Ресничный червь• 15 сентября 2022
Порадьте, де хороші заняття з лфк (турбує спина) у Києві
Бажано на Лівому березі. Турбує спина, лікар сказав, що треба басейн або ЛФК.
happy camomile• 15 сентября 2022
На Ютубе любой канал по йоге.Gayatri yoga,Йога с Адриан,Кассандра йога.И забудете про спину на долгое время,у самой спина с сюрпризом.Всё гениальное просто,но йога реально творит чудеса.
Радостина• 15 сентября 2022
На дарниці центр Бубновського.
А взагалі центрів з кінезіотерапією зараз багато, погугліть.
Як варіент ще можна у водолікарню походити може там які вани, процедури.