Колдунья-вещунья• 15 сентября 2022
Вже тиждень дивний стан
У когось таке було? Це вірус, чи ковід?
В мене завжди низька температура. Моя ідеальна 35,3-35,8. Коли більше 36 , то мене вже трясе як при повноцінній температурі. В минулий четвер з´явилась слабкість, озноб, наче мене били. Темп 36,8. На наступний день темп 35,5 і я почуваю себе чудово. Через 2 дні знову 36,3 мені погано і якось наче щось в грудях важко , важко дихати. Потім знову все ок. Вчора знову 36,6 я вмираю, день пролежала. Сьогодні 35,1 мені норм, але трохи слабкість.
Навіть не знаю, що з таким станом робити. Може піти прослухатися до лікаря?
Колдунья-вещунья
• 15 сентября 2022
Ответ длякультУра
Зачем? Что врач должен услышать?
Важко дихати. Може якась скрита пневмонія без температури і кашлю
Колдунья-вещунья
• 15 сентября 2022
Ответ дляГлаза_в_3_карата
Звичайно до лікаря. 35,5 це не може бути нормою.
Може. Це моя звичайна температура все життя
Колдунья-вещунья
• 15 сентября 2022
Ответ дляГлаза_в_3_карата
В вас і тиск скоріше за все низький і вага мабуть 45 кг?
Тиск нормальний,вага 53
Глаза_в_3_карата• 15 сентября 2022
Ответ дляКолдунья-вещунья
Тиск нормальний,вага 53
При якому рості?
Глаза_в_3_карата• 15 сентября 2022
Сходіть автор до лікаря і не гадайте. В мого малого все життя 37 температура таки випадки бувають але спостерігатись варто. Аналізи поздавайте, для себе, будете спокійні.
Покращена• 15 сентября 2022
Слабость на погоду. А низкая температура это может быть и погрешность термометра.