Главный котик• 14 сентября 2022
Мудрі жінки, поділіться досвідом
Якщо коротко, то як зрозуміти чи є у людини проблеми з алкоголем.
Я проф спортом займаюсь, п’ю 2-3 р в рік, оточення таке ж. Мені скоро заміж, а чоловік останнім часом часто вживає, і я не знаю, що мені робити і чи це проблема.
Поки зустрічалися, то такого не помічала. Десь бувало випив коли були в гостях чи до нас хтось приходив. А зараз він на війні вже 6 місяців. Влітку було поранення, то поки лікувався і була відпустка, і я звернула увагу.. то брат зайшов, то друг, то кум. Вернувся на передову, а зараз в трохи спокійніше місце і чую, що знову п’ють. Я розумію стрес, страх, оточення. На війні втратив друга дитинства, разом воювали. Я розумію, що важко витримати… дуже підтримую його, роблю все, щоб не падав духом.
Але я не знаю, як мені реагувати. Боюся чи не приховував він від мене це. Ми знайомі не так давно. Говорила з ним прямо, питала чи нема в нього проблем з алкоголем, сказав, що дуже любить пиво ну і посидіти з друзями.. я сказала, що мене це лякає. Запевнив, що все буде добре. Я вроді ніколи і не була проти, якщо хтось п’є, це діло кожного. Але тут мені якось страшно. Як мені не влипнути , і в той же час не хочу бути істеричною дурою, яка зря псіхує.. На що звернути увагу ? Як це зрозуміти ? Буду вдячна за відповідь.
Главный котик
• 14 сентября 2022
Ответ дляПодмигашка
Подождите. Просто выпивать с кумом, братом и сватом - это одно, а 5 дневный запой - совсем другое.
Так за одиничні посиденьки я і слова ніколи не сказала. Я ж написала в стартпості, що ніколи проти алкоголю і не була. Але оці затяжні мене лякають. Коли він на другий день не пам’ятає нічого
Главный котик
• 14 сентября 2022
Ответ дляА вот недавно
А він прям так напивається?? І ще.. Якби він напивався на 0 так, то його б на гауптвахту вже посадили б, це раз, по друге.. Їм там особо бухать неможна бо всі реально розуміють, п яний вояка, смерть всім.. Тому не триндіть про шось.. Він або не на війні, а вдома біля юбки, або не бухає так, як ви тут пишите
Ви не уважно читали. Я написала, що був на передку, а зараз знову у більш тихому місці. От там п’ють
А вот недавно• 14 сентября 2022
Ответ дляГлавный котик
Не пьють....
Главный котик
• 14 сентября 2022
Ответ дляПослушная
В нього проблеми з алкоголем. Ви собі більше довіряйте.
Це й питаю. Бо думаю може я не п’ю, то й не розуміюсь..
А тут кажуть, що це я неадекват
Подмигашка• 14 сентября 2022
Ответ дляГлавный котик
Так мова не про 100 грам. Я б за таке навіть не говорила.
От я на вихідних з ним зустрілась. Випив 4л пива і 0,7 віскі. В поніделок я поїхала додому. Він ввечері п’яний, вчора п’яний. Сьогодні о 2 годину дня п’яний. Зараз в хлам взагалі
Повремените с загсом, но мягко и деликатно придумайте отмазку, а не рубите, что дело в алкоголе. Ругать надо, но не когда пьяный, а когда трезвый объяснять, что вам такие ’горки’ не нужны и вы в сомнениях. Когда он там - от вас только поддержка.
175см55кг19лет (она)• 14 сентября 2022
Ответ дляГлавный котик
Вибачте, та я не ПП.
Алко в сім’ї не було.
Питання просте, 5-й день людина п’є. Це норма ? Ось і все , що хочу знати
Алко в сім’ї не було.
ні, це не норма і у вас є реальна причина хвилюватись і сумніватись щодо шлюбу
Послушная• 14 сентября 2022
Ответ дляГлавный котик
А тут кажуть, що це я неадекват
Ви собі не довіряєте, а що вам інтуїція каже? Ви б бухали 5 днів? Коли треба заяву відносити? Ось і відповідь. Ви йому так і скажіть, що через його пиятику на понесете заяву. І почніть читати про алкоголізм і співзалежість. Мені 44 роки, і я дослухаюся до всіх, але роблю так як хоче моя дупа, фірштейн?
175см55кг19лет (она)• 14 сентября 2022
Ответ дляГлавный котик
А тут кажуть, що це я неадекват
не слухайте тих, хто пише, що ви не адекват, у вас одне життя і ваші хвилювання не безпідставні
Главный котик
• 14 сентября 2022
Ответ дляПослушная
Вчора треба було йти оформити шлюб. З цією заявою оформляється зразу в день подання. Тобто якщо завтра піду, то завтра і одружимось. Він зранку питав коли я йду. А потім напився і забув.
Мабуть покладу це все на паузу
Главный котик
• 14 сентября 2022
Ответ дляЗдесь на минутку
А навіщо Вам заміж виходити, якщо знайомі не дуже давно.
Бо кохаю. І він кохає. І хочемо сім’ю.
