ЗдесяЯ• 09 сентября 2022

Вы вырывали восьмерки?

У меня пару лет, как растёт 2 восьмёрки, периодами воспаляется и болит десна. Может из нужно вырезать?
ТелаЧьи нежноСти• 09 сентября 2022
Ответ дляОля_с_киркою
так.... важко це але так було треба...
Я теж довгенько вагалася.
А мене ще і місцева анастезія погано бере.
Тому шукала лікаря, що під медикаментозним сном це зробить.
Шукала довго, але знайшла
Лікар супер, але зараз в науку пішов

База_птеродактилей• 09 сентября 2022
В мене вони взагалі не вилізли.
ТелаЧьи нежноСти• 09 сентября 2022
Ответ дляfreedom_2015
я згадувала його нещодавно ,наче він вже не директор стомат центру .Хотіла знайти де працює зараз .Вже як сталкер слідкую на випадок необхідності лікар дійсно найкращий
Начебто в Борисі він працював, але це ще до війни було
Зараз не знаю
ПотеряласЯ Я...• 09 сентября 2022
Ответ дляТелаЧьи нежноСти
Один. Ви мені його і радили
Порадьте мені вашого лікаря)
Капитошечка• 09 сентября 2022
У меня все 4 восмерки на месте, 2 из них с пломбами. Пока не беспокоят, трогать не буду.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 09 сентября 2022
Нет,доктор отговорил.
Исправлялочка• 09 сентября 2022
Ні.
У мене вони пломбовані іще живі. Стоматолог казав- нехай будуть,- можливо в майбутьому будуть як опорні для протезування.
ТелаЧьи нежноСти• 09 сентября 2022
Ответ дляПотеряласЯ Я...
Порадьте мені вашого лікаря)
Він уже майже не займається лікарською практикою. В науку пішов.
Прізвище його Копчак Андрій Володимирович.
Якщо знайдете, де він зараз працює і приймає, то зможете скористатися його послугами
Единорог помог• 09 сентября 2022
Автор , вам это точно скажет только хороший врач. И не тот который деньги имеет с каждой операции, а тот который желает всего хорошего пациенту.
Попробуйте сходить в бесплатную поликлинику, где у врача нет заинтересованности в ваших финансах.
А сколько вам лет?
Если у вас эти зубы расположены нормально, то может там надо только капюшон подрезать на десне, и зубы прорежутся нормально, а удалять не обязательно.
У меня лично есть полноценные зубы мудрости, выросли в мои 20 лет за полгода все 4. Удалять даже мысли нет - я ими жую. Надо будет, кстати, кариес полечить на одном - неделю назад увидела, я в ужасе, это же как широко мне придётся открывать рот во время пломбирования

Хотя я слышала что у многих эти зубы растут криво и потому их удаляют.