Ищу-брожу• 08 сентября 2022

Красиві жінки, я вам заздрю.

Зі мною, сьогодні вперше за 10 років, знайомився мужчина. А ви постійно купаєтесь у підвищеній увазі чоловіків.
Этожзвяздаяегообожаю• 08 сентября 2022
Ответ дляПесиКот
Было бы чему завидовать.
Сейчас мужики продуманные и женятся на успешных, а не на красивых)
вы нифига не знаете о мужчинах(

Пополняю_Карму• 08 сентября 2022
Ответ дляДелиВерка
Автор, красивые не сидят на советчице, у них другие в жизни интересы. Здесь мы, обычные женщины
отвечайте за себя автор) не обобщайте
Стеклянная мышь• 08 сентября 2022
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
А зачем Вам внимание мужчин? ЧСВ почесать?
ЧСВ-это какой-то новый вид отряда)))для женщин
Этожзвяздаяегообожаю• 08 сентября 2022
Ответ дляСтеклянная мышь
какого отряда?
Каравай-каравай• 08 сентября 2022
Я красивая и это создавало массу неудобств.
Потому у меня наработанный тяжёлый взгляд и добродушие айсберга.
Очень помогало последних лет 30)
Теперь уже особо не надо, но мастерство приклеилось)))
emerald_88• 08 сентября 2022
Автор, так и вы красивая, раз с вами познакомились
Стеклянная мышь• 08 сентября 2022
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю
какого отряда?
я и спрашиваю,что такое ЧСВ?
Скромняшка• 08 сентября 2022
Ответ дляДелиВерка
Стоять перед зеркалом и наслаждаться?))
Этожзвяздаяегообожаю• 08 сентября 2022
Ответ дляСтеклянная мышь
я и спрашиваю,что такое ЧСВ?
как-то странно спрашиваете, если ни одного знака вопроса

общеизвестный термин, но погуглю вместо вас - чувство собственной важности

КараПузовна• 08 сентября 2022
Я думала, що я красива. Але судячи з того, що зі мною ніхто ніколи не хотів просто так познайомитися зрозуміла, що не така вже напевне і красива
Сижу на стуле• 08 сентября 2022
Мені не подобається чоловіча увага. Вони чіпляються, чи свистять, коли бачать гарну жінку. Стараюсь вдягатись невиразно, бо боюсь. Не бачу причин для заздрості.
Стеклянная мышь• 08 сентября 2022
Ответ дляЭтожзвяздаяегообожаю

Нет с таким чувством ,точно не познакомитесь)))
Чучело сосны• 08 сентября 2022
Мене та увага напружує
Заходжу в метро, сидять чоловіки, при чому деякі жінки стоять. Так їм місць не уступають, уступають мені, а мені якось незручно. У скайп, фб (не знаю, як знаходять) теж пишуть.
Подобається на ринку - продають за зниженими цінами, але теж почуваюсь ніяково
Не за Будка• 08 сентября 2022
Ответ дляЧучело сосны
Мене та увага напружує
А как вы выглядите? Тоже так хочу
Фиктивная• 08 сентября 2022
Ответ дляСижу на стуле
Я с вами…. Уже совсем перешла на мальчиковый стиль, терпеть не могу внимание, так я ещё не супер пупер Мега красотка, просто симпатичная, высокая и стройная. Красоткам точно не завидую
Сижу на стуле• 08 сентября 2022
Ответ дляФиктивная
Плюс. Не розумію жінок, які хочуть чоловічої уваги.
ЯблокоРаздора• 08 сентября 2022
Тут красивых нет бо фото не показуют
Наивная Хо• 08 сентября 2022
Я вообще невидимка теперь. В юности знакомились, сейчас даже внимания никто не обращает
Чучело сосны• 08 сентября 2022
Ответ дляНе за Будка
А как вы выглядите? Тоже так хочу
Я блондинка, стараюсь бути на позитиві, ще люблю тонкий юмор. У спілкуванні це допомагає подолати бар´єри.
Але було й таке, що їдеш, а настрій такий, що плакати хочеться, сльози в очах, то взагалі певно беззахисно виглядаю, бо питають ’чим можна вам допомогти’.
Було навіть на дорозі порушила правила, мала пропустити, а не пропустила, чувак вийшов з машини і до мене на розбірки, я двері відкрила і хлопаю очима, а в нього і запал пропав, поговорив,як з малою дитиною, типу, ататай та й я поїхала :)

Не за Будка• 08 сентября 2022
Ответ дляЧучело сосны
Классно:)))
АяВсёЗнаю• 08 сентября 2022
Ответ дляИщу-брожу
Так, я поверталась зі спортзалу . Думаєте, що настрій «зчитується»?
Однозначно) Якось я сходила на танці хай хілз і поки йшла до машини... один познайомитись хотів, і ше два прямо таки витріщались))) може флюїди вловили