І в цей важкий час зрозуміли, як добре бути разом…
І тут отака ситуація з цим алкоголем.
На одиничні випадки увагу не звертала, але якщо зібрати до купи, то за літо куча усього сталося. І я хвилююсь за нього
І тут отака ситуація з цим алкоголем.
КарамбОлька• 14 сентября 2022
Ответ дляГлавный котик
Напивається. Ось 20-й раз мені за вечір дзвонить. Не розуміється в світі. Там стріляють, а вони п’яні. Я хвилююсь.
Зранку встає, п’ють знову. Недавно проспав п’яний цілий день
Ні, діла не буде( Це вас буде завжди напрягать, ви будете десь в гостях, завжди слідкувати, щоб не випив лишнього, а завтра друг зайшов, ви знову напряглись. Це буде отой приславутий Трикутний про жертву і переслідувача. Воно вам треба? В мене з таким був перший шлюб, я витримала рік і все. Хоча в усьому іншому, крім алкоголя, але в мене напився до безпамятства прямо, ідеальний хлопець був.
Здесь на минутку• 14 сентября 2022
Ответ дляГлавный котик
Бо кохаю. І він кохає. І хочемо сім’ю.
І тут отака ситуація з цим алкоголем.
Так кохайте собі на здоров´я і хотіть сім´ю, але не поспішайте. Будьте разом - це ж не обов´язково одруження.
Молчавочка• 14 сентября 2022
Ответ дляГлавный котик
Вибачте, та я не ПП.
Алко в сім’ї не було.
Не спешите,присмотритесь,чтобы не обжигаться и не жалеть после.Скорее всего у него такое расслабление.Присмотритесь к его окружению.И постарайтесь ответить смогли бы Вы смириться с такой его привычкой в будущем.
Главный котик
• 14 сентября 2022
Ответ дляЗдесь на минутку
Він дуже хоче офіційно, щоб була сім’я. І дуже дитину хоче, але поки не виходить завагітніти. Навіть не знаю, як зараз відтягнути цю дату
Ряженка• 14 сентября 2022
Ответ дляГлавный котик
Вибачте, та я не ПП.
Алко в сім’ї не було.
Прям сильно бухой или нет? Меняется когда пьяный? Ну хотя бы по разговору, чушь не несёт, не меняется ли тон общения с вами? Как человек, который может выпить иногда нормально, я б сказала, что ’’ проблема’’ не в том, что 5 дней подряд. Некоторые пьют 1 вечер и сразу ясно что у человека проблема с алкоголем. А другой молет попить 2-3-5 пусть даже дней, но он нормальный. А сколько выпивает он вам говорит? Может он там по рюмашке несчастной для приличия и сидит просто с ребятами общается.
Ряженка• 14 сентября 2022
Ответ дляГлавный котик
О ю, пока писала то не увидела этот коммент. Это уже не норм. Но он сейчас и в такой остановке. Может вернуться домой и все станет нормально, а может и нет. Хз 50 на 50
Ряженка• 14 сентября 2022
Ответ дляГлавный котик
КарамбОлька• 14 сентября 2022
О, ще вчора якраз слухала Карпачова, хоча я його не велика прихильниця, але він сказав таку фразу, в контексті сімейної терапії, але може й до автора вона має відношення. Уявіть що ваш партнер ніколи не зміниться і буде таким завжди, з усіма його теперішніми недоліками, ви готові з ним таким бути ? Бо ми жінки часто видумуємо, ось він потім, а я з ним поговорю і він…..
Главный котик
• 14 сентября 2022
Ответ дляМолчавочка
Дивлячись в яких дозах напевно. Ми коли почали жити разом, то він спокійно брав пиво, рибку, могли десь піти посидіти. Я не проти, щоб випив. Було друзі заходили , то я навпаки казала бути добрим господарем. За мною закуски, за ним випивка. Люблю гостей і посидіти. Але тут щось часто, тим більше вагітніти пробуєм, просила збавити обороти. А вийшло навпаки
Послушная• 14 сентября 2022
Ответ дляГлавный котик
Мабуть покладу це все на паузу
👍
Главный котик
• 14 сентября 2022
Ответ дляРяженка
Бухий. Не агресивний, але напрягає. Починає кидати трубку. Знов дзвонить, пару слів скаже і знов кидає. Минулого разу 45 разів ці приколи. Я не витримую цей дитсадочок.
Алина-1240• 14 сентября 2022
Ответ дляГлавный котик
Ну до 40 еще можно что то подправить.понаблюдайте вначале за ним
Молчавочка• 14 сентября 2022
Ответ дляПослушная
👍
Пока для Вас будет лучше выдержать паузу и всё хорошо обдумать.
мадамГрицацуева• 14 сентября 2022
Ответ дляГлавный котик
Не дуже віриться, зверніться до керівництва. Серед моїх знайомих пияцтва не виявлено в частинах, це наказуємо строго.
Главный котик
• 14 сентября 2022
Ответ длямадамГрицацуева
Та начальства поруч нема, вони по різних штабах. А ті командири, які є, то трохи їх сварять. Минулого тижня були там розборки, бо керівництво прийшло. Можливо це ТРО, тому так, не знаю