Уты-фрутик• 13 сентября 2022
Щось не можу нагуглити...
Навіщо в українських хатах устеляли підлогу сіном?
Щоб тепліше? Щоб вологу забирало?
Секретница• 13 сентября 2022
Пардон, я в селе не жила, но логика подсказывает, что земляные полы были, наверное. А сено, как ковёр.
Рассказница• 13 сентября 2022
Щоб тепліше, так.
Взагалі взимку в хатах було доволі холодно, глиняні долівки були сирими завжди , стелили солому, сіно було цінне.
Неправдиша• 13 сентября 2022
Читала Уласа Самчука ’Волинь’ - в хате земляной пол, его подметали веником, никакого сена. Может только на Троицу разбрасывали травы, полынь
Уты-фрутик
• 13 сентября 2022
Ответ дляНеправдиша
Ось так в Пирогово і в кіно,на картинках ..