Главный котик• 14 сентября 2022

Мудрі жінки, поділіться досвідом

Якщо коротко, то як зрозуміти чи є у людини проблеми з алкоголем.

Я проф спортом займаюсь, п’ю 2-3 р в рік, оточення таке ж. Мені скоро заміж, а чоловік останнім часом часто вживає, і я не знаю, що мені робити і чи це проблема.
Поки зустрічалися, то такого не помічала. Десь бувало випив коли були в гостях чи до нас хтось приходив. А зараз він на війні вже 6 місяців. Влітку було поранення, то поки лікувався і була відпустка, і я звернула увагу.. то брат зайшов, то друг, то кум. Вернувся на передову, а зараз в трохи спокійніше місце і чую, що знову п’ють. Я розумію стрес, страх, оточення. На війні втратив друга дитинства, разом воювали. Я розумію, що важко витримати… дуже підтримую його, роблю все, щоб не падав духом.

Але я не знаю, як мені реагувати. Боюся чи не приховував він від мене це. Ми знайомі не так давно. Говорила з ним прямо, питала чи нема в нього проблем з алкоголем, сказав, що дуже любить пиво ну і посидіти з друзями.. я сказала, що мене це лякає. Запевнив, що все буде добре. Я вроді ніколи і не була проти, якщо хтось п’є, це діло кожного. Але тут мені якось страшно. Як мені не влипнути , і в той же час не хочу бути істеричною дурою, яка зря псіхує.. На що звернути увагу ? Як це зрозуміти ? Буду вдячна за відповідь.
автор Главный котик • 14 сентября 2022
Ответ дляПодмигашка
Подождите. Просто выпивать с кумом, братом и сватом - это одно, а 5 дневный запой - совсем другое.
Так за одиничні посиденьки я і слова ніколи не сказала. Я ж написала в стартпості, що ніколи проти алкоголю і не була. Але оці затяжні мене лякають. Коли він на другий день не пам’ятає нічого
автор Главный котик • 14 сентября 2022
Ответ дляА вот недавно
А він прям так напивається?? І ще.. Якби він напивався на 0 так, то його б на гауптвахту вже посадили б, це раз, по друге.. Їм там особо бухать неможна бо всі реально розуміють, п яний вояка, смерть всім.. Тому не триндіть про шось.. Він або не на війні, а вдома біля юбки, або не бухає так, як ви тут пишите
Ви не уважно читали. Я написала, що був на передку, а зараз знову у більш тихому місці. От там п’ють
А вот недавно• 14 сентября 2022
Ответ дляГлавный котик
Не пьють....
автор Главный котик • 14 сентября 2022
Ответ дляПослушная
В нього проблеми з алкоголем. Ви собі більше довіряйте.
Це й питаю. Бо думаю може я не п’ю, то й не розуміюсь..
А тут кажуть, що це я неадекват
Подмигашка• 14 сентября 2022
Ответ дляГлавный котик
Так мова не про 100 грам. Я б за таке навіть не говорила.
От я на вихідних з ним зустрілась. Випив 4л пива і 0,7 віскі. В поніделок я поїхала додому. Він ввечері п’яний, вчора п’яний. Сьогодні о 2 годину дня п’яний. Зараз в хлам взагалі
Повремените с загсом, но мягко и деликатно придумайте отмазку, а не рубите, что дело в алкоголе. Ругать надо, но не когда пьяный, а когда трезвый объяснять, что вам такие ’горки’ не нужны и вы в сомнениях. Когда он там - от вас только поддержка.
175см55кг19лет (она)• 14 сентября 2022
Ответ дляГлавный котик
Вибачте, та я не ПП.
Алко в сім’ї не було.
Питання просте, 5-й день людина п’є. Це норма ? Ось і все , що хочу знати
ні, це не норма і у вас є реальна причина хвилюватись і сумніватись щодо шлюбу
Послушная• 14 сентября 2022
Ответ дляГлавный котик
А тут кажуть, що це я неадекват
Ви собі не довіряєте, а що вам інтуїція каже? Ви б бухали 5 днів? Коли треба заяву відносити? Ось і відповідь. Ви йому так і скажіть, що через його пиятику на понесете заяву. І почніть читати про алкоголізм і співзалежість. Мені 44 роки, і я дослухаюся до всіх, але роблю так як хоче моя дупа, фірштейн?
175см55кг19лет (она)• 14 сентября 2022
Ответ дляГлавный котик
А тут кажуть, що це я неадекват
не слухайте тих, хто пише, що ви не адекват, у вас одне життя і ваші хвилювання не безпідставні
Здесь на минутку• 14 сентября 2022
А навіщо Вам заміж виходити, якщо знайомі не дуже давно.
автор Главный котик • 14 сентября 2022
Ответ дляПослушная
Вчора треба було йти оформити шлюб. З цією заявою оформляється зразу в день подання. Тобто якщо завтра піду, то завтра і одружимось. Він зранку питав коли я йду. А потім напився і забув.
Мабуть покладу це все на паузу
автор Главный котик • 14 сентября 2022
Ответ дляЗдесь на минутку
Бо кохаю. І він кохає. І хочемо сім’ю.
І в цей важкий час зрозуміли, як добре бути разом…
І тут отака ситуація з цим алкоголем.
На одиничні випадки увагу не звертала, але якщо зібрати до купи, то за літо куча усього сталося. І я хвилююсь за нього
КарамбОлька• 14 сентября 2022
Ответ дляГлавный котик
Напивається. Ось 20-й раз мені за вечір дзвонить. Не розуміється в світі. Там стріляють, а вони п’яні. Я хвилююсь.
Зранку встає, п’ють знову. Недавно проспав п’яний цілий день
Ні, діла не буде( Це вас буде завжди напрягать, ви будете десь в гостях, завжди слідкувати, щоб не випив лишнього, а завтра друг зайшов, ви знову напряглись. Це буде отой приславутий Трикутний про жертву і переслідувача. Воно вам треба? В мене з таким був перший шлюб, я витримала рік і все. Хоча в усьому іншому, крім алкоголя, але в мене напився до безпамятства прямо, ідеальний хлопець був.
Здесь на минутку• 14 сентября 2022
Ответ дляГлавный котик
Бо кохаю. І він кохає. І хочемо сім’ю.
І тут отака ситуація з цим алкоголем.
Так кохайте собі на здоров´я і хотіть сім´ю, але не поспішайте. Будьте разом - це ж не обов´язково одруження.
Молчавочка• 14 сентября 2022
Ответ дляГлавный котик
Вибачте, та я не ПП.
Алко в сім’ї не було.
Не спешите,присмотритесь,чтобы не обжигаться и не жалеть после.Скорее всего у него такое расслабление.Присмотритесь к его окружению.И постарайтесь ответить смогли бы Вы смириться с такой его привычкой в будущем.
автор Главный котик • 14 сентября 2022
Ответ дляЗдесь на минутку
Він дуже хоче офіційно, щоб була сім’я. І дуже дитину хоче, але поки не виходить завагітніти. Навіть не знаю, як зараз відтягнути цю дату
Ряженка• 14 сентября 2022
Ответ дляГлавный котик
Вибачте, та я не ПП.
Алко в сім’ї не було.
Прям сильно бухой или нет? Меняется когда пьяный? Ну хотя бы по разговору, чушь не несёт, не меняется ли тон общения с вами? Как человек, который может выпить иногда нормально, я б сказала, что ’’ проблема’’ не в том, что 5 дней подряд. Некоторые пьют 1 вечер и сразу ясно что у человека проблема с алкоголем. А другой молет попить 2-3-5 пусть даже дней, но он нормальный. А сколько выпивает он вам говорит? Может он там по рюмашке несчастной для приличия и сидит просто с ребятами общается.
Ряженка• 14 сентября 2022
Ответ дляГлавный котик
О ю, пока писала то не увидела этот коммент. Это уже не норм. Но он сейчас и в такой остановке. Может вернуться домой и все станет нормально, а может и нет. Хз 50 на 50
Ряженка• 14 сентября 2022
Ответ дляГлавный котик
КарамбОлька• 14 сентября 2022
О, ще вчора якраз слухала Карпачова, хоча я його не велика прихильниця, але він сказав таку фразу, в контексті сімейної терапії, але може й до автора вона має відношення. Уявіть що ваш партнер ніколи не зміниться і буде таким завжди, з усіма його теперішніми недоліками, ви готові з ним таким бути ? Бо ми жінки часто видумуємо, ось він потім, а я з ним поговорю і він…..
Алина-1240• 14 сентября 2022
Сколько лет мужчине?
автор Главный котик • 14 сентября 2022
Ответ дляМолчавочка
Дивлячись в яких дозах напевно. Ми коли почали жити разом, то він спокійно брав пиво, рибку, могли десь піти посидіти. Я не проти, щоб випив. Було друзі заходили , то я навпаки казала бути добрим господарем. За мною закуски, за ним випивка. Люблю гостей і посидіти. Але тут щось часто, тим більше вагітніти пробуєм, просила збавити обороти. А вийшло навпаки
Послушная• 14 сентября 2022
Ответ дляГлавный котик
Мабуть покладу це все на паузу
👍
автор Главный котик • 14 сентября 2022
Ответ дляРяженка
Бухий. Не агресивний, але напрягає. Починає кидати трубку. Знов дзвонить, пару слів скаже і знов кидає. Минулого разу 45 разів ці приколи. Я не витримую цей дитсадочок.
автор Главный котик • 14 сентября 2022
Ответ дляАлина-1240
Сколько лет мужчине?
Алина-1240• 14 сентября 2022
Ответ дляГлавный котик
Ну до 40 еще можно что то подправить.понаблюдайте вначале за ним
Молчавочка• 14 сентября 2022
Ответ дляПослушная
👍
Пока для Вас будет лучше выдержать паузу и всё хорошо обдумать.
мадамГрицацуева• 14 сентября 2022
Ответ дляГлавный котик
Не дуже віриться, зверніться до керівництва. Серед моїх знайомих пияцтва не виявлено в частинах, це наказуємо строго.
Amira-a• 14 сентября 2022
Автор, почитайте про стадии алкоголизма и хорошо подумайте. Если есть в окружении ’афганцы’ присмотритесь. После фронта придут совсем другие люди, с псих.травмами.
автор Главный котик • 14 сентября 2022
Ответ длямадамГрицацуева
Та начальства поруч нема, вони по різних штабах. А ті командири, які є, то трохи їх сварять. Минулого тижня були там розборки, бо керівництво прийшло. Можливо це ТРО, тому так, не знаю
Christ1na• 14 сентября 2022
Не спішіть одружуватися, треба подивитись що буде коли додому повернеться. Здається у нього таки є залежність.