Заикальница• 13 сентября 2022
Які тістечка люблять діти?
Потрібна статистика, що знати, що принести в садочок, діти віком 5-6 років
Результат:
вже голосів:
25 (51.02%)
Шоколадні
10 (20.41%)
Результат
6 (12.24%)
Ванільні
3 (6.12%)
Карамельні
3 (6.12%)
Фруктові
2 (4.08%)
Інші
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 13 сентября 2022
в садик можно максимально простое. без крема. без фруктов. без сгущкнки и тп.
желательно в порционной упаковке. типа барни.
Заикальница
• 13 сентября 2022
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Можна все - і з кремом, і з фруктами , як домашнє, так і промислове
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 13 сентября 2022
Ответ дляЗаикальница
странный у вас садик. это в какой стране?
Заикальница
• 13 сентября 2022
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Франція
Слава Українi• 13 сентября 2022
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
И у нас можно все. Все равно, дети это могут есть только вне садика. Даже барни не разрешается в саду есть 🤷🏻♀️
Заикальница
• 13 сентября 2022
Ответ дляСлава Українi
Їдять в садку, кожного місяця свято всіх іменинників
Кокосиха• 13 сентября 2022
Ответ дляЗаикальница
О Боже. Слава Богу, что у нас такого нет.
Аноним НаВсеГда• 13 сентября 2022
Ответ дляЗаикальница
Взагалі то ні, згідно із санітарними нормами. І я як мама була б дуже проти і поскаржилася б на вас
Эт вернячОк• 13 сентября 2022
Ответ дляЗаикальница
Франція
А там же тістечка такі дорогі… я маленькі зовсім купувала по 2,5 євро, а так ціна в середньому - 5 євро.
По темі: син молодший не зацінив і сказав, що тістечка і тортики він не любить взагалі. Я би брала або шоколадні, або фруктові. Можливо для дітей такі краще фруктові, вони більш яскраві.
Заикальница
• 13 сентября 2022
Ответ дляКокосиха
Не бачу в цьому проблеми , але питання в іншому, що всім сподобається? Син не любить практично нічого, тому на його смаки орієнтуватися не можна
Слава Українi• 13 сентября 2022
Ответ дляЗаикальница
То у вас, у нас- нет
Заикальница
• 13 сентября 2022
Ответ дляАноним НаВсеГда
Садок за кордоном і тут це дозволено
Кокосиха• 13 сентября 2022
Ответ дляЗаикальница
Ну да, какая-то нечистоплотная мамка принесёт еду из дома. Что в этом хорошего?
Слава Українi• 13 сентября 2022
Ответ дляАноним НаВсеГда
Куда бы пожаловались? Президенту? что вашему ребенку дали с собой пирожное 😂🤔🤣
Аноним НаВсеГда• 13 сентября 2022
Ответ дляЗаикальница
Садок за кордоном і тут це дозволено
Якщо ви у Франції, то доцільніше було б питати у місцевих групах, тому що вподобання дітей в різних країнах можуть відрізнятися.
Заикальница
• 13 сентября 2022
Ответ дляАноним НаВсеГда
Я не маю ніякого контакту з батьками, і тут вони переважно ні з чим не заморочуються
Аноним НаВсеГда• 13 сентября 2022
Ответ дляСлава Українi
Ще раз, в Україні згідно із санітарними нормами не можна приносити свою їжу. Куди скаржитися я добре знаю
Заикальница
• 13 сентября 2022
Ответ дляАноним НаВсеГда
Я не в Україні
Аноним НаВсеГда• 13 сентября 2022
Ответ дляЗаикальница
То й ви не заморочуйтеся. Всім не вгодите
Эт вернячОк• 13 сентября 2022
Ответ дляКокосиха
А что вообще хорошего в садиках? Ну, тема ж не об этом…
Заикальница
• 13 сентября 2022
Ответ дляКокосиха
Для них це традиція - регулярно влаштовують свята, пікніки, ярмарки з домашніми стравами і випічкою.
Аноним НаВсеГда• 13 сентября 2022
Ответ дляЗаикальница
Я не в Україні
Та я зрозуміла вже. Писала про садочки в Україні.
Кокосиха• 13 сентября 2022
Ответ дляЭт вернячОк
Много чего хорошего.
Но я была против угощений с кухни непонятно каких хозяек.
Заикальница
• 13 сентября 2022
Ответ дляАноним НаВсеГда
Та хоч приблизно статистику хочу побачити
Кокосиха• 13 сентября 2022
Ответ дляЗаикальница
Ярмарки ок, пикники ок, в сад тянуть это - не ок
Слава Українi• 13 сентября 2022
Ответ дляАноним НаВсеГда
Все в саду раздают еду от именинника и раскладывают в шкафчики. Вечером мамы забирают ребенка с гостинцем и сами решают, будет есть их ребенок гостинец или нет. Так кому бы вы пожаловались, мне просто очень интересно, в МОН или сразу президенту? Вы всегда такая конфликтная? Просто не давать своему ребенку гостинец и не делать из пустого места скандал- против вашей религии?
Эт вернячОк• 13 сентября 2022
Ответ дляКокосиха
Много чего хорошего.
Вот видите. Я против садиков детских и своих детей туда не водила.
Но нас никто не спрашивает против чего мы. Спросили всего лишь какое пирожное купить.
Заикальница
• 13 сентября 2022
Ответ дляКокосиха
Це все в садку відбувається