в дитини є біометрічний загран. чи треба взагалі щось робити?
9 клас, може в школі він буде потрібен для свідоцтва про освіту?
Ответ дляmarata
Так, потрібна буде id та ідент.код, щоб отримати документи про освіту
я так розумію, і щоб замовити цей документ, вже буде потрібен айді?
мамаАнюты85• 13 сентября 2022
Ответ дляКровавая Мэри
як зробити тоді айді за кордоном?
Посольство України
Mira29-c3c3• 13 сентября 2022
Ответ дляmarata
Ніде такого не бачила і не чула про книжечки. Теж маю справу з документами
Так .Після настання 16-річного віку можна отримати паспорт у вигляді книжечки.
Ответ дляMira29-c3c3
Але в 9 класі дитина на зможе отримати документів про освіту без паспорта. Після 14 якщо доведеться міняти закордонний, теж не зможе цього зробити без внутрішнього. Тож тут така собі ситуація - чекати до 16…
Mira29-c3c3• 13 сентября 2022
Ответ дляmarata
Так.
Ответ дляmarata
Я не впевнена на 100%, але ми не надавали id карту по закінченню 9 класу. Це було у 2020р, як раз в розпал ковіду.
До того ж, зараз, в 11-му класі, у декількох дітей немає id (як виявилося).
Ответ дляPole
Паспорта собирают осенью, так что это было ещё до разгара ковида.
для оформлення атестату (чи як воно назівається, документ про отримання освіти на базі 9 класів) не треба надавати айді? дитині у листопаді 14, зараз у 9 класі. мені здається, що на основі свідоцтва про народження не захчуть
Ответ длямамаАнюты85
Посольство України
ви не знаєте, наскількі це швидко роблять? як в Україні, чи довше?
мамаАнюты85• 14 сентября 2022
Ответ дляКровавая Мэри
Ні не скажу з цього приводу
Ответ дляMagaMama
Там есть сроки. Если 14 после какой-то даты, то работают со свидетельством о рождении. Я точно не интересовалась, моим летом исполнялось перед 9 классом и к осени паспорт уже был.
И ещё к паспорту обязательно этот вытяг, что его, формата А4.
о боже, ще ж витяг...
Ответ дляMagaMama
О, да. И это вопрос не в 14 или в 18, это всегда. А чтоб его выдали, надо справку из ЦНАПа о прописке.
ми переселенці ще з 14го. кожен документ, що я змінювала, КОЖЕН був з проблемами.
ми з чоловіком міняли посвідчення водія. він отримав за 20 хвилин, я за 3 місяці... бо моі права були видані в зоні Ато і їх не було в базі.
тому я вже прям відчуваю ’задоволення’ від оформлення витяга