Заикальница• 13 сентября 2022
Які тістечка люблять діти?
Потрібна статистика, що знати, що принести в садочок, діти віком 5-6 років
Результат:
вже голосів:
25 (51.02%)
Шоколадні
10 (20.41%)
Результат
6 (12.24%)
Ванільні
3 (6.12%)
Карамельні
3 (6.12%)
Фруктові
2 (4.08%)
Інші
Заикальница
• 13 сентября 2022
Ответ дляАноним НаВсеГда
Ми з вами це з´ясували. Але ви дописуєте мені на повідомлення,які адресовані були зовсім іншій людині,яка писала, що комусь не пощастило бути з моєю дитиною у групі лише тому,що я за те, щоб виконувалися нормативні акти України в дитячих садках України, і щоб права моєї дитини не порушували. При цьому ще пишете, що я щось там не розумію
Це публічний форум, а не діалог
Аноним НаВсеГда• 13 сентября 2022
Ответ дляЗаикальница
Це публічний форум, а не діалог
Ви причепилися до поста в якому я відповіла не вам, а іншій людині. І в кого ще проблеми з розумінням...
Заикальница
• 13 сентября 2022
Ответ дляАноним НаВсеГда
Як добре, що в нашому садку нема таких скандальних батьків
Аноним НаВсеГда• 13 сентября 2022
Ответ дляЗаикальница
Відстоювання виконання правил і законів ви вважаєте скандальним. Ну що тут сказати, добре, що такі як ви їдуть геть з України. Хай щастить у Франції
Заикальница
• 13 сентября 2022
Ответ дляАноним НаВсеГда
Вам в жодній країні адекватні батьки будуть не раді
Аноним НаВсеГда• 13 сентября 2022
Ответ дляЗаикальница
А може вам. І хто ще скандальний. Чіплятися до постів навіть не вам адресованим, а я скандальна. Ви смішна. Якщо у Франції порушення норм та законів є нормою, ну то таке, ваша справа. Я хочу аби Україна була правовою державою, а основою правової держави є повага і виконання вимог законодавства. Бідна Франція, понаїжджали ті, хто не вважає за потрібне дотримуватися правил та законів.
Заикальница
• 13 сентября 2022
Ответ дляАноним НаВсеГда
Які закони порушуються у Франції?
Аноним НаВсеГда• 13 сентября 2022
Ответ дляЗаикальница
Які закони порушуються у Франції?
Ви пишете, що зі мною буде важко в будь-якій країні, тому що я за те, щоб виконувались правила і не порушувались закони. Реально у вас серйозні проблеми з розумінням елементарних речей.
Заикальница
• 13 сентября 2022
Ответ дляАноним НаВсеГда
Правила в різних садках, навіть в межах одного міста, відрізняються. Ви налаштовані боротися з тістечками в той час, коли живете в країні, де навіть базові права людини порушуються.
Аноним НаВсеГда• 13 сентября 2022
Ответ дляЗаикальница
Ні, шановна, є загальні норми, що регламентують діяльність і харчування у садках.