Стеклянная мышь• 09 сентября 2022

Остались ли у вас бесплатными завтраки в младшей школе?

Интересует остались ли бесплатные завтраки для младшей школы или уже у всех платные. Интересует Киев
Отмотала своё• 10 сентября 2022
Ответ дляtarveldy
Так і у школярів не всі батьки заможні, є малозабезпечені, є ті на кому ще висять дідусі бабусі, чи діти не важливі?
У дітей є батьки.Які їх народили і несуть за них відповідальність.Я вам кажу як мати-одиначка

tarveldy• 10 сентября 2022
Ответ дляОтмотала своё
Так на цих батьках дофіга всього висить і пенсіонери у тому числі, і вони мають льготи, отримують ліки безкоштовно
Хай подають на дітей до суду і отримують аліменти
Отмотала своё• 10 сентября 2022
Ответ дляtarveldy
Це проблеми батьків дітей.Вони можуть заробити.А більшість пенсіонерів ні.Або зараз впо.
tarveldy• 10 сентября 2022
Ответ дляОтмотала своё
А більшість пенсіонерів отримали те що заробили, перечитайте байку про бабку і мураху
ВПО згодна, але діти на першому місті мають бути, вони найвразливіші і вони майбутнє наше
Отмотала своё• 10 сентября 2022
Ответ дляtarveldy
На першому місці у батьків, а не у платників податків
tarveldy• 10 сентября 2022
Ответ дляОтмотала своё
І у платників податків має бути на першому
Отмотала своё• 10 сентября 2022
Ответ дляtarveldy
Не має.Те, що деякі плодяться як кролі маючи фінансові проблеми-це не значить, що платники податків мають їх годувати

tarveldy• 10 сентября 2022
Ответ дляОтмотала своё
А хто тоді буде утримувать усих цих льготніков?
І я це не від любові до дітей, а чисто з економічної точки зору)))
Отмотала своё• 10 сентября 2022
Ответ дляtarveldy
Заспокойтесь вже.Харчування дітей-справа їх батьків.
tarveldy• 10 сентября 2022
Ответ дляОтмотала своё
dahashutka19• 10 сентября 2022
Ответ дляОтмотала своё
Боже, яка ви зла жінка