Госпожа Белладонна• 10 сентября 2022
олх шахрайська схема. Комусь повернули кошти?
Сама винна, повелася на стандартну схему по олх доставці. Для ніби-то верифікації карти ввела всі дані карти - списали 17000. Заява в поліцію написана, карта заблокована. Гроші в банку в статусі заблоковані але з моєї карти списані. Не знаю що че означає, але банк зупинити трансакцію не може. Комусь вдавалося повернути гроші списані по шахрайській схемі? Це Ощадбанк.
энциклопУдия• 10 сентября 2022
Так це списує кошти , якщо ви не отримуєте товар відмовляєтесь то гроші приходять назад. Не панікуйте
Госпожа Белладонна
• 10 сентября 2022
Ответ дляэнциклопУдия
це якщо через сайт олх, а мене розвели - прислали посилання через яке я мала прив´язати карту для оплати, а я повелася на це... Олх тут не винен.
энциклопУдия• 10 сентября 2022
Ответ дляГоспожа Белладонна
А, то інше, просто ви написали олх доставка. Що поліція каже?
Леди Г• 10 сентября 2022
В мене так ушло з карти 60 тисяч за 40 секунд((( сама перейшла по ссилці, сама винна. НІЧОГО, ніхто. В кіберполіцію в управління як на роботу їздила((( кожен день. НІЧОГО. Три місяці минуло. Перекрила борг і забула!!!
Госпожа Белладонна
• 10 сентября 2022
Ответ дляэнциклопУдия
поліція каже, що таких як я море... заяву написала але чи це допоможе? Дуже сумніваюся...
Леди Г• 10 сентября 2022
Ответ дляГоспожа Белладонна
І в мене було все также як у Вас!! Я всіх повчала, така умна була. В мене 10 річний син як побачив, почав кричати, мама що ти наробила!!? Але пізно вже було.
энциклопУдия• 10 сентября 2022
Ответ дляЛеди Г
Таке розводило також було тільки на карті нічого не було це перше, а друге в останній момент зхаменалась. Продавала книжку, клієнтка написала кошти скинула перейдіть за посиланням. А там введіть номер карти, пін код чи спв, а я сказала не забагато це?
Госпожа Белладонна
• 10 сентября 2022
Ответ дляЛеди Г
в мене дочка 13 років. Те ж саме. Я знала, що є такі схеми, але мене за посиланням перенаправило ніби на сайт олх для верифікації, далі була переписка з оператором чату, все правдоподібно дуже... я і повірила...
Леди Г• 10 сентября 2022
І точно также масса случаїв хто чекає від ООН переводи грошей....Розводять так іскусно, я стільки наслухалася(((( поки ходила до тієї кіберполіції
Ужас у людей ні жил´я , ні робти, получають ВПО на сім´ю- відкладають їх, і переходять по посиланню, і тих не має((((
Вірші на замовлення• 10 сентября 2022
Ответ дляэнциклопУдия
Ви не зрозуміли, це не олхдоставка, а шахрайство
Леди Г• 10 сентября 2022
Ответ дляГоспожа Белладонна
ООООО, і в мене іменно так було! Але це не мої гроші на картці були. Це я кредит перекривала після лікування мами і її смерті. Перекрила всю суму 60 тис. грн 7 червня, і чого не закрила той чортовий ліміт(((?? А 8 червня перейшла за посиланням .
Леди Г• 10 сентября 2022
Ответ дляВірші на замовлення
Повірте) Там не дуже зрозуміло. Іскусно все... Кажу в Кіберполіції це ж тільки таких несведущих лошків як обичні люди розводять шахраї, мені там один полковник розповів, да і не тільки він- і дуже умних економістів і айтішників , він каже що Ваші 60 тис. Від 100 тис. грн до 1 млн. гривен тіряють люди з карток за 30 секунд по шахрайським схемам переходячи за посиланням .
Леди Г• 10 сентября 2022
Ви розумієте Автор, повертають тільки після суду, і тільки якщо їх зловлять, докажуть Ваш епізод із шахрайством..... А зараз війна, ну хто буде Вашими копійками займатися. От так мені в кінці кінців сказали. Повірте я там жила(( коли не працювала в Кіберполіції....
Госпожа Белладонна
• 10 сентября 2022
Ответ дляЛеди Г
я розумію це, швидше за все нічого мені вже не світить...
Гл. Амурная• 10 сентября 2022
Ответ дляЛеди Г
Боже, оченята болять від вашого тексту, ну вы що? или на одном , или на другом языке пишите уже😢
Леди Г• 10 сентября 2022
Обов´язково до любої картки під´єднуйте у любому банку ’ услугу безопасная сделка’ її вартість кожен місяць 29 грив. в Приваті.І тоді даже якщо Ви перейдете за посиланням, ніхто нічого не зможе списати.
Леди Г• 10 сентября 2022
Ответ дляГл. Амурная
А Ви пройдіть далі! Воно ж Вам не треба! І Вашим оченятам) Щоб не боліли) Хоть на 6 мовах писала б. Я даю відповідь не Вам!
Гл. Амурная• 10 сентября 2022
Ответ дляЛеди Г
😭 вы на общем форуме, ничего не смущает?)
Подтяжка• 10 сентября 2022
Чому якщо так багато людей написали заяви,нікого не зловлять.
Є ж карти куди надійшли гроші,є власники цих карток
Госпожа Белладонна
• 10 сентября 2022
Ответ дляПодтяжка
цікаво, що банк не зміг навіть зупинити переказ, хоча гроші ще в статусі заблокованих.
УраганнаЯ• 10 сентября 2022
Ответ дляЛеди Г
мене врятувало, що чоловік був на зв´язку, мені лишилось ввести пін код картки чи ціві код, вже не пам´ятаю, він як закричить, що ти робишь! Що саме цікаве, теж як Ви розумна була і все знала)))
Картку бистро заблокувала по гарячій лініі, і слава Богу все обійшлось.
Роза завяла• 10 сентября 2022
Ответ дляПодтяжка
Потому что, ’правоохранители’ в доле.