никогда такого не было• 12 сентября 2022

як піднятися з колін

я впала і морально і фізично і взагалі не хочеться нічого😭😭😭
мені 32 , а я непотріб в цьому житті, лише діткам своїм і все...Є чоловік та це вже другий, бо з першим 9років прожила в горі з алкоголем і радості бо любив мене і донечок. Другий же була любов 2роки і бажав дитину,тепер вагітна а він гуляє на ліво, мене не фінансує, відповідно нема вже обіймів і ліжка на двох лише цьомки....підтримки вагітності теж 0
Поховала батька який був опорою і ДРУГОМ все життя з мамою ніяк не ладимо🥺
мій дохід 4000 в сім´ю, добре що хоч житло своє маю, та розумію що не виживу в таких умовах, бо навіть не маю ні на роди, ні на коляску з сумками в роддому....нічого не маю😭😭😭😭😭навіть оформити малозабезпечених не можу, бо чоловік офіційно не працює то ж нема де взяти довідку про доходи. Бивший аліментів не сплачує.... От де знайти сили піднятися? вже думала дитину лишити в роддомі, але ж вона моя, я її чекаю Дууууже 💔
автор никогда такого не было • 12 сентября 2022
Ответ дляВиннипуховна
Йдіть в веб кам, без роздягань доларів 300 будете мати
с пузом? на 7м месяце 🤔🤔🤔по вашему мужиков это возбуждает?
Виннипуховна• 12 сентября 2022
Ответ дляникогда такого не было
Да. Типу чат рулетки всякі. Там ваше пузо не видно буде
Пиши-пропало• 12 сентября 2022
Ответ дляникогда такого не было
я уже просила декілька раз, а останній коли узнала що він зраджує, полазєв в його телефоні то він сказав що принципово не дасть розлучення за згодою через ЗАГС, а як мені треба, то через суд, а це знову гроші і не малі...
Вы ищите причины...вы троль
Красавица писяная• 12 сентября 2022
Автор, вам посоветовали дельно
Уезжайте заграницу, там с колясками , одеждой и едой помогут
Тут квартиру сдавайте, пусть недорогого, но долги не будут и + какой то в месяц будет
Козла выгоняйте и лучше разводитесь, подадите на малообеспечку
Золотая орда• 12 сентября 2022
Что за козлы такие, так любили деточнк что алименты не платит?
Добивайтесь через суд
Самой плохо что нет взаимопонимания, ее поддержка и помощь вам оч.необходимы
Насчёт колясок одежды так просто дайте объявление или сами мониторьте, люди сами будут рады отдать многие даром отдают ненужное чтобы расхламлятся
Вам лучше быть мамой одиночкой чтобы выплаты были
Съемками сыт не будешь, не бойтесь пойти на открытый разговор с мужем, если боитесь его потерять то посмотрите правде в глаза он и так давно потерялся, он отдельно вы с детьми отдельно
Если не хочет вас поддерживать в беременности дальше не обудет этой поддержки и после родов, только ещё взрослый детина обузой повиснет на вас
Ну не повезло с мужиком, не конец света
Прорветесь все со временем наладится
Берегите нервы, берегите свое здоровье, аккумулирует сейчас свои силы, вам они понадобятся
Хорошо что есть свое жилье, это оч.существ.фундамент, а временные трудности у всех бывают
На счёт крепкого мужского плеча, ну не повезло у многих его нет, но у вас есть стимул быть себе самой этой опорой и поддержкой
У вас все получится, никого вы никому не отдадите, будете хорошей мамой и со всем справитесь)
Все у вас в жизни будет хорошо и ещё будете счастливой
Техпаспорт на медузу• 12 сентября 2022
32 а розуму немає.
Вже якось лужайку чекайте, яку має хтось дати.
Ответ дляЗолотая орда
Добивайтесь через суд
Ну не повезло с мужиком, не конец света
Прорветесь все со временем наладится
дякую, таких слів часом дуже не вистачає....усім аби обвинить, гнобить і своє фе висказать
але ж людьми потрібно залишатись, невідомо кого теж може така скрута настигнути
Гомосноб• 12 сентября 2022
Ответ дляникогда такого не было
А ви чекали ,що у вас попросять номер рахунку?
Ответ дляГомосноб
та до чого тут це? пост був би іншим...типу все погано,жить не хочу бо грошей нема, допоможіть! а я допомоги не просила
Гомосноб• 12 сентября 2022
Ответ дляникогда такого не было
Це не ваші слова ’мій дохід 4000 в сім´ю, добре що хоч житло своє маю, та розумію що не виживу в таких умовах, бо навіть не маю ні на роди, ні на коляску з сумками в роддому....нічого не маю’ ?
Ответ дляГомосноб
мои, но я же не просила мені то все купить
Гомосноб• 12 сентября 2022
Ответ дляникогда такого не было
Ну, тоді вам дали багато гарних порад. Удачі вам і сил, ви мама ,а це значить - витримаєте все заради своїх дітей.
ШанельКуКу• 12 сентября 2022
автор, вы из села?вам 22 года? у вас не хватило ума понять,что вы делаете.зачем было беременеть от сожителя? не имея ни профессии,ни дохода,с ребенком на руках.вы сами во всем виноваты. ума, как в улитки.
Ответ дляШанельКуКу
улітка Ви! бо я писала вище, що працювала до війни і мала гарну зп на яку одягала дітей аж ніяк не хуже за інших, жили забезпечено! завагітніла теж тоді коли мала роботу , а коли звільнили добровільно-вимушено, то аборт робити було запізно...
І таки завагітніла я від чоловіка , а співмешканця. Не зрозуміла жовч від вас аж випирає
ШанельКуКу• 12 сентября 2022
Ответ дляникогда такого не было
читать про измены мужа и тут же про ваши цемики - это конечно сильно. вас сейчас волнуют цемики??? почему не подали до сих пор не алименты на бывшего мужа? вы и на нынешнего можете подать на алименты. вы связываетесь с какими-то алкашами и тунеядцами. итог? 4000 грн и 2 детей.
Ответ дляШанельКуКу
цемки з його сторони йдуть, коли він десь іде чи приходить. Про першого чоловіка я писала ,що аліменти подала одразу ж!!!! і він був не алкашом підзаборним, а йшов у запої на декілька днів після чого міг до року не вживати. Я мала гарну роботу і без чоловіків достойно піднімала дітей!
але життя обернулося інакше
МошеЙница• 12 сентября 2022
Ответ дляникогда такого не было
Да прям таки немалі гроші
Ответ дляМошеЙница
Да прям таки немалі гроші
1200грн з копійками та доходом в 4000 якраз таки розкіш!
МошеЙница• 12 сентября 2022
Ответ дляникогда такого не было
Не 1200, а 908 гр. Бачите, ви навіть це питання не знаєте.
МошеЙница• 12 сентября 2022
І що вам дасть розлучення зараз? На аліменти ви можете подати, будучи в шлюбі, вигнати його, якщо житло ваше, теж. Народите і з виплат на дитину подасте вже. Все одно вас не розведуть до року дитини
Ответ дляМошеЙница
скажу вам більше, що позов розірвання шлюбу через суд коштує 992грн + копійки, але у нас ще є надбане майно, це ще + 1% від вартості, от і вийшло по розрахунку 1248грн у мене! то ж не треба робити себе розумнішою за когось!
Ответ дляМошеЙница
от я й шкодую що раніше не подала коли була можливість (
нас і заре можуть розвести, бо в платтях оверсайз взагалі не видно живота, він зовсім маленький
МошеЙница• 12 сентября 2022
Ответ дляникогда такого не было
Розірвання шлюбу до поділу майна жодного відношення не має. Це два окремих позова і два окремих провадження. Вартість збору за позов про розірвання шлюбу 908 гр.
Ответ дляМошеЙница
я вам кажу то, що скали мені в довідковій суду! по вашому мені збрехали?
МошеЙница• 12 сентября 2022
Ответ дляникогда такого не было
Жіночко, направте свій гнів на вашого недомужчинку, а не на мене. Ще раз, позов про розірвання шлюбу до поділу майна не має відношення. Це ОКРЕМІ позови, розглядаються вони ОКРЕМО. Ви можете подати на розлучення, а на поділ майна хоч через рік . Можете взагалі не подавати на розлучення, якщо вам дорого, а тільки на аліменти. Але ви як баран цього не бачите та вперлись в ті цифри
Ответ дляМошеЙница
всього найкращого!
Манька Галченок• 12 сентября 2022
А кем вы работали до увольнения? Английский знаете?
Декретное время вы можете потратить на учебу и освоить новую профессию, например QA в IT. Сейчас в интернете много доступной информации, даже есть бесплатные курсы в записях. На Dou можно посмотреть требования в вакансиях и учиться. Но у этого пути два минуса - нужно желание учиться и конкуренция высокая.
ШанельКуКу• 12 сентября 2022
Ответ дляМанька Галченок
Какое доу? На подходе ребенок. А еще хозяйство, огороды. Судя по тексту, у автора нет ВО. Какое там айти...
Ответ дляШанельКуКу
я не живу в селі і в мене немає хазяйства та городу, лише сад і пару грядок для домашнього столу(помідор,огірок та зелень, все!).
маю дві освіти ,ВО одне з них! мене в ’дуру сельскую’ не обов´язково записувати!
Манька Галченок• 13 сентября 2022
Ответ дляШанельКуКу
Я дала направление, а дальше только желание развиваться.