Рву и мечу• 14 сентября 2022
Чому лікарі так хамовито себе поводять?((
Прийшла до лора, кажу, що років 10 вже хвилює тонзиліт, постійні гнійні пробки, субфебрильна температура. А він одразу :"Ви лікар, ви взагалі знаєте, що таке тонзиліт, перш ніж казати, що він у вас є". Та й цілий прийом поводив себе хамовито. Запитала, чи доцільно буде видалити магдалини, бо є проблеми з серцем....сказав, щоб почитала відповідну літературу, перш ніж задавати такі питання. І в заключенні написав "Хронічний тонзиліт". Вийшла після прийому і так тяжко на душі, краще б і не ходила.
Бутылка Кифира• 14 сентября 2022
Ответ дляКвартираЧья
Как врач, замечу, что по сути он все верно сказал )))
Но видно, форма вам не зашла.
Эх, я мечтаю, чтоб мои пациенты на вопрос ’Что беспокоит?’, описывали свои жалобы, а не рассказывали про диагнозы. Но что делать.... улыбаемся и слушаем ))
Но видно, форма вам не зашла.
Я на сьогоднішній день маю досвід роботи з польськими пацієнтами. Найчастіша відповідь на питання ’що турбує?’ - діагноз.
Рву и мечу
• 14 сентября 2022
Ответ дляГоворящая галограмма Чингисхана.
Про цього, Ви ж до нього з проблемой пришли, то что допоміг?
Імупрет, це все лікування, треба підіймати імунітет сказав
Говорящая галограмма Чингисхана.• 14 сентября 2022
Ответ дляРву и мечу
Ну, так попробуйте. Удалить гланды- не лучший вариант
Рву и мечу
• 14 сентября 2022
Ответ дляБутылка Кифира
Так а якщо діагноз вже є, поставлений ще з дитинства. Відповіла, що мене турбує тонзиліт, і далі стала описувати. Ось нещодавно була у кардіолога, на запитання що турбує, стала описувати симптоми, бо діагнозу не має і раніше не було. Не розумію, чому він так різко сприйняв мою відповідь.
Рву и мечу
• 14 сентября 2022
Вже пробувала, неодноразово виписували, ефекту ніякого
Ответ дляРву и мечу
Так, а вы сказали, что пили и без эффекта?
КвартираЧья• 14 сентября 2022
Ответ дляБутылка Кифира
Наверное, это распространенный ответ ))))
Я обычно терпеливо слушаю про диагнозы, а потом опять: ’А беспокоит-то что?’
иногда приходится повторять несколько раз
Купи слона• 14 сентября 2022
Ответ дляРву и мечу
Я долго мучалась, но удаление оттягивала , как только могла . Удалила в 2017 и только тогда поняла, что надо было раньше . Все эти страшилки не слушайте . Постоянный воспалительный очаг в организме делает намного больше беды, чем удалённые миндалины . Найдите хорошего врача и забудьте про тонзиллит .