Львiвська пляцка• 13 сентября 2022

Що робити, якщо дитині виповнюється 14 в Європі?

в дитини є біометрічний загран. чи треба взагалі щось робити?
9 клас, може в школі він буде потрібен для свідоцтва про освіту?
GeekTeaParty• 13 сентября 2022
В иностранной школе?
автор Кровавая Мэри • 13 сентября 2022
ні, школа украінська, дистанційна
Murrr4a• 13 сентября 2022
Нічого. За законодавством дитина може отримати паспорт в 16. 14 - це по бажанню
marata• 13 сентября 2022
Ответ дляКровавая Мэри
ні, школа украінська, дистанційна
Так, потрібна буде id та ідент.код, щоб отримати документи про освіту
автор Кровавая Мэри • 13 сентября 2022
Ответ дляmarata
я так розумію, і щоб замовити цей документ, вже буде потрібен айді?
автор Кровавая Мэри • 13 сентября 2022
як зробити тоді айді за кордоном?
marata• 13 сентября 2022
Ответ дляMurrr4a
Хто вам таке сказав? )
a.anetta• 13 сентября 2022
Подпишусь
Murrr4a• 13 сентября 2022
Ответ дляmarata
Хто вам таке сказав? )
Я - юрист. І знаю це дуже добре. Те, що вимагають -- не означає, що це законно. Можна писати відмову та в 16 вимагати отримання книжечки
мамаАнюты85• 13 сентября 2022
Ответ дляКровавая Мэри
як зробити тоді айді за кордоном?
Посольство України
marata• 13 сентября 2022
Ответ дляMurrr4a
Ніде такого не бачила і не чула про книжечки. Теж маю справу з документами
Murrr4a• 13 сентября 2022
Ответ дляmarata
Інформація та всі положення - в вільному доступі.
Mira29-c3c3• 13 сентября 2022
Ответ дляmarata
Так .Після настання 16-річного віку можна отримати паспорт у вигляді книжечки.
marata• 13 сентября 2022
Ответ дляMira29-c3c3
Але в 9 класі дитина на зможе отримати документів про освіту без паспорта. Після 14 якщо доведеться міняти закордонний, теж не зможе цього зробити без внутрішнього. Тож тут така собі ситуація - чекати до 16…
Mira29-c3c3• 13 сентября 2022
Ответ дляmarata
Так.
Pole• 13 сентября 2022
Ответ дляmarata
Я не впевнена на 100%, але ми не надавали id карту по закінченню 9 класу. Це було у 2020р, як раз в розпал ковіду.
До того ж, зараз, в 11-му класі, у декількох дітей немає id (як виявилося).
MagaMama• 13 сентября 2022
Уже столько лет прошло, а все дикие предубеждения по получению айди в 14 лет... Что это кардинально меняет?
MagaMama• 13 сентября 2022
Ответ дляPole
Паспорта собирают осенью, так что это было ещё до разгара ковида.
автор Кровавая Мэри • 14 сентября 2022
для оформлення атестату (чи як воно назівається, документ про отримання освіти на базі 9 класів) не треба надавати айді? дитині у листопаді 14, зараз у 9 класі. мені здається, що на основі свідоцтва про народження не захчуть
автор Кровавая Мэри • 14 сентября 2022
Ответ длямамаАнюты85
Посольство України
ви не знаєте, наскількі це швидко роблять? як в Україні, чи довше?
мамаАнюты85• 14 сентября 2022
Ответ дляКровавая Мэри
Ні не скажу з цього приводу
Pole• 14 сентября 2022
Ответ дляMagaMama
Неправда. Восени моїй ще не було 14, на підставі чого б в неї вимагали паспорт? Як і в інших 9-класників.
Pole• 14 сентября 2022
Пам´ятаю, що на id наголошували для здачі ДПА після 9 класу, але ні в 2020, ні в подальших роках ніхто його і не здавав...
MagaMama• 14 сентября 2022
Там есть сроки. Если 14 после какой-то даты, то работают со свидетельством о рождении. Я точно не интересовалась, моим летом исполнялось перед 9 классом и к осени паспорт уже был.
И ещё к паспорту обязательно этот вытяг, что его, формата А4.
автор Кровавая Мэри • 15 сентября 2022
Ответ дляMagaMama
о боже, ще ж витяг...
MagaMama• 15 сентября 2022
Ответ дляКровавая Мэри
о боже, ще ж витяг...
О, да. И это вопрос не в 14 или в 18, это всегда. А чтоб его выдали, надо справку из ЦНАПа о прописке.
автор Кровавая Мэри • 15 сентября 2022
Ответ дляMagaMama
ми переселенці ще з 14го. кожен документ, що я змінювала, КОЖЕН був з проблемами.
ми з чоловіком міняли посвідчення водія. він отримав за 20 хвилин, я за 3 місяці... бо моі права були видані в зоні Ато і їх не було в базі.
тому я вже прям відчуваю ’задоволення’ від оформлення витяга
MagaMama• 15 сентября 2022
Я тоже. Но у меня проблем не было. Одна проблемка была у мужа. Тогда для вытяга справка из ЦНАПа не нужна, достаточно переселенческой.