Гопница-Советчица• 11 сентября 2022
Очень сильно болит низ живота
Вчера легла спать все нормально было. КД как раз заканчиваются. Сегодня утром встала боль дикая внизу. Что это может быть?
Мир Мир Мир!• 11 сентября 2022
Або ви на безлютному острові, де немає лікарні, або не дуже сильно і болить
Гопница-Советчица
• 11 сентября 2022
Ответ дляМир Мир Мир!
Можно сказать и так. Я в Европе, выходной сегодня. Все закрыто. Сама в лесу живу в селе забитом
Мир Мир Мир!• 11 сентября 2022
Ответ дляГопница-Советчица
у Європі у неділю люди помирають від гострого апендициту, чи інфаркту, бо у лікарнях вихідний?
Гопница-Советчица
• 11 сентября 2022
Ответ дляМир Мир Мир!
Я незнаю
Мир Мир Мир!• 11 сентября 2022
Ответ дляГопница-Советчица
Я незнаю
вам краще дізнатися, бо від діагнозу на порадниці біль точно не пройде
Домовенок Кузя• 11 сентября 2022
Ответ дляГопница-Советчица
А температуры нет? На воспаление похоже. Боль можете любым нпвс снять, но это чисто симптоматическое
Гопница-Советчица
• 11 сентября 2022
Ответ дляДомовенок Кузя
Хотела как раз померять
Вредняжка• 11 сентября 2022
Ну понажимайте там внизу живота, подивіться по картинкам в інеті, що це може
бути.
Може кишечник, тоді і вздуття, гази, діарея можуть бути, а може щось по жіночій лінії тоді матка або яєчники болітимуть при дотику.
бути.