Кондуктор автобуса• 08 сентября 2022
Вопрос по Linkedin
Подскажите, еще не регистрировалась, планирую для поиска работы. Не хотела бы, чтобы все видели мою фамилию, я могу использовать псевдоним или такая инфо не гуд для будущих работодателей?
Без барбовала не разобраться• 08 сентября 2022
Як рекрутер із 5 роками досвіду скажу, що ви можете написати Anna M і всім пофігу буде)
Але я була рекрутером IT сфери
Всеодно рекрутери будуть випитувати ваше CV
От там вже пишіть нормально
Молчавочка• 08 сентября 2022
Ответ дляБез барбовала не разобраться
Але я була рекрутером IT сфери
А вы по резюме не смогли бы глянуть, что не так и подсказать?
Кондуктор автобуса
• 08 сентября 2022
Ответ дляБез барбовала не разобраться
Але я була рекрутером IT сфери
Я туда же и иду)))
Ответ дляМолчавочка
Якщо Ви подаєтеся в ІТ - так
Іншу сферу - ні. Усюди свої нюанси
Просто звязда• 08 сентября 2022
Ответ дляКондуктор автобуса
Я туда же и иду)))
если АйТи то стоит регистрироваться, в других сферах там пусто :-(((
Молчавочка• 08 сентября 2022
Ответ дляБез барбовала не разобраться
Якщо Ви подаєтеся в ІТ - так
Іншу сферу - ні. Усюди свої нюанси
Нет, не IT
Самая СоветЧиваЯ• 08 сентября 2022
Ответ дляПросто звязда
Не правда, я працюю в фінансах, в лінкедін постійно пишуть аудиторські клмпанії. Тому там не лише ІТ
Просто звязда• 09 сентября 2022
Ответ дляСамая СоветЧиваЯ
так не лише - ніхто не пише, що там лише АйТі, там є мій напрям широко розвинутий, є напрями знайомих, але пошук роботи через лінкедін в іншх напрямах там не розвинений так як АйТі
я писала саме про пропозиції роботи через Лінкедін