Из Хацапетовки• 09 сентября 2022

Заплювали торт вище в темі. Але я в шоці з іншого торта. Медики що думаєте?

Сьогодні виставив один з кращих гінекологів ннашого міста. Це медичний гумор такий🥴?
Подметайло• 09 сентября 2022
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Для лікаря - це звичайний процес, який присутній в його роботі, в безлічі медичних відео. Для вчителя - мат це табу, тому приклад недоречний.

Я розумію про що ви, у вас нема претензій до лікаря, який вважає це кумедним, але у вас є претензії до лікаря, який виставив це назагал - бо для вас це не етично.
Але це чесно, і може полегшити комусь вибір лікаря - чому ні?
Чего табу? Она же на на уроке, а в свободное от работы время.
А кому не нравится, тот пускай отписывается.

КонхфЭдкаТузик• 09 сентября 2022
Ответ дляПодметайло
бачите - у нас з вами різні поняття про табу, для мене мати в педагога на широкий загал - табу, для вас торти з родами у гінеколога
КонхфЭдкаТузик• 09 сентября 2022
Ответ дляМеряно-перемеряно
На этих тортах детки красивые, живые. Вызывают другие эмоции, когда на них смотришь.
А на том, что в стар посте , ребенок( мертвец) в крови и крестах , ужас.
та ну - то звичайна лялька, і на першому фото така ж) і не хрести, а брови
Подметайло• 09 сентября 2022
Ответ дляКонхфЭдкаТузик
Для меня и учителем такое не допустимо. Но врачу можно вести себя нетактично и неэтично, а учителю получается нет.
Врач- это интеллигентная профессия. Кроме профессионализма должна и этика присутствовать.
ПочтальЁнша• 09 сентября 2022
Напланетянка• 09 сентября 2022
Ответ дляКонхфЭдкаТузик

Нормальный процесс на фото - это врач в белом халате в операционной, в кабинете, просто в больнице., это нормальное фото рабочего процесса врача! То что он видит в процессе работы - кишки, кал, куски рук, ног и т.д. - выкладывать в сеть аморально. Так же и с тортом.
Для дворника возможно убирать дохлых животных нормальный процесс, так что ж у него за торт тогда?
Не против• 09 сентября 2022
У мене спрацював асоціативний ряд чомусь із фільмом людська багатоніжка.
Изподтишка• 09 сентября 2022
Ответ дляPmB
Омгггг, а кто это у нас?
Бакшеєв Сергій
PmB• 09 сентября 2022
Ответ дляИзподтишка
Бакшеєв Сергій
Кумедний.

КошкинДом• 09 сентября 2022
Ответ дляБутербродница
Конечно
Прям конечно
Два рази народжувала, ні разу такого не було
КошкинДом• 09 сентября 2022
Ответ длядамаБезСобачки
А чего все так фукают?) Это ж реалистичная картина ’магии рождения’. Многие мужей тянут, чтоб они лицезрели сие богомерзкое событие.
Взагалі-то чоловіків не для цього тягнуть, а за для допомоги і підтримки.
Я свого не соромлюсь. І на родах теж зі мною був
Пуки-куки• 09 сентября 2022
Правда життя.
Пуки-куки• 09 сентября 2022
У лікарів інше сприйняття.
Чого ви розфукались?
автор Из Хацапетовки • 10 сентября 2022
Ответ дляМеряно-перемеряно
А лікар тут до чого?! Це мабуть його хтось привітав такою красою. А він поділився фото.)))) Сам мабуть в шоці.)))
Ні, не в шоці