МамОмужа• 09 сентября 2022
Класичний рецепт дерунів
В одній темі почитала суперечку щодо класичного рецепту дерунів. Я думаю, класичний - це той, за яким готує більшість. Отож стало цікаво, як готуєте деруни саме ви?
Що окрім картоплі додаєте?
Обирайте кілька пунктів опитування, в залежності від вашого рецепту.
Що окрім картоплі додаєте?
Результат:
вже голосів:
116 (22.92%)
Яйце
101 (19.96%)
Борошно
99 (19.57%)
Цибуля
91 (17.98%)
Чорний перець (інші приправи)
32 (6.32%)
Часник
29 (5.73%)
Сметана
9 (1.78%)
Зелень
7 (1.38%)
Не готую деруни
7 (1.38%)
Тик
5 (0.99%)
Кабачок/цуккіні
4 (0.79%)
Крохмаль
3 (0.59%)
Моркву
3 (0.59%)
Нічого, картопля та сіль
0 (0%)
Лимон, лим. кислоту
всемВсёИмного• 09 сентября 2022
Картошка+яйцо+сметана+соль+перец. Все. Остальное для меня лично не деруны) Как готовят другие, не знаю.
ДолькиКабана• 09 сентября 2022
Картошка на крупную терку, отжать, яйца, соль, всё. Иногда добавляю мелко нарезанную копченую шинку
Герцогиня• 09 сентября 2022
Яйця не додаю, вони і так добре тримаються. Також не додаю яйця і в котлети
забиякина• 09 сентября 2022
Картопля, цибуля, яйце, борошно, сіль, перець і 1-2 ложки сметани, вони тоді біленькі, гарненькі.
Сама не знаю• 09 сентября 2022
В мене картопля, цибуля, яйця, борошно, сіль і обов´язково морква. З морквою вони особливо рум´яні виходять)
Гарачый Шыкалад• 09 сентября 2022
Готую за різними рецептами. Можу з кабачком можу з морквою. Деколи часник додаю деколи зелень. Але в нас деруни то свято)))
Подставка для припева• 09 сентября 2022
Картопля на мілку тертку, яйце, сіль, цибуля, морква, перець, коріндр, борошно
Спробувала якось терти на крупну тертку, безборошна то таке
ввібрало багато олії фуфу

МамОмужа
• 09 сентября 2022
Ответ дляБочка порохУ
Пішла я смажити, ну блін автор, зі своєю темою...
А я вже
Бочка порохУ• 09 сентября 2022
Ответ дляМамОмужа
А я вже
Умнічка, я вже хочу.
Фото буде? Добийте вже.
ВЫВсеВрете• 09 сентября 2022
Ответ дляБочка порохУ
Та якби ж то одна тема) вже третя
МамОмужа
• 09 сентября 2022
Ответ дляБочка порохУ
Умнічка, я вже хочу.
Фото буде? Добийте вже.
Та ні, тут як викладеш фото, то потім півроку самооцінку у психолога підіймаєш
Силиконочка• 09 сентября 2022
Ответ дляПодставка для припева
ввібрало багато олії фуфу

Да, правильная терка - очень важно. Дерунная терка специальная, дырки колючими ’взрывчиками’.
графиняВишенка• 09 сентября 2022
Ответ дляГерцогиня
Какой теркой трете?
Осторожная• 09 сентября 2022
Ответ длявсемВсёИмного
Я люблю їсти зі сметаною. А ви сметану прям додаєте у тісто?
всемВсёИмного• 09 сентября 2022
Ответ дляОсторожная
Да, буквально ложку ст. Немного. Но сметана домашняя, по сути кисловатые сливки. От этого вкус другой. С магазинной не пробовала.
Русалка на ветвях• 09 сентября 2022
А я их с мясом готовлю. Всегда. Но это наверное и не деруны вовсе.
Поторописька• 09 сентября 2022
Раньше добавляла и яйца, и муку.
А лет 15 назад попробовала у знакомой в Беларуси деруны. Картошка и соль. Все.
Идеальные. Даже насадку на комбайн купили дерунную, после этого:)
С мукой и яйцами то уже картофельные блинчики.
графиняВишенка• 09 сентября 2022
Ответ дляПоторописька
Раньше добавляла и яйца, и муку.
Дерунна це яка?
САМ_ТАКОЙ• 09 сентября 2022
Ответ дляПоторописька
Раньше добавляла и яйца, и муку.
Без муки они расплываются по сковороде из-за сока. Наверно она отжимала картофель?