Обижулька• 10 сентября 2022

Уход за шерстью животных

Девочки у кого коты британцы , какой щеткой,расческой, вы вычесываете шерсть ?
Платье Длинное бальное• 10 сентября 2022
У мене британець, нещодавно придбала рукавичку чесалку, всі задоволені і щасливі)) котика хоч на виставку можно відправляти , а йому 14,5 рочків
Бедная Лиза• 10 сентября 2022
Фурминатор.только он вычешет подшерсток
автор Обижулька • 10 сентября 2022
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Если можно сбросьте пож.фото)
Коленная ложечка• 10 сентября 2022
У меня фурминатор на зиму, и машинка для груминга на лето.
Первая ласточка инфляции• 10 сентября 2022
А у мене чіхуа ліняє подшерстком, це триндець. Робот пилосос два рази на день працює. Хотіла вичістити її на вулиці, як раз вітер був. Я проводжу рукою по її спині, а вото все летить і летить. І так 5 хвилин. І не перестало летіти)
А друга чіхуа не линяє зовсім
Ответ дляОбижулька
Если можно сбросьте пож.фото)
Сама звичайна і недорога, фурмінатор і різні щітки є, але не користуюся ними, котик сердиться і б’є лапою ((( а від рукавички мурчить , але потім також нападає на рукавицю і мурчить при цьому )))
ЛЮБА• 10 сентября 2022
Фурминатор , перчатка у меня только для короткошерстных собак , шотландке только для массажа )))
МамаБест• 10 сентября 2022
Навіть не знала що їх треба розчісувати. Коли линяє теж використовую рукавичку. Їх треба літом стригти?
МамаБест• 10 сентября 2022
Ответ дляПлатье Длинное бальное
Класна штука, і в нас така
ТелаЧьи нежноСти• 10 сентября 2022
Ответ дляМамаБест
Ні, шерсть виконує роль теплорегулятора. Не можна стригти
Tanieella• 10 сентября 2022
Фурминатор. На фото.
И хорошо шерсть снимает и коту нравится.
Рукавица очень мало снимает, долго надо.
Да и в рукавице когда по коту ведёшь, сердится, может и когтями ударить.
А фурминатор это вещь.
Ответ дляTanieella
Фурминатор. На фото.
А фурминатор это вещь.
Бачити, а в нас навпаки, тілтки рукавичка подобається коту , все інше лежить на полці і не використовується (( і мені рукавицею навпаки швидше вичесувати