie27• 07 сентября 2022
Ответ дляNatalia505
Удалено администрацией...
Та в усіх темах тільки Ви «з трусів вистрибуєте», щоб заспокоїти панянок і зменшити резонанс цієї теми.
Natalia505• 07 сентября 2022
Ответ дляNathalie27
В вас погана пам*ять.) Врешті решт взагалі нікого не поставлять, тільки добровільно але ж ваша робота воду каламутити за три рубля.
Nathalie27• 07 сентября 2022
Ответ дляNatalia505
Чому Ви так вважаєте?
Natalia505• 07 сентября 2022
Ответ дляNathalie27
І про заспокоїти, можна більше аргументів, як це можливо? Аргументуйте.
Natalia505• 07 сентября 2022
Ответ дляNathalie27
Чому Ви так вважаєте?
Бо володію такою штукою- логіка зветься.
Nathalie27• 07 сентября 2022
Ответ дляNatalia505
А чим Ваша логіка підкріплюється? Може документи якісь є?
Natalia505• 07 сентября 2022
Ответ дляNathalie27
Я там, вище поставила декілька запитань ні однієї відповіді не отримала. Тому тільки після вас. Чи відповідей зовсім немає, ніяких?
Nathalie27• 07 сентября 2022
Ответ дляNatalia505
У мене відповідей не буде.
Мені більш цікава Ваша логіка
Natalia505• 07 сентября 2022
Ответ дляNathalie27
У мене відповідей не буде.
Мені більш цікава Ваша логіка
А мене більше цікавить чим мобілізація відрізняється від обліку, якщо облік це можливість закидати фронт м*ясом? І яким чином я особисто можу заспокоїти аудиторію порадниці?
Natalia505• 07 сентября 2022
Ответ дляNathalie27
У мене відповідей не буде.
Мені більш цікава Ваша логіка
Удалено администрацией...
Nathalie27• 07 сентября 2022
Ответ дляNatalia505
Облік передує мобілізації.
Ви особисто нічим не заспокоїте аудиторію Порадниці, але намагалися це зробити.
Natalia505• 07 сентября 2022
Ответ дляNathalie27
Облік передує мобілізації.
Яким чином я намагалась це зробити і який результат? Аргументуйте.
Ромашка -3390• 09 сентября 2022
Не нашла документ что перенесли, так как его пока нет.
Старый указ действующий