Лорка-хлорка• 11 сентября 2022

Как научить ребенка 11 лет ответственности и понимаю что

На все ответ: а никто не сказал, я не знал, прости. Надо говорить - почисти зубы, помойся, сделай то это. Можно и не говорить конечно - ходит неделю в одном и том же, футболка с пятнами. Сейчас новая школа, и сразу же в школе проблема возникла - все дети сделали что сказал учитель, мой нет. Блин. Потом мне еще заявляет что я мало забочусь, я разозлилась, сказала все шмотки твои новые модные выкину и игрушки, заботы мало....ну ок тогда будет без заботы
бибизяна• 11 сентября 2022
Ответ дляЛетала_НаМетле
Значить, не так і змерз ))) Вам страшніше за сина більше, ніж є реальна ситуація
Та нє, бо потім промерзне і вже починається, соплі - кашель - горло
От, сидить і гавкає( сухий лаючий кашель) ніяк в продуктивний не перейде.... а знаєте чому? Бо я вночі тааак змерз (спав в літній піжамі), серйозно??? А якщо почув що холодно чому не переодягнувся в теплішу піжаму??? А знаєте чому? Бо мама вночі спала і не було кому сказати.... тай таке

Кондуктор трамвая• 11 сентября 2022
Ответ дляЛорка-хлорка
так как не брать? а учитель потом мне выговаривает, и на уроке сказала ребенку что если будет так себя вести вызовет родителей
Вот так ему и сказать ’я к учителю на ковёр не хочу, я не виновата, что ты там что-то забыл, пожалуйста, не забывай больше’
У сына такой период был в пятом классе, к седьмому, смотрю, проходит.
автор Лорка-хлорка • 11 сентября 2022
Ответ дляКондуктор трамвая
ну а учитель говорит - будешь так себя вести вызову родителей. Так какой я тогда авторитет ребенку если он знает что мама ничего не сделает и более того сама не хочет с учителем пересекаться
Кондуктор трамвая• 11 сентября 2022
Ответ дляЛорка-хлорка
Так это очевидно, почему мама должна хотеть получать люлей от учителя? Мама -человек, она может огорчиться. Чем старше ребёнок, тем меньше рычагов.
Поэтому, чем дальше, тем важнее предпочитать разговор наказанию.
Пиу!Пиу!• 11 сентября 2022
Ответ дляЛорка-хлорка
мне казалось я учу же. Я же говорю, делай это и это. ну это рутина, чистить зубы, мыться, сложить рюкзак в школу. но все в итоге приходится говорить. А не скажешь - так и пойдет же, а потом мне выслушивать почему ребенок. Я не пойму что мне делать
Скажіть вчителю, що дозволяєте напряму сказати вашій дитині про її косяки, без вашого посередництва.
автор Лорка-хлорка • 11 сентября 2022
Ответ дляПиу!Пиу!
я думаю для учителя это просто как пугалка. чтобы ее слушались
Кнопус• 11 сентября 2022
Ответ дляНе куру
Рівно і тому, що люди не розуміють, що ті, які не розбалувані і не залюблені з дитинства, з усім добре справляють.
А як в одній сім´ї при однакових умовах виховання ростуть абсолютно різні діти? Може, це пов´язано з розвитком нервової системи? Ви дійсно вважаєте, що самостійними можуть бути тільки ті діти, яких не балують і не люблять?

Летала_НаМетле• 11 сентября 2022
Ответ длябибизяна
Літня піжама? Тепла піжама? Мені просто цікаво, він без ковдри спить? Скільки градусів має бути на вулиці, щоб спати в піжамі? Влітку?
Пиу!Пиу!• 11 сентября 2022
Ответ дляЛорка-хлорка
Якщо вона працює, то це добре
бибизяна• 11 сентября 2022
Ответ дляЛетала_НаМетле
Літня піжама - футболка і шорти, може спати всю ніч розкритий
Зимова - на довгий рукав і штани...
Ви якось так осуджуєте... ділюся з автором, що не вона одна така і наводжу приклади
І в нас вночі декілька днів вночі холодно було, навіть приморозки обіцяли
І яка різниця,в назві піжами? Мова про те, що без вказівки сам голову не включить і не зробить
Летала_НаМетле• 11 сентября 2022
Ответ длябибизяна
Зимова - на довгий рукав і штани...
Не засуджую, але мене це дійсно здивовує. Мені складно зрозуміти, що можна одягати для спання влітку, окрім мінімума.
А, оскільки я завжди була пофігісткою, то діти з малого спали в труселях, а поруч лежала ковдра. Якщо їм було холодно, вони вкривались. І я це зовсім не контролювала. За принципом, стане холодно - вкриється.
бибизяна• 11 сентября 2022
Ответ дляЛетала_НаМетле
Ой, Ви знаєте я теж такої ж думки, стане холодно - вкриється... з старшим не працює... чи сон міцний чи шо?
В нас влітку прохолодно в квартирі (північна сторона), остигає дуже швидко

Проблема ще в тому, що за стіною сира квартира, і його кімната найпрохолодніша зі всіх, вночі вікно відкрите, тому літом спить в футболці і в шортах, коли жарко - то звичайно в труселях, а на початку вересня в нас приморозки були, перемерз
Надіюся що та самостійність із запізненням, але все таки прийде, а я зі своєї сторони буду його дьоргати)))
Летала_НаМетле• 11 сентября 2022
Ответ длябибизяна

Ну може і особливість така сну, дійсно.
Жена миллионера• 11 сентября 2022
Не може бути так, що це трапилося тільки тепер. Так було завжди, просто Ви не звертали на це увагу, а зараз Вас це почало доставати. Це Ваша помилка у вихованні, десь не довчити, не приділили увагу тоді, коли це було потрібно, не привили режим, колись просто пустили на самотік. Виховання це постійна і важка праця. У мене також дитині 11, вона Овен і характер складний, але такої поведінки не має. Вона знає, що спочатку робимо те, що потрібно, а потім те, що хоче. Так було з самого дитинства, перед садочком обов’язково застояла своє ліжко, прибирала після себе тарілку в мийку, перед сном прибирала іграшки в своїй кімнаті. Ще багато залежить від того, що і як робите Ви. Якщо у Вас все розплановано і завжди порядок, то і дитину легше цьому навчити.
автор Лорка-хлорка • 12 сентября 2022
Ответ дляЖена миллионера
так, раніше я все робила сама бо мені було не важко і дитина багато часу проводила в батька. зараз ми вдвох закордоном і я вже не маю стільки сил все робити самій
Ms. Скромность• 12 сентября 2022
в 11 років рефлексію ще не підвезли, вони ще не розуміють схему дії-наслідки або бездіяльність-наслідки. Ще 1.5 роки зачекати треба.
автор Лорка-хлорка • 12 сентября 2022
Ответ дляMs. Скромность
дякую, не знала
это успокаивает) спасибо большое за полезный комментарий
Ms. Скромность• 12 сентября 2022
Ответ дляЛорка-хлорка
дякую, не знала
тримаймося, воно попустить:)
Ms. Скромность• 12 сентября 2022
Ответ дляЖена миллионера
все, що природою заплановано, відбудеться. і ніщо не допоможе, всі кризи неминучі.