Не умею мерить• 13 сентября 2022
Не могу записаться в є-запис в сервісний центр.
Зараз в Польщі. Треба їхать в Україну за посвідченням. не можу записатись до є черги - видає помилку після авторизації - допоможіть!
Не умею мерить
• 13 сентября 2022
Хто може просто повторити з україни чи пускає взагалі в ті є черги?
Байрактара• 13 сентября 2022
Безполезно, не запишетесь
Сегодня в соцстрахе одного из районов очередь 1002 чел, по состоянию на 13.30 прошло 154
Не умею мерить
• 13 сентября 2022
ну можливо що соцстрах але кабінет водія то трохи інше - люди і машини купують день в